7 par aktorów, którzy nie znosili się na planie filmowym

Gdy oglądamy filmy czy seriale, nie mamy żadnych wątpliwości, że aktorzy, którzy się wcielają w ulubionych bohaterów, lubią się nawzajem, są przyjaciółmi czy zakochaną parą w prawdziwym życiu.

A jednak okazuje się, że dobrze nam znane filmowe pary musieli udawać przyjaźń czy zakochanie, bo w prawdziwym życiu nie mogli się znieść.

1. Patrick Swayze i Jennifer Grey "Dirty Dancing"

patrik suejzi

Patrick Swayze, gwiazda filmu "Dirty Dancing" miał nie najlepszą opinię na temat swojej partnerki, Jennifer Grey i nigdy tego nie ukrywał, wręcz szokującą ekipę filmową swoimi wypowiedziami na jej temat. Był ponoć zirytowany jej humorami i często powtarzał, że ona nie umie się zachowywać. W rzeczywistości to aktor był nie do zniesienia. Nie byli w stanie ze sobą wytrzymać na planie filmowym, wprowadzając tym samym zamieszanie i zakłócając proces nagrywania filmu. Ale dzięki temu udało im się zagrać tak, że widz uwierzył w to, że między tymi dwoma dzieje się naprawdę coś wyjątkowego.

2. Ryan Gosling i Rachel McAdams "Pamiętnik"

rajan gosling

"Pamiętnik" – film, który zachwyca swoją dramatyczną historią, niesamowitą grą aktorską i magiczną atmosferą. Okazuje się jednak, że Gosling i McAdams nienawidzili się podczas kręcenia filmu. Do tego stopnia, że Gosling chciał, aby jej rolę przejęła inna aktorka. Reżyser nie miał jednak zamiaru spełniać zachcianek Goslinga, więc pomógł im dojść do porozumienia, dzięki czemu widz uwierzył w ich historię. Popisali się naprawdę genialną grą.

3. Leonardo DiCaprio i Claire Danes "Romeo i Julia"

leonardo di kaprio

Mimo że grali najsłynniejszą parę kochanków w historii, DiCaprio i Danes nie znosili się na planie filmowym. Podczas kręcenia zdjęć do filmów nie tylko się ciągle kłócili, ale też się ciągle awanturowali, jak prawdziwi bohaterowie Szekspira. Trudno uwierzyć, że w takiej atmosferze udało się stworzyć tak genialny film.

4. Blake Lively i Leighton Meester "Plotkara"

blejk layvli

Aktorki Blake Lively i Leighton Meester, które zagrały przyjaciółek w serialu "Plotkara", nigdy nie przyjaźniły się w prawdziwym życiu. Koledzy przekonują, że w przerwach między zdjęciami do filmu kobiety nie dość, że nie rozmawiały ze sobą, to wręcz się unikały. Krążyły pogłoski, że Leighton zazdrościła Lively popularności, gdyż jej zdjęcia widniały na okładkach wszystkich modnych magazynów.

5. Marcia Cross i Teri Hatcher "Gotowe na wszystko"

teri hetcher

Teri Hatcher, która zagrała w serialu naiwną i dobrą Susan, w prawdziwym życiu niestety nie może się pochwalić takimi cechami. Aktorka ma bardzo wredny charakter i ostry język. Na dodatek była bardzo wymagająca, co niesamowicie wkurzało Marcie Cross, która w serialu zagrała jedną z najlepszych przyjaciółek Susan. Wcieliła się w Bree Van De Kamp. Przez osiem sezonów ciągle się kłóciły i awanturowały, co na szczęście nie miało żadnego wpływu na ich grę, która pomogła serialowi odnieść spektakularny sukces.

6. Jamie Dornan i Dakota Johnson "50 twarzy Greya"

dzhejmi dornan

Para aktorów, którzy się nie znosili na planie filmowym. Do końca nie wiadomo, dlaczego za sobą nie przepadają, ale krążą pogłoski, że żona Dornana była zazdrosna o młodą, ładną aktorkę, co bardzo wkurzało Dakotę.

7. Gillian Anderson i David Duchovny "Z Archiwum X"

devid duhovny

Tej parze zarzuca się nie tylko romans na planie filmowym, ale także liczne kłótnie i niedomówienia. Główną przyczyną kłótni było to, że Anderson była niezadowolona z powodu tego, że Duchovny zarabiał więcej od niej. Z czasem jednak aktorom udało się dogadać i spokojnie kręcić zdjęcia do oglądanego przez miliony serialu o kosmitach.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty