7 niezwykłych miejsc, w których ukryto pierścionek zaręczynowy

Czego to mężczyźni nie zrobią, aby zaskoczyć swoją kobietę, również podczas proszenia o rękę. W niniejszym zestawieniu siedem nieprawdopodobnych, momentami szokujących miejsc, w których ukryto pierścionek zaręczynowy.

Jak wynika ze statystyk, wielu mężczyzn chciało albo się oświadczało swoim dziewczynom w dosyć niezwykły sposób. Twierdzą, że chcieli zrobić coś oryginalnego i niebanalnego. Historie niniejszych bohaterów są wymownym dowodem na to, że można wyróżnić się z tłumu, wykorzystując kreatywność i fantazję.

1. Pierścionek w kuli do kąpieli

wanna

Na swoim profilu na Twitterze dziewczyna umieściła zdjęcia o tym, jak jej się oświadczył jej chłopak. Na jednym ze zdjęć była kula do kąpieli, w której chłopak ukrył pierścionek zaręczynowy. Kiedy dziewczyna wrzuciła kulę do wanny z ciepłą wodą, ona się zaczęła rozpuszczać, a w środku znajdowała plastikowa kulka z pierścionkiem.

2. Pierścionek w pudełkach

paczki

Trey Amsler dał swojej dziewczynie w prezencie ogromne pudełko. Kiedy dziewczyna go otworzyła, zobaczyła mniejsze pudełko, w którym było jeszcze mniejsze. Musiała otworzyć kilka pudełek, zanim dotarła do małego pudełka z pierścionkiem zaręczynowym.

3. Pierścionek w ranie

pierścionek

Pewien Rosjanin oświadczył się swojej dziewczynie, chowając pierścionek zaręczynowy wewnątrz rany w swoim brzuchu. Chłopak przekonał znajomego chirurga, aby w ranie ukrył pierścionek, który następnie wyciągnie jego nic nieświadoma dziewczyna z zawodu pielęgniarka. Później udał się do niej, aby wyciągnęła przedmiot, który utknął w ranie. Kiedy ona zrozumiała, że to pierścionek zaręczynowy, popłakała się ze szczęścia i oczywiście odpowiedziała "Tak".

4. Pierścionek w pudełku nuggetsów

jedzenie

Jak powiedział mieszkaniec Wilno, Kristian Helton, miłość jego dziewczyny do nuggetsów z kurczaka z pewnością przewyższ miłość do niego samego. To właśnie dlatego w święto Zakochanych chłopak postanowił zabrać swoją dziewczynę Karsyn Long do McDonald’s , aby ukryć swój pierścionek zaręczynowy w pudełku nuggetsów, wbity w jednego z kurczaków. W środku widniało pytanie: "Czy wyjdziesz za mnie? " Dziewczyna oczywiście się zgodziła.

5. Pierścionek w naszyjniku

podarunek

Pochodzący z Australii chłopak na pierwszą rocznicę poznania swojej dziewczyny wręczył jej wyjątkowy prezent: naszyjnik z drewna. Prezent tak bardzo się podobał dziewczynie, że niemal nosiła go codziennie przez półtora roku. Aż w końcu pewnego dnia podczas wycieczki chłopak zabrał jej naszyjnik i rozłupał go nożem na pół. Okazało się, że przez te wszystkie 18 miesięcy dziewczyna nosiła w nim pierścionek zaręczynowy, który czekał na odpowiedni moment. Dziewczyna rzecz jasna odpowiedziała "Tak". Ale najpierw dodała: "Był tu przez cały czas? Przecież mogłam go zgubić!"

6. Pierścionek w jajku

jajko

Mężczyzna o imieniu Den chciał się oświadczyć swojej dziewczynie w unikalny sposób i zadecydował zrobić to, wykorzystując jedzenie. Swój pierścionek postanowił schować w kurzym jajku, a następnie je zaplombować. Tym bardziej jego ukochana dziewczyna Ericka pracowała w tym czasie w jednej z telewizji jako prezenterka i nagrywała akurat odcinek o smażeniu naleśników. Nie miała jednak pojęcia, że rozbijając jajka, z jednego z nich za chwilę wyleci przepiękny pierścionek, a jej partner pojawi się na planie, by poprosić ją o rękę.

Zapisz, jak ukryć pierścionek zaręczynowy w jajku:

  • Pokrój jajko na pół, wyjmij żółtka;
  • Włóż do obu połówek magnesy;
  • Wypełnij je wacikami i włóż pierścionek. Sklej jajko klejem. Aby szew był niewidoczny, należy zmielić skorupę jajka i nanieść na szew.

7. Pierścionek w łamigłówce

gra

Sherine, dziewczyna 42-letnego Ericka czekała na oświadczyny aż pięć długich lat. Mężczyzna postanowił zrobić jej niespodziankę w dniu jej urodzin. Podczas spaceru w parku dał jej w prezencie ręcznie robioną drewnianą książkę, która zawierała wiele różnorodnych łamigłówek. Każda zagadka nawiązywała do przyjemnych momentów w ich życiu, Jakie to jest romantyczne!

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty