6 znanych par, które mieszkają oddzielnie

Wiele gwiazd ma dużą potrzebę swobody i niezależności, więc wybierają osobne sypialnie, a nawet domy czy mieszkania. Choć życie z partnerem dzielą tylko częściowo, wydają się być szczęśliwi w takim układzie.

Czasami, aby jeszcze bardziej pokochać swego partnera, trzeba przynajmniej przez jakiś czas zamieszkać oddzielnie. Myślisz, że to się zdarza tylko zwykłym ludziom?

A co z celebrytami? Niektóre gwiazdy świadomie decydowały się na oddzielne mieszkanie, aby w taki sposób uratować związek. W niniejszym zestawieniu 6 znanych par, które mieszkają oddzielnie.

1. Victoria i David Beckham

Beckham

Victoria i David Beckham uchodzą za jedną z najbardziej udanych gwiazdorskich par. Jednak jak twierdzą dziennikarze, w swoim domu Victoria i David nie spotykają się zbyt często. Wszystko przez to, że dom miał zostać zaprojektowany w taki sposób, by małżonkowie nie wpadali na siebie zbyt często. Co więcej, każdy podobno ma swoją sypialnię, kuchnię i łazienkę. Po 19 latach ślubu zrozumieli, że każdy z nich ma prawo na osobistą przestrzeń.

W jednym z wywiadów ich przyjaciel powiedział:

"Uważam, że oni są zachwyceni tym, że każdy z nich ma czas na samorozwój. Mają już za sobą etap zauroczenia".

2. Julia Roberts i Daniel Moder

Roberts

Urocza i niepowtarzalna Julia Roberts w 2002 roku poślubiła Daniela Modera. Przez wiele lat uchodzili za idealne małżeństwo. Doczekali się trójki dzieci: bliźniąt Phinnaeusa i Hazel oraz Henry’ego. Po 14 latach ślubu postanowili zamieszkać oddzielnie, ponieważ nie mogli dogadać się w sprawie wychowania synów i finansów. Daniel Moder zamieszkał w sąsiednim domu, aby mieć możliwość jak najczęściej widywać dzieci.

3. Kim Kardashian i Kaney West

Kardashian

Kanye West w listopadzie 2016 roku miał problemy zdrowotne. Raper trafił do szpitala psychiatrycznego. Okazało się, że gwiazda cierpi na paranoję. Kanye po wyjściu ze szpitala nie wrócił do domu. Wynajął dom z dala od swojej żony i dwójki dzieci, aby nie narażać je na niebezpieczeństwo.

4. Nico Tortorella i Bethany Meyers

Tortorella

W marcu 2018 roku NicoTortorella, jedna z gwiazd serialu "Younger", wziął ślub z Bethany Meyers. Od dwunastu lat para jest w poliamorycznym związku. Co ciekawe, para po ślubie nadal mieszka osobno.

5. Angelina Jolie i Brad Pitt

Jolie

Rozstanie Brada Pitta i Angeliny Jolie zaskoczyło cały świat. Para, która razem doczekała się sześciorga dzieci i spędziła ze sobą ponad 12 lat, rozstała się we wrześniu 2016 roku. Po rozstaniu się mieszkali osobno, ale w jednym domu.

6. Helena Bonham i Tim Burton

Burton

Choć nigdy nie wzięli ślubu, przez 13 lat stanowili wyjątkowo udaną parę zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Niestety w 2014 roku Carter i Burton oficjalnie ogłosili zakończenie swojego związku. Mało kto wie, że Helena i Tim, kiedy byli razem, mieli osobne sypialnie, ponieważ aktor strasznie chrapał.

Po przeczytaniu niniejszego artykułu można śmiało powiedzieć, że oddzielne mieszkanie może pozytywnie wpłynąć na relacje z naszym partnerem. Oczywiście, nie zawsze to pomaga uratować związek. Jednak czasami to pomaga nam jeszcze bardziej zakochać się w naszym partnerze.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty