7 porad ojca o tym, jak wyjść za mąż za prawdziwego mężczyznę

Popularna zagraniczna blogerka i pisarka Raquel Isabel de Alderette, znana w internecie jako Inkskinned, podzieliła się wskazówkami swojego ojca, które pomogły dziewczynie zrozumieć, który mężczyzna zdolny zrobić ją naprawdę szczęśliwą.
7 porad ojca

Publikujemy jeden z najbardziej omawianych artykułów w jej blogu.

1. Zapamiętaj, mąż – to człowiek, który może ciebie rozśmieszyć.

Pięknie, jeśli spotykasz się z mężczyzną, z którym jest ci wesoło i dobrze. Ale proszę, powiąż swoje życie z tym, kto zmusi ciebie śmiać się do łez. Spotykaj się z człowiekiem, który zauważy, że jest ci źle. Ale wychodź za niego, tylko jeśli on jest zdolny wywołać u ciebie uśmiech, nawet kiedy płaczesz.

Świat – daleko nieidealne miejsce. Jakby nie chciałem ciebie od tego zachować, ale najprawdopodobniej przez całe życie zakosztujesz dużo bólu. Zatroszcz się o tym, żeby człowiek, który będzie obok, pomógł ci przejść przez to z uśmiechem. Życie jest nudne – znajdź tego, kto przetwarza banalności w ciekawości.

2. Blizny na rękach ozdabiają mężczyznę.

Blizny na rękach oznaczają jedno z dwóch: albo on wie jak walczyć o siebie i ochronić ukochaną, albo on ma złote ręce, które umieją naprawiać i stwarzać. Kobietom podoba się aksamitna delikatna skóra, ale należy wiedzieć, że surowe pokryte odciskami dłonie są zawsze lepsze niż miękkie.

Mężczyzna z grubą skórą jest pracowity, celowy i trwały: on wielokrotnie odczuwał ból, ale raz po raz powracał do jego źródła, żeby doprowadzić sprawę do końca. W życiu zetkniecie się z niezliczoną ilością przeszkód, toż nie wychodź za człowieka, który nie może sprawić się nawet z niewielkim pęcherzem.

3. Zanim powiedzieć "tak", zobacz go w gniewie. Bądź obok, kiedy jemu stanie się strasznie, kiedy on będzie wzburzony i kiedy chory. Stres zmienia człowieka.

W stresowej sytuacji znacznie szybciej dowiadujesz się prawdziwą naturę osoby, z którą chcesz powiązać życie. Jeśli jest coś, co dla ciebie jest głęboko nieprzyjemnie – odchodź. Możesz dać mężczyźnie tysiąc szans, ale nigdy nie potrafisz go zmienić. Ludzie są tacy jakie są i ich jakości nie można po prostu zetrzeć, czy przerobić.

Jeśli już teraz ciebie konsternuje, czy oburza jakaś cecha jego charakteru, to uwierz mi, po ośmiu latach będziesz nienawidzić ją. Możesz kochać go do szaleństwa, ale należy ci pogodzić się z tym, że niektórzy ludzie po prostu nie podchodzą do siebie.

4. Ufaj sobie.

Jeśli obok niego jest ci niespokojnie, nie czujesz się w bezpieczeństwie, jest ci strasznie – po prostu zbierz rzeczy i odchodź. Nie czuj się winną, nie usprawiedliwiaj siebie i nie bój się zaczepić cudze uczucia. Lepiej być szczęśliwą z innym, niż całe życie, które pozostało, bać się.

5. Jeśli on stawia pieniądze ponad wszystko, to pewnego razu w jego sercu nie pozostanie miejsca dla ciebie.

Oczywiście jedna rzecz, kiedy on nie może pozwolić dawać ci drogie prezenty, czy każde wolne dni chodzić do restauracji. Ale sytuacja jest inna, jeśli u niego psuje się humor za każdym razem kiedy prosisz kupić czekoladkę, czy jakikolwiek drobiazg.

Upewnij się, że jesteś dla niego ważniejszą niż sztywnie nabity portfel.

6. Ludzie zachowują się ze zwierzętami tak samo jak z dziećmi.

Jeśli on zrywa złość na psie, czy kocie – wam nie po drodze. Nieposłuszne zwierzęta stwarzają znacznie mniej szumu, niż najbardziej wychowane dziecko. Oczywiście wasze dzieci będą mądre i piękne, ale one również będą hałaśliwe, wymagające uwagi i czasami denerwujące.

Cierpliwość – to rzadka, ale bardzo ważna cecha. Jeśli on nie jest w stanie przebaczyć psu, on nie zostanie dobrym ojcem dla waszych dzieci.

7. On musi kochać ciebie każdą sekundę.

Jesteś moją malutką dziewczynką i jesteś idealna. Jeśli mężczyzna tego nie widzi, to on dużo traci, ale nie ty. Bądź silną, poważaj i kochaj siebie. Jeśli on próbuje zmusić ciebie zmienić się wbrew twojej woli, bądź niewzruszoną. Jesteś cudowna po prostu taka, jaka jesteś.

źródło:inkskinned
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty