7 błędów, które popełniają dziewczyny, starając się wyjść za mąż

Nie jest tajemnicą, że wiele dziewczyn z dzieciństwa marzy o białej sukni ślubnej i pięknym weselu. Dlatego kiedy dorośnie, młoda kobieta w każdym adoratorze stara się znaleźć tego jedynego, z którym będzie szczęśliwa, ale nie zawsze tak się zdarza.

Więc jak zrobić tak, aby po spotkaniu ukochanego, on nie uciekł , a założył na palec pierścionek zaręczynowy? Psychologowie twierdzą, że w dużej mierze kobiety są same sobie winne, bo nie zawsze ich zachowanie jest akceptowane przez mężczyzn, a w niektórych przypadkach w ogóle odpycha. Więc jakie błędy popełniają dziewczyny, które marzą o małżeństwie, i jak ich uniknąć?

Błąd 1. Obsesja na punkcie małżeństwa

ślub

Kiedy dziewczyna chce wyjść za mąż, to często jest podobna do zombie, bo ten natrętny pomysł prześladuje ją. Chłopcy, z którymi się spotyka, natychmiast odczytują te informacje. Tak działa nasza podświadomość i nic na to nie poradzisz. Jak tylko mężczyzna zdaje sobie sprawę, że flirt i związek bez zobowiązań z kobietą nie jest możliwy, od razu próbuje się wycofać, nawet jeśli ona mu się bardzo podoba.

Rozwiązanie problemu

Na początek trzeba się rozluźnić, a później po prostu odpuścić sobie snucie marzeń o małżeństwie. Bez tego "zombowania"pozbyć się nie da. A dalej trzeba się rozwijać i żyć pełnią życia. Dla tego należy zrobić swoje życie interesującym: podróże, nowe hobby, taniec i tak dalej. Wtedy w oczach mężczyzn staniesz się bardziej atrakcyjna i interesująca. I jeszcze jedna porada: mniej mów mężczyźnie o chęci wyjścia za mąż, zwłaszcza, jeśli znasz go kilka dni.

Błąd 2. Jeśli wychodzić za mąż, to tylko za ideał

propozycja

Czy zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego niektóre dziewczyny nie wychodzą za mąż? Psychologowie twierdzą, że główną przyczyną tego jest chęć znalezienia idealnego pod każdym względem mężczyzny. Jednak jest to kolejny błąd, bo jeśli twój wybranek nie może wkręcić żarówki, nie oznacza to, że małżeństwo z nim będzie nieudane.

Rozwiązanie problemu

Nie można oczekiwać od faceta, że będzie on całkowicie dopasowany do twojego ideału. Powiedzmy szczerze – to niemożliwe! I nie próbuj go zmieniać, bo jeśli będziesz stosować do niego metody wychowawcze, to najprawdopodobniej on po prostu od Ciebie ucieknie. Staraj się rozwijać razem z nim, odkrywać coś nowego, bo to wielka przyjemność. I jeszcze jedno: każdy człowiek ma swoje wady!

Błąd 3. Jesteś zbyt idealna

idealna

Nie jest tajemnicą, że mężczyźni są bardzo nieufni wobec kobiet pięknych, inteligentnych i dobrze sytuowanych jednocześnie. W głowie u przedstawicieli silnej połowy ludzkości powstają wątpliwości, czy to może być realne. Wydaje im się, że przed nimi oszustka, od której chce się uciec.

Rozwiązanie problemu

Jeśli chcesz wyjść za mąż, to warto przynajmniej przez jakiś czas udawać słabą i bezbronną. Natura zdecydowała, że mężczyzna jest obrońcą i żywicielem rodziny, a kobieta jest jego pomocnicą. Psychologowie twierdzą, że jak tylko kobieta staje się miększa i bardziej otwarta, pozostawia pragnienie stałego "przymierzania" na siebie męskiej roli, jej związek z mężczyzną od razu się polepsza. Nie bój się pokazać mu swoje słabości i wady!

Błąd 4. Jesteś zbyt dostępna

ładna

Wiele kobiet wie, że mężczyźni są myśliwymi. Ten instynkt zachował się u nich do dnia dzisiejszego, a to znaczy, że łatwa dostępność ze strony dziewczyny nie wzbudza w nim zainteresowania. Psychologowie podkreślają, że jeśli mężczyzna zdobywa kobietę bardzo szybko i po pierwszej randce uprawia z nią seks, to, jak zwykle, dalej poważnych stosunków z nią nie będzie miał.

Rozwiązanie problemu

Przede wszystkim trzeba nauczyć się ”dawkowania” relacji z mężczyzną. Nie warto przez cały dzień czekać na telefon od niego, nie wypuszczając komórki z ręku, i natychmiast odbierać, gdy jego imię wyświetli się na ekranie telefonu. Lepiej poczekaj i zadzwoń później. Oprócz tego, nie warto od razu biec na randkę, jak tylko Cię zawoła, i pisać w nocy SMS, nawet jeśli mężczyzna chce porozmawiać. Daj do zrozumienia swojemu wybrankowi, że jesteś zapracowaną dziewczyną i nie zawsze twoje myśli są zajęte wyłącznie im.

Błąd 5. Próbujesz ograniczyć wolność mężczyzny

para

Dość często mężczyzna, widząc piękną dziewczynę, gotowy jest do jej stóp złożyć cały świat, ale nie wolność. Paradoksalnie to brzmi, ale facet nie chce się z nią rozstawać i presja ze strony dziewczyny może go zniechęcić.

Rozwiązanie problemu

Wiele kobiet, po tym, jak wejdzie w związek z mężczyzną, stara się zająć każdą ich wolną chwilę, a tego robić kategorycznie nie wolno. Nie trzeba dzwonić do chłopaka po 100 razy dziennie i wymagać, aby on porzucił wszystko i spotkał się z Tobą. Nie warto starać się wchłonąć całą jego energię, ponieważ można doprowadzić do tego, że mężczyzna opuści Cię. Zmniejsz nacisk, nie napieraj i relacje będą sprawiać przyjemność wam obu.

Błąd 6. Rozpamiętujesz przeszłość

stres

Rozpoczynając budowanie relacji z mężczyzną, niektóre kobiety zaczynają opowiadać im o swojej przeszłości. I nie chodzi tu tylko w to, że nieprzyjemnie mu słuchać o byłych adoratorach, ale także o to, że wielu z przedstawicieli silnej połowy ludzkości nie są gotowi do relacji z dziewczyną, która opowiada o swoich porażkach z przeszłości. Jest to związane z tym, że mężczyźni boją się złych relacji, ponieważ każdy z nich skrycie marzy o prawdziwej, namiętnej i wzajemnej miłości. Rozmowy o niepowodzeniu ich bardzo przygnębiają.

Rozwiązanie problemu

W tym przypadku wszystko jest proste. Nie warto swojemu wybrankowi opowiadać o przeszłości, szczególnie, jeśli dotyczy to relacji miłosnych, tym bardziej negatywnych. Te tematy można omawiać tylko wtedy, gdy sam mężczyzna prosi o to. Lepiej mówić o planach na przyszłość, bo to dodaje relacjom optymizmu.

Błąd 7. Spotykasz się z żonatym

rozmowa

Jeżli weszłaś w relacje z żonatym mężczyzną, bądź przygotowana na to, że romans na samym początku będzie piękny, jednak z czasem pojawią się problemy. Warto uświadomić sobie, że jeśli po półtora roku stosunków twój ukochany nie odważył się na poważny krok i nie nazwał cię swoją żoną, to tego już nigdy nie będzie.

Rozwiązanie problemu

W tym przypadku jest tylko jedno wyjście: nie spotykaj się z żonatym! No, a jeśli popełniłaś ten błąd, to należy rozerwać związek. Innego wyjścia po prostu nie istnieje!

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty