6 przyzwyczajeń, które niszczą związek

Każdy mężczyzna chce poznać idealną kobietę, która by zaakceptowała wszystkie jego wady. W mediach społecznościowych można zobaczyć posty, które przekonują nas do tego, że prawdziwa miłość wszystko pokona i wybaczy. Ale czy tak jest naprawdę?

Często popełniamy błąd, kiedy eksponujemy wszystkie swoje wady i spodziewamy się, że otaczający je zaakceptują.

Jeśli jesteś singlem i zależy ci na tym, aby jak najszybciej poznać swoją drugą połówkę, to powinieneś zacząć od zmiany swoich nawyków. W niniejszym artykule 6 męskich nawyków, których kobiety nienawidzą, więc musisz je jak najszybciej wyeliminować ze swego życia.

1. Obsesja na punkcie gier komputerowych

gra

Niektórzy faceci mogą spędzać całe dni i noce, grając w różne gry komputerowe. Jak wynika ze statystyk, najczęstszym powodem rozwodów jest właśnie obsesja męża na punkcie gier online. Kobieta nie po to wychodzi za mąż, by zostać służącą swego męża, który degraduje w wirtualnym świecie czołgów i potworów.

2. Nie dba o siebie

piwo

Każda kobieta marzy o tym, aby przy niej był zadbany, seksowny, pewny siebie mężczyzna, przy którym ona będzie się czuć prawdziwą królową. Wiele facetów uważa, że to tylko przedstawicielki płci pięknej powinny dbać o siebie. Oni natomiast mogą się nie golić, mieć piwny brzuszek i wcale nie dbać o swój wygląd. Facet, który zachowuje się w taki sposób, na pewno nie będzie pociągać fizycznie swojej partnerki.

3. Synek mamusi

mama

Kiedy kobieta wychodzi za mąż, marzy o tym, aby zostać nie tylko ukochaną żoną, ale również perfekcyjną panią domu. Na pewno żadna przedstawicielka płci pięknej nie chce, aby jej mąż pozwalał swojej matce meblować mu życie i słuchał jej we wszystkich dziedzinach życia. Synek mamusi, który nie może samodzielnie podejmować decyzji, na pewno niebawem zostanie sam.

4. Nie pracuje

sen

Żadna kobieta nie chciałaby mieć męża, który nie pracuje, całymi dniami siedzie przy telewizorze i cały czas wymyśla jakieś wymówki. Owszem kobieta przez jakiś czas może utrzymywać rodzinę, ale nie na dłuższą metę. Jeśli jednak mąż nie ma zamiaru pracować, jest kompletnym niedorajdą i darmozjadem, na pewno niebawem dojdzie do rozwodu.

5. Miejsce kobiety jest w kuchni, przy garach

stres

Kobieta – szczęśliwa gospodyni, dbająca o każdy szczegół domowego ogniska. Powinna gotować, prać, prasować, dbać o męża. Owszem, należy to do obowiązków kobiecych, jednak mężczyzna powinien być wdzięczny jej za pracę, wysiłek, miłość i troskę, a nie traktować swojej żony lub dziewczyny jako służącej.

6. Chce, aby kobieta jak najszybciej urodziła dziecko

dzieci

Czasami mężczyzna tak bardzo chce dziecko, że kobieta zaczyna czuć się wyłącznie jak inkubator na dwóch nogach. Decyzja o dziecku jest jedną z najważniejszych w życiu, dlatego nie warto pochopnie podejmować jej, zwłaszcza jeśli kobiecie zależy na jej pracy i budowaniu kariery.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty