6 zalet i wad związku z dużo starszym mężczyzną

Kochamy i chcemy być kochani. Jeśli zdecydowałaś się na związek ze starszym facetem, musisz być przygotowana na to, że taki związek ma nie tylko zalety, ale również wady.

Młode dziewczyny w różny sposób reagują na dużo starszych mężczyzn. Po pierwsze, oni wzbudzają ich zainteresowanie, po drugie, kobiety zawsze się zastanawiają nad tym, jak taki związek będzie się rozwijać.

W niniejszym zestawieniu wady i zalety związku ze starszym facetem.

1. Starszy mężczyzna pomaga zwiększyć pewność siebie

razem

Kiedy jesteś młoda i naiwna zazwyczaj porównujesz się do innych. Często w porównaniu z innymi przedstawicielkami płci pięknej, wypadasz nie najlepiej, na skutek czego zaczynają pojawiać się kompleksy, zły humor, rozdrażnienie. Starszy mężczyzna będzie zawsze cię wspierał, pomoże zwiększyć pewność siebie, zawsze pochwali i podkreśli twoje zalety. Niepewność odchodzi w niepamięć.

2. Kocha nie tylko piękne ciało

para

Oczywiście każdy przedstawiciel płci męskiej uwielbia piękne, młode, atrakcyjne kobiety. Jednak starszy facet będzie mógł opowiadać ci o wielu ciekawych rzeczach, w odróżnieniu od młodszych facetów, w dodatku ma pewien bagaż doświadczeń. Oprócz tego starszego mężczyznę interesują nie tylko twój wygląd zewnętrzny, ale również twoje emocje i przeżycia.

3. Bogactwo

kochanie

Chodzi nie tylko o dobra materialne, ale również doświadczenie i osobiste osiągnięcia. Starsi mężczyźni na ogół mają stabilną sytuację materialną i społeczną. Właśnie dlatego przy takim facecie będziesz się czuła bezpiecznie, przynajmniej pod względem finansowym. Zazwyczaj na randki zaprasza cię nie do parku lub kina, lecz do dobrej restauracji, teatru.

4. Zawsze będziesz się czuła zdominowana

pocałunek

Niestety w związku z dużo starszym mężczyzną zawsze jego interesy będą na pierwszym miejscu, ponieważ ma już własne przyzwyczajenia, ściśle określony tryb życia, do którego będziesz musiała się dopasować. Jeśli w dodatku ma dzieci z pierwszego małżeństwo, to właśnie one, a nie ty będą na pierwszym miejscu. Musisz być przygotowana na to, że w początkowej fazie waszego związku wszystkie święta będziesz spędzać sama, ponieważ twój starszy partner cały czas wolny będzie poświęcać swoim dzieciom.

5. Przyjaźń

rodzina

Każdy z nas chce, aby nasi przyjaciele zaakceptowali nasz wybór, jeśli chodzi o partnera życiowego. Jednak jeśli chodzi o związek z dużo starszym mężczyzną, może do tego nie dojść z dwóch powodów: po pierwsze, twoi przyjaciele będą się czuć nieswojo w towarzystwie twego, dużo starszego partnera, którego będą traktować jako swego ojca, przy którym raczej nie pogadasz sobie na różne tematy.

Po drugie, twój ukochany nie będzie miał o czym rozmawiać z twoimi przyjaciółmi, więc raczej będzie unikać spotkań z nimi. Więcej czasu będzie spędzać ze swoimi przyjaciółmi, na spotkania z którymi oczywiście będzie cię zabierać ze sobą. Musisz sobie odpowiedzieć na jedno ważne pytanie: Czy ty na pewno tego chcesz? Czy czujesz się komfortowo w towarzystwie jego starszych przyjaciół?

6. Czy taki związek ma przyszłość?

serdecznie

Kiedy jesteśmy w związku, planujemy wspólną przyszłość, budujemy plany. Kobiety uwielbiają wszystko planować. W związku z dużo starszym mężczyzną zaczynamy się zastanawiać, jak będzie wyglądać nasza wspólna przyszłość. Nagle uświadamiamy sobie, że za kilka lat on już nie będzie miał ochoty na pieluchy i krzyki dziecka. On może zachorować, stracić pracę. Właśnie dlatego musisz być przygotowana na to, że być może niebawem będziesz musiała sama o wszystko zadbać.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty