6 rzeczy, o których faceci marzą w łóżku

Każdej kobiecie zależy na tym, aby seks z nią był niezapomniany. Na podstawie przeprowadzonych sondaży udało się stworzyć listę rzeczy, o których faceci marzą w łóżku. Okazuje się, że każda z nas z łatwością może zadowolić swego wybranka.

Na pewno każda z nas przynajmniej raz w życiu zastanawiała się nad tym, co ma zrobić, aby facet po stosunku z nią poczuł się jak w siódmym niebie. Okazuje się, że każda dziewczyna z łatwością może sprawić przyjemność swemu ukochanemu, a na podstawie przeprowadzonych sondaży można z pewnością stwierdzić, czego faceci z niecierpliwością oczekują od swojej kobiety. Mamy dla ciebie 6 rzeczy, o których przedstawicieli płci męskiej marzą w łóżku.

1. Pikantne słówka

seks

Większość facetów uwielbia, kiedy ich partnerka okazuje emocje. Chodzi im nie tylko o to, aby namiętnie jęczała, ale również bardzo je kręcą pikantne słówka. Chociaż to również wymaga nieco wprawy. Mężczyźni podkreślają, że nie warto przesadzać i posługiwać się terminami medycznymi, aby opisać to, co się dzieje w łóżku. Facetów podniecają proste i zrozumiałe zdania: "Ale masz dużego!", "Wejdź we mnie", "Jestem napalona i wilgotna".

2. Dominuj w łóżku

proces

Kobieta, która doskonale wie, czego facet pragnie w łóżku, bardzo podnieca. Przedstawicieli płci męskiej przyznali, że uwielbiają być zdominowani przez piękne i seksualne partnerki. Porównują to do jazdy luksusowym samochodem. Właśnie dlatego praktycznie każdy mężczyzna marzy o tym, żeby dziewczyna w seksownej bieliźnie rozebrała go, wskoczyła na niego, "ujeżdżając go". Doskonale sobie poradziłaś! Facet jest w siódmym niebie, a ty jesteś ze siebie dumna, ponieważ udało ci się zadowolić swego kochanka.

3. Pierwsza inicjuj seks

gra

Wiadomo, że monotonny seks szybko zaczyna nas nudzić i chodzi nie tylko o mężczyzn, ale również i kobiet, dlatego przedstawicieli płci męskiej marzą o różnorodności. Przy czym oczekują, że to właśnie partnerka będzie inicjatorem różnych nowych igraszek w łóżku, a on jedynie będzie obserwatorem. Oczywiście w tym przypadku nie ma mowy o żadnych ograniczeniach: możesz używać wibratora czy strap-ona. Oprócz tego faceci uwielbiają różnorodne przebieranki, podczas których przydadzą się oczywiście różne gadżety. Jednak przed tym warto się zapytać, czy twój ukochany nie cierpi na jakąś fobię. Być może panicznie boi się lekarzy i pielęgniarek, więc jeśli włożysz erotyczny strój pielęgniarki, na pewno ucieknie.

4. Wybieraj niezwykłe miejsca

kochanie

Mężczyźni nie raz przyznawali, że podniecają je różne niezwykłe miejsca. Ktoś uwielbia seks w windzie, ktoś seks w toalecie na pokładzie samolotu, inni natomiast chętnie uprawiają seks w kinie. W każdym bądź wypadku, jeśli parę kręci właśnie wybrane przez nią miejsce, to nie ma co się krępować. Chodzi jednak o to, że to właśnie dziewczyna powinna zainicjować uprawianie seksu w jakimś niezwykłym miejscu. Oprócz tego facetów podnieca, kiedy dziewczyna proponuje im coś nowego w zwyczajnym miejscu. Na przykład, seks na balkonie, na stole w kuchni, pod prysznicem.

5. Dotykaj się

taniec

Wiadomo, że faceci są wzrokowcami. Przyznali, że uwielbiają patrzeć, kiedy kobieta się dotyka. Więc czas działać! Uwierz, facet to zapamięta i później będzie chciał sam to powtórzyć. Jeśli nieco się krępujesz, to na początek pozwól facetowi patrzeć, jak się rozbierasz. Zadbaj o lustra, świecie i kwiaty. Możesz być pewna, że twój facet to doceni i będziesz miała niezapomnianą noc.

6. Nakarm go

smacznie

Tak, dobrze przeczytałaś! Każdy facet to straszny obżarciuch. Wiadomo, że droga do serca mężczyzny wiedzie przez żołądek. Być może to brzmi dość dziwnie, ale większość facetów marzy o tym, aby po powrocie do domu na niego czekała piękna dziewczyna w seksownym fartuszku i oprócz niego nic na sobie nie miała, a w ręku by trzymała tacę z pizzą i piwem. Oczywiście nie każdy mężczyzna lubi kuchnię włoską, więc zanim coś przyrządzisz, zapytaj go, jakie woli potrawy.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty