7 niemodnych fryzur, o których musimy zapomnieć

Nie tylko pochodzenie, ale również twój wygląd zewnętrzny może wskazywać na to, jesteś dziewczyną z prowincji. Aby tego uniknąć, musisz wiedzieć o największych błędach w stylizacji i doborze fryzur.

Nie tylko na podstawie ciuchów, ale również fryzury można określić, czy kobieta jest zadbana elegantką, czy też wieśniaczką. Styliści wytyczyli siedem błędów, popełnianych przez dziewczyny podczas doboru i stylizacji fryzur. W niniejszym artykule słów kilka o 7 błędach stylizacji włosów, o których musimy zapomnieć.

1. Za dużo środków do stylizacji

lakier

Wet hair, czyli efekt mokrych włosów kiedyś był bardzo modny, ale dziś istnieją bardziej aktualne trendy we fryzurach. Zbyt duża ilość pianki sklei włosy, przedawkowanie nabłyszczacza sprawi, że włosy będą wyglądały nieświeżo, a nadmiar lakieru nadmiernie usztywni fryzurę. We wszystkim bez wyjątku potrzebny jest umiar. Dziś naturalność jest w modzie!

2. Koczek z dużą objętością + tapirowanie

kok

Kiedyś w drogeriach można było kupić różnorodne wypełniacze do koków, które cieszyły się ogromną popularnością. Ale tamte czasy już dawno minęły. Dziś kobiety wolą półkoczki w duchu kontrolowanego niedbalstwa.

3. Warkocze

warkocz

Czasami niektóre dziewczyny zapominają o tym, że już są dorosłymi damami i robią sobie dwa warkoczyki jak u małej dziewczynki. Jeśli uwielbiasz warkocze, ale nie chcesz wyglądać głupio, masz do wyboru kilka modnych fryzur: francuski warkocz, warkocz wodospad, warkocz dobierany.

4. Wyprostowana grzywka w połączeniu z kręconymi włosami

fryzura

Stanowczo odradzamy wam połączenia wyprostowanej grzywki z kręconymi włosami. Styliści przekonują, że takie połączenie jest zabronione. Do wyprostowanej grzywki bardziej pasują fale na włosach.

5. Ombre z dokładną granicą pomiędzy kolorami

ombre

Pięknie panie mogą wybierać różne warianty koloryzacji włosów. Koloryzację warto powierzać profesjonalnym fryzjerom i w żadnym wypadku nie warto rozjaśniać włosów w stylu sombre w domu. W przypadku ombre efekt jest niezwykle wyrazisty. Jeśli nie chcesz wyglądać, jak dziewczyna z prowincji zdecyduj się na koloryzację sombre. Jest ona znacznie delikatniejsza.

6. Spinka krab

klamerka

Bardzo wygodna ozdoba do upinania włosów, jednak najlepiej jej używać tylko w domu. Dziś w sklepach można kupić dużo różnych modnych spinek i klamer.

7. Kucyk na potylicy

ogon

To coś pomiędzy niskim kucykiem a końskim ogonem na czubku głowy. Styliści przekonują, że to niemodna fryzura, o której trzeba jak najszybciej zapomnieć. Wygląda dziwnie i nieświeżo. Jeśli już się zdecydowałaś na kucyka, nie zapominaj o tapirowaniu włosów na czubku głowy.

ogon 2

Jeszcze jeden błąd często popełniany przez kobiety – gumki do włosów, wykonane z materiału. Kup kilka cienkich gumek, pasujących do koloru twoich włosów. Również możesz zakryć gumkę do włosów. Wybierz z kucyka jeden kosmyk i owiń go wokół wiązania. Na koniec przypnij go niewidocznymi wsuwkami. Wydaje się, że kucyk związany jest wyłącznie jednym kosmykiem.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty