7 porad, jak powitać Rok Świni 2019

Jak w niezwykły i magiczny sposób powitać rok Świni Ziemi 2019? Już właściwa pora na to, aby zaplanować świąteczne menu, zrobić listę zaproszonych na Sylwestra i kupić prezenty.
2019

Każdy nowy rok to możliwość zacząć wszystko od nowa, w końcu spełnić wszystkie swoje marzenia i zrealizować plany. Jesteś gotowa na to, aby się zakochiwać, uśmiechać, spotykać się z kolegami i przyjaciółmi w nieformalnej atmosferze? Wtedy mamy dla ciebie 7 porad, jak najlepiej powitać rok 2019.

1. Kreacja i buty

sukienki

Astrolodzy i projektanci przekonują, że rok Świni Ziemi najlepiej powitać w żółtych i naturalnych kolorach. Może to być kreacja w odcieniu beżowym, brązowym, postaw na naturalne kamienie i błyszczek. Jeśli chodzi o pajety i kryształy, to mogą być elementem dodatków lub obuwia.

Jednak możesz śmiało łamać zasady i zdecydować się na lawendowe i chabrowe odcienie – delikatnie i stylowo, właśnie tak jak lubi subtelna świnia.

2. Naczynia

naczynia 2

Na twoim stole świątecznym powinny znaleźć się naczynia gliniane lub ceramiczne, świece i stroiki z jodły – symbol roku uwielbia naturalne materiały, więc na pewno doceni twój wysiłek.

3. Menu świąteczne

święto

Po pierwsze, oczywiście żadnych potraw z wieprzowiny, aby nie obrazić gospodyni nadchodzącego roku. Pyszny szaszłyk można przyrządzić z baraniny, kurczaka lub ryby. Jeśli chodzi o resztę, to żadnych ograniczeń. Świnia jest zwierzęciem wszystkożernym. Najważniejsze, aby potrawy smakowały gościom i nikomu niczego nie zabrakło. Stwórz na świątecznym stole bajkową atmosferę zimowej magii.

A co z naturalnymi produktami? Na twoim stole powinny się znaleźć nie tylko egzotyczne potrawy, ale również tradycyjne polskie smakołyki prosto ze wsi.

4. Lista gości

wesolo

Świnia Ziemi jest zwierzęciem łatwowiernym i naiwnym, dlatego żadnych eksperymentów z zaproszonymi i nowych znajomości. Najlepsza opcja – powitać Nowy Rok w gronie przyjaciół i bliskich, których kochasz i którym ufasz. Nawet jeśli wasze relacje układają się nie najlepiej. Nowy Rok – to wspaniała okazja do tego, aby zapomnieć o wszystkich kłótniach. W tym dniu powinna panować atmosfera miłości, przyjaźni i wsparcia!

5. Jak powitać rok 2019?

razem

W gronie bliskich i przyjaciół możesz bawić się na całego. Zorganizuj huczną imprezę z różnymi konkursami, flesh mobem i nietypowymi zabawami. Już dziś możesz kupić wszystko niezbędne – gry planszowe, artykuły biurowe, narzędzia i akcesoria. Również nie zapomnij o prezentach dla swoich bliskich. Nie warto odkładać tego na później, ponieważ Świnia nie lubi zamieszania i spontanicznych decyzji.

A może wybrać się nad morze z rodziną? Wspaniały pomysł, ale musisz dokładnie wszystko zaplanować i przemyśleć. Pamiętaj, Świnia nie lubi impulsywnych decyzji i niepotrzebnych wydatków. Natomiast na pewno doceni twoje przywiązanie do szczegółów i chęć spędzenia świąt w gronie rodziny.

6. Prezenty

podarunki

Może to być skarbonka lub portfel z niedużą kwotą pieniężną, voucher upominkowy na jakieś kursy (szycia i projektowania, kurs winiarski, gotowania), złoto lub srebro inwestycyjne, moneta kolekcjonerska – wszystko, co może pomnożyć majątek i poszerzyć wiedzę na pewno się spodoba Świni Ziemi. Idealny prezent dla kobiety – to voucher podarunkowy do SPA, salonu kosmetycznego, który można wykorzystać na dowolne zabiegi, voucher do wykorzystania w sklepie odzieżowym, obuwniczym lub drogerii. Jest to wyjątkowy prezent, przepełniony miłością i troską. Świnia Ziemi na pewno doceni wszystko, co daruje pozytywne emocje twoim bliskim.

7. Miłość

para

Świnia Ziemi daruje singlom nadzieję na to, że niebawem znajdą swoją miłość. Jednak nie możesz popędzać, kierować świnią i wymagać od niej przy stole świątecznym, aby podarowała ci miłość. Jeśli chodzi o sprawy sercowe, to Świnia Ziemi jest bardzo powściągliwa. Zaufaj jej i ciesz się dobrą zabawą. 2019 rok – to rok rodzinnego szczęścia i nowych związków. Musisz tylko trochę poczekać!

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty