7 dowodów na to, że warto wyjść za mąż za szefa

Seriale, w których sekretarka poślubia swego szefa, dziś są bardzo popularne. Jednak takie sytuacje przydarzają się nie tylko w filmach, ale również w życiu codziennym, przy czym nawet wśród gwiazd i celebrytów.

Wiele dziewczyn marzy o tym, aby wyjść za mąż za prawdziwego księcia. Niestety zrealizować swoje marzenie udaje się jedynie jednostkom. Szczególne prozaicznym jest scenariusz ona – sekretarka, on – przełożony. Jednak mamy kilka przykładów, kiedy to szef rzeczywiście poślubił swoją sekretarkę.

1. Bill Gates

bill geyts i melinda

Nie jest to do końca historia o szefie i sekretarce. Jednak również pokazuje, że to miłość, a nie pozycja społeczna stanowi podstawę relacji i związku. Założyciel Microsoft poślubił zwykłą dziewczynę Melindę French, która pracowała w jego firmie w Jednostce Zarządzania Produktami. Para ma trójkę dzieci i jest niezmiernie szczęśliwa. Melinda i Bill założyli fundację charytatywną, by pomagać dzieciom.

2. Vicente Fox

visente foks i marta

Ulubiony temat wśród dziennikarzy – związek prezydenta z jego sekretarką. Cały świat pilnie śledził romans byłego prezydenta Meksyku Vincente Foxa i jego sekretarki Marty Sahagún, którą w końcu poślubił. Ciekawostka: Vincente po rozwodzie z pierwszą żoną przyrzekł, że po raz drugi się ożeni tylko wtedy, kiedy zostanie prezydentem. Udało mu się dotrzymać słowa.

3. Luciano Pavarotti

nikoletta mantovani i luchano pavarotti

Nicoletta Mantovani, sekretarka Pavarotti, urzekła słynnego włoskiego tenora swoją boską urodą. Różnica wieku (34 lata) nie miała dla nich żadnego znaczenia. Ich romans trwał kilka lat, ale w końcu Luciano Pavarotti oświadczył się swojej wybrance i oni się pobrali. Dziś Nicolette wychowuje ich wspólną córkę i angażuje się w działalność charytatywną.

4. Franz Beckenbauer

franc bekkenbauer i haydi

Honorowy prezydent Bayernu Monachium od razu zwrócił uwagę na piękną sekretarkę Heidi Burmester, jednak zaczęli się spotykać dopiero po firmowej Wigilii. Franz, po spożyciu alkoholu, nieco się wyluzował i wyznał sekretarce swoją sympatię. Beckenbauer rozwiódł się z żoną, kiedy się dowiedział, że Heidi jest w ciąży.

5. Kim Dzong Il

kim chen ir i kim ok

W ciągu 20 lat Kim Ok była sekretarką Kim Dzong II, przywódcy Korei Północnej w latach 1994–2011, towarzyszyła mu we wszystkich wyjazdach zagranicznych. Została jego oficjalną żoną dopiero po śmierci Kim Yŏng Suk, pierwszej żony Kim Dzong II.

6. Jimmy Wales

dzhimmi ueyls

Współzałożyciel Wikipedii i Wikicities poślubił nie swoją sekretarkę, lecz sekretarkę Tony’ego Blaira – Kate Garvey. Bardzo długo się spotykali. Pobrali się dopiero po urodzeniu córeczki.

7. Robert Mugabe

robert mugabe i greys

Jeszcze jeden prezydent, który zakochał się w swojej sekretarce. Prezydent Zimbabwe zauroczył się Grace Mugabe, kiedy jeszcze był żonaty. Pobrali się dopiero po śmierci pierwszej małżonki Roberta Mugabe.

Prawdziwe historie, które są niezbitym dowodem na to, że prawdziwa miłość wszystko zwycięża i pokonuje wszelkie przeciwności. Właśnie dlatego romans w pracy może zakończyć się ślubem.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty