6 rzeczy, których nie warto robić z brwiami

Marzysz o idealnym kształcie brwi? Łatwo to zrobić. Mamy dla ciebie kilka korzystnych porad profesjonalnych wizażystów. Odpowiednio zadbane i wyregulowane brwi to idealne brwi!

Brwi, brwi, brwi... Brow bar, stylistka brwi, "Jak zrobić brwi w stylu kim Kardashian?" Jednak każda dziewczyna zawsze chce samodzielnie nadać odpowiedni kształt swoim brwiom. Przecież odpowiednio zadbane i wyregulowane brwi potrafią znacznie zmienić wygląd twarzy. Nadajemy odpowiedni kształt swoim brwiom, malujemy je i poprawnie układamy!

1. Uniwersalny środek koloryzujący

makeup

Możesz używać kremu Nivea do rąk i twarzy. Mężczyźni również używają szamponu nie tylko do mycia włosów, a również innych części ciał i golenia! Natomiast każda dziewczyna musi pamiętać o tym, że farbą do włosów nie możemy farbować brwi. Istnieją specjalne farby do brwi, które zawierają mniej agresywnych substancji, nie uczulają i nie podrażniają.

2. Symetryczne brwi

oczy

Nie musisz zawsze wyglądać idealnie. Niektóre dziewczyny uważają, że jeśli będą miały perfekcyjnie symetryczne brwi, to będą wyglądały niepowtarzalnie. Nic bardziej mylnego. Każdy z nas od urodzenia jest asymetryczny, w tym też nasze rysy twarzy. Natomiast seryjnych morderców cechuje idealna symetryczna sylwetka ciała i twarz. Chcesz odstraszyć swego wybranka?

3. Żadnego oszczędzania

brzwi

Jeśli chcesz mieć odpowiednio zadbane i wyregulowane brwi, musisz zainwestować w profesjonalną pęsetę. Tania pęseta może się wyginać podczas usuwania włosków, źle chwytać włoski. Nie chcesz mieć brwi jak u Fridy Kahlo? Wtedy wybierz najlepszą pęsetę!

4. Cienkie czarne brwi

czarne brzwi

Zapomnij o cienkich czarnych brwiach. Skończyły się czasy cienkich paseczków. Cienkie brwi to element z dawnych lat. W drogerii znajdziesz kredki do brwi w różnych odcieniach. Pamiętaj, cienkie czarne łuki brwiowe bardzo postarzają!

5. Regulacja brwi pęsetą w domu

pielęgnacja

Jeśli masz wprawę i odpowiednią wiedzę, to oczywiście możesz sama regulować brwi pęsetą w domu. W przeciwnym razie lepiej udać się do kosmetyczki, która na pewno cię nie oszpeci, a dopasuje kształt brwi do kształtu twarzy. Jeśli nie masz zamiaru wydawać forsę na comiesięczne regulowanie brwi u kosmetyczki, możesz później samodzielnie je regulować, mając już określony idealny kształt. Również pomogą ci różne filmiki, stworzone przez modne blogerki.

6. Naturalnie piękne brwi

wow brzwi

Naturalność dalej jest w modzie, ale to wcale nie oznacza, że musisz chodzić z niewyregulowanymi brwiami, które wyglądają bardzo nieatrakcyjnie. Oprócz regulacji brwi również trzeba regularnie je układać, malować, używając do tego różnych kosmetyków: żeli do stylizacji brwi, kredek, cieni. Dzięki tym kosmetykom twoje brwi zawsze będą wyglądać idealnie.

Spodziewamy się, że nasze porady pomogą ci i twoim przyjaciółkom odpowiednio zadbać o oprawę swoich oczu, które są zwierciadłem naszej duszy, czyli uzyskać idealne brwi.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty