7 męskich hobby, które zdradzają wiele o ich osobowości

Większość z nas nawet nie podejrzewa, że nasza pasja może zdradzić wiele o naszej osobowości. Jeśli będziesz wiedziała, jakie hobby ma facet, który się tobie podoba, to na podstawie tego możesz się dowiedzieć wiele o jego charakterze, wartościach życiowych i to w jaki sposób traktuje kobiety.
marzenia

Wreszcie poznałaś wymarzonego mężczyznę! Każda kobieta, zanim zdecyduje się na poważny związek, musi przeprowadzić rozpoznanie i małe śledztwo, aby się dowiedzieć czegoś więcej o swoim wybranku. Jak jednak uchylić rąbka tajemnicy świata wewnętrznego mężczyzny, który wpadł ci do oka? Rozmowy o pogodzie nic nie dają, a zapytać wprost na pierwszej randce jakoś nie wypada. Co więc robić w takiej sytuacji? Zapytaj, jakie ma hobby. Jeśli będziesz wiedziała, jakie hobby ma facet, to na podstawie tego możesz się dowiedzieć wiele o jego charakterze, wartościach życiowych i to, w jaki sposób traktuje kobiety. Gotowa? Zaczynamy małe śledztwo.

1. Kolekcjoner

Kolekcjoner

Większość z nas jest przekonana, że kolekcjonerstwo to hobby popularne raczej w gronie osób w dojrzałym wieku. Nic bardziej mylnego. Młodzież chętnie kolekcjonuje różne unikalne rzeczy: zapałki, znaczki, samochody, jachty i nawet śmigłowce. Jeśli twój wybranek coś kolekcjonuje, to oznacza, że jest z natury spokojny, nieco zamknięty, nie przepada za zmianami życiowymi. Przedmioty, które kolekcjonuje, odzwierciedlają jego niespełnione marzenia i niezrealizowane plany. Kolekcjonerzy znaczków to romantyczni, inteligentni mężczyźni. Zbieranie monet i medali to hobby, charakterystyczne dla przedstawicieli męskiej, których relacja z pieniędzmi często bywa dość skomplikowana.

Kolekcjonerstwo to dość drogie hobby. Mężczyzna może wydać wszystkie rodzinne oszczędności na to, aby kupić jakiś rzadki i unikalny okaz do swojej kolekcji.

2. Miłośnik sportów ekstremalnych

sport

Bungee jumping, wspinaczka górska, parkour – hobby dla miłośników mocnych wrażeń. Mężczyzna, który kocha się w sportach ekstremalnych, uwielbia pokonywać wszelkie trudności, zdobywać trudnodostępne szczyty i czerpać z życia pełnymi garściami. Nigdy nie poprzestaje na osiągniętym, zawsze idzie do przodu. Kobieta, która zdecyduje się na związek z takim facetem, powinna być przygotowana na to, że on w każdej chwili może wszystko porzucić i wyruszyć na zdobywanie kolejnego szczytu albo powinna podzielać jego zainteresowania.

3. Miłośnik gier komputerowych

komputer

Takiego faceta to raczej ze świecą trzeba szukać. Miłośnik gier komputerowych cały czas wolny spędza przy komputerze, grając w ulubioną grę. W świecie wirtualnym czuje się prawdziwym supermanem i bohaterem, który może wszystko i wszystkich pokonać. W rzeczywistości zaś mężczyzna, który woli świat gier, niż świat realny jest nieśmiały, niepewny siebie i zamknięty. Kobieta w związku z takim facetem raczej pełni rolę mamusi, która o wszystkim decyduje i troszczy się o swoje dorosłe dziecko. Miłośnik gier komputerowych jest mało wymagający, nie zwraca uwagi na szczegóły, więc na pewno się nie będzie czepiać i narzekać, jeśli na obiad podasz mu jedno danie zamiast trzech.

4. Zwolennik zdrowego trybu życia

sportowy

Dziś panuje moda na wysportowaną sylwetkę, dlatego wielu mężczyzn deklaruje się jako zwolennicy zdrowego stylu życia. Ten typ mężczyzny cechuje niebywała wytrwałość, cierpliwość i wytrzymałość. Na pewno wszystkie przyjaciółki zzielenieją z zazdrości. Jednak pamiętaj o tym, że jeśli twój wybranek ma obsesję na punkcie sportu, zdrowego odżywiania i liczenia kalorii, to na co dzień będzie tego samego wymagać od ciebie. Jeśli również jesteś zwolenniczką zdrowego trybu życia, to na pewno uda wam się zbudować trwały, szczęśliwy związek.

5. Często korzysta z mediów społecznościowych – buszujący w internecie

sieci

Mężczyzna, który większość swego czasu wolnego spędza na portalach społecznościowych, z natury jest raczej nieśmiały i niepewny siebie. Ma mało przyjaciół w świecie realnym, ponieważ w świecie wirtualnym i cyberprzestrzeni można się podawać za kogoś innego, kogoś, kim tak naprawdę nie jesteś, ale bardzo chciałbyś być.

6. Kibic

kibic

Jeśli jesteś dziewczyną zagorzałego kibica, to musisz być przygotowana na to, że niektóre wieczory będziesz spędzać w samotności, ponieważ on będzie chodzić na wszystkie mecze, pojedynki i wyścigi. Faceta kibica cechuje empatia i umiejętność współpracy, co jest bardzo istotne w budowaniu trwałego związku.

7. Ulubione męskie zajęcia

ryba

Wędkarstwo, majsterkowanie, szachy, rzutki – są to ulubione zajęcia przeciętnych Polaków. Być może wyda ci się, że są bardzo nudne, ale tak naprawdę mogą zdradzić wiele na temat tego, jakim jest twój facet. Mężczyźni, którzy wybierają tradycyjne hobby, są dobrymi partnerami na dobre i na złe. Chętnie zakładają rodzinę i cenią sobie stabilność. Jeśli chodzi o partnerki, to wybierają skromne dziewczyny o naturalnej urodzie, ponieważ nie lubią sztuczności i pozowania.

Każdy z nas powinien mieć pasję życiową. Kiedy robimy to, co nam się podoba, czujemy się szczęśliwi, pewni siebie i spełnieni. Nie warto zabraniać swemu wybrankowi robić to, co go uszczęśliwia. Lepiej znajdź coś, co uczyni cię szczęśliwą i będzie sprawiać ci przyjemność. Na pewno to pomoże wzmocnić wasz związek i miłość.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty