7 największych maminsynków wśród gwiazd

Każde dziecko powinno się słuchać swojej mamusi, ale pod warunkiem, że ma 5,10, 15 lat. Jeśli natomiast sam już jesteś tatą, a jednak każdy jego krok kontroluje mamusia, to już jest absurd i patologia. Jednak bohaterowie niniejszego zestawienia wcale się nie przejmują tym, że nazywają ich największymi maminsynkami show-biznesu.

Gwiazdy, które się znalazły w niniejszym zestawieniu, na pewno nie można nazwać dziećmi ze względu na ich wiek, jednak wszystkie ważne decyzje w swoim życiu konsultują nie z zoną lub dziewczyną, lecz z ukochaną mamusią. Nigdy nie wpadlibyśmy na to, że akurat oni są uzależnieni od matek.

1. Colin Farrell

Colin Farrell

Aktor dnia 31 maja skończył 43 lata. Ma dwójkę dzieci z różnymi partnerkami i co najciekawsze, z żadną z nich nie stanął na ślubnym kobiercu, ma na koncie mnóstwo dobrych ról, bójek po pijanemu i pod wpływem środków odurzających. Kiedy aktor wspomina o wszystkich swoich grzeszkach, to mówi, że jest mu wstyd za nich tylko ze względu na jego matkę, która bardzo się o niego martwi. Colin Farrell na czerwony dywan zawsze zabiera ze sobą swoją matkę, a nie dziewczynę.

2. Justin Bieber

Justin Bieber

Po tym, jak Justin Bieber rozstał się z piosenkarką Seleną Gomez, powiedział, że teraz żadna dziewczyna nie zajmie miejsca w jego sercu, ponieważ jest ono zarezerwowane wyłącznie dla jego matki. Co prawda to nie było żadną przeszkodą do zawarcia małżeństwa w 2018 roku z modelką Hailey Baldwin. Justin Bieber nadal uważa, że jego ukochana mamusia jest najważniejszą kobietą jego życia i przy każdej nadarzającej się okazji to eksponuje, czule całując ją na oczach dziennikarzy i paparazzi.

3. Ryan Gosling

Ryan Gosling

Ryan Gosling bardzo rzadko wyznaje miłość aktorce i modelce Evie Mendes, natomiast jego matka ma więcej szczęścia. Aktora zawsze powtarza, że bardzo kocha swoją matkę Donnę, której wszystko zawdzięcza. Ona ciężko pracowała, aby zapewnić mu dobre życie. Ryan Gosling częściej się pojawia publicznie z mamą niż ze swoją żoną.

4. Bradley Cooper

Bradley Cooper

Bradley Cooper i Irina Shayk niedawno oficjalnie ogłosili, że zakończyli swój trwający cztery lata związek. Zdaniem zachodnich mediów wszystkiemu winna może być matka aktora, Gloria Cooper. Zanim aktor poznał modelkę, mieszkał razem z matką. Mówił, że razem jest im bardzo wesoło i komfortowo. Kiedy Bradley Cooper zaczął się spotykać z Iriną Shayk, nawet na romantyczne kolacje i weekendy z ukochaną zabierał matkę. Pamiętacie, z kim tego roku pojawił się aktor na ceremonii wręczenia Oscarów? Z Iriną Shayk i oczywiście... z ukochaną mamusią!

5. Tom Cruise

Tom Cruise

Nigdy byście nie wpadli, że to akurat Tom Cruise jest uzależniony od mamuśki. Wiadomo, że ojciec rozszedł się z matką Mary Lee Mapother, gdy Tom miał dwanaście lat, więc matka wychowywała go samotnie i wspierała we wszystkich jego poczynaniach. Po rozwodzie z Nicole Kidman matka zamieszkała w domu swego syna, aby pomóc mu się uporać z depresją. Oczywiście, Katie Holmes, świeżo upieczona żona aktora była bardzo niezadowolona z takiej sytuacji, więc poprosiła, aby Tom Cruise wyprosił swoją mamusię. Wiadomo, czym się to skończyło i kogo wybrał aktor.

6. Justin Timberlake

Justin Timberlake

Justina Timberlake’a i jego matkę łączy silna więź. Matka decydowała o tym, z kimś się ma przyjaźnić jej syn, jak się zachowywać i kim zostać. Lynn Bomar Harless zawsze interweniowała w życie prywatne syna. To właśnie matka zasugerowała Justinowi, że Cameron Diaz jest dla niego stanowczo za stara, natomiast Jessica Biel jest trafnym wyborem.

7. Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio

Aktor wcale się nie wstydzi tego, że jest maminsynkiem, a całkiem odwrotnie – jest z tego dumny. Gwiazdor w wielu wywiadach podkreśla, że matka jest najważniejszą kobietą jego życia i łączą go z nią bardzo bliskie relacje. Na wszystkich przyjęciach i galach widzimy aktora w towarzystwie jego matki, a nie seksownych modelek. To tylko jej daje w prezencie najdroższe diamenty i to tylko ona może go fotografować w każdej sytuacji. Irmelin Indenbirken na pewno na to zasługuje. Matka zaakceptowała wybór swego znanego synka, który w 2018 roku zaczął się spotykać z modelką Camilą Morrone. Całkiem niedawno świat się dowiedział, że aktor wkrótce zostanie ojcem.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty