7 przyczyn kobiecych zdrad

Nie tylko mężczyźni, lecz także kobiety dość często zdradzają swoich partnerów. Facet przez wiele lat może się nawet nie domyślać, że jego żona każdego wieczoru spotyka się z kochankiem.

Przedstawicielki płci pięknej próbują za wszelką cenę ukryć zdradę przed swoim partnerem, bo boją się jego reakcji. W niniejszym artykule słów kilka o tym, dlaczego kobiety decydują się na zdradę.

1. Zemsta

pomsta

Niektóre dziewczyny zdradzają swoich partnerów, by w taki sposób na nich się zemścić. Na przykład, partner źle traktuje kobietę, zapomina o jej urodzinach, poświęca jej mało czasu, ignoruje jej telefony i esemesy, nie chce z nią nigdzie wychodzić.

Nie każda kobieta może wprost powiedzieć o swoich oczekiwaniach i wymaganiach. Są takie, które zamiast szczerej rozmowy, wolą znaleźć sobie innego faceta, który będzie ją szanować i kochać.

2. Obojętność (nuda)

stres

Na początku partner jest uważny, troskliwy, robi różne niespodzianki, zaprasza kobietę do kina czy kawiarni, ale później wszystko się zmienia, bo facet woli spędzać wieczory przed telewizorem z pizzą i piwem.

Kobieta ma dość tej rutyny. Zaczyna się nudzić. Marzy o romantycznych kolacjach, namiętnych pocałunkach, pięknych kwiatach. Zaczyna spotykać się z innym facetem, który może jej to wszystko zafundować.

3. Seks

pościel

Jeśli partner nie może zadowolić swojej partnerki w łóżku, to istnieje duże prawdopodobieństwo tego, że zacznie go zdradzać.

Dziewczyna chce, aby podczas seksu mężczyzna myślał nie tylko o sobie, lecz także dbał o to, by ona też doświadczyła orgazmu. Kobieta po długich latach związku może być znudzona tym, że bliskość jest przewidywalna, brakuje jej ekscytacji i namiętności. Właśnie dlatego zaczyna szukać nowych wrażeń i doznań seksualnych.

4. Niska samoocena

lustro

Są kobiety, które zdradzają po to, by w taki sposób podnieść swoją samoocenę. Dowartościowują się kosztem mężczyzn. Sypiając z innymi facetami, podnoszą poczucie własnej wartości.

Każda dziewczyna chce się czuć piękna i kochana. Są faceci, którzy nie potrafią okazywać swoich uczuć i ładnie mówić albo po prostu uważają, że to jest oczywiste, że ich partnerka jest najlepsza, więc nie muszą jej tego cały czas powtarzać. Pamiętać jednak warto o tym, że kobieta, której brakuje zainteresowania ze strony partnera, najczęściej zaczyna go zdradzać. Kobiety potrzebują podziwiania i komplementów, gdyż należą do słuchowców.

5. Rutyna

rodzina

Pierwsze spotkania to etap wzajemnego poznawania się. Wymieniamy informacje o sobie, przeżywamy wspólnie rozmaite sytuacje, które pokazują, jacy jesteśmy. Jednak po długich latach wspólnego życia romantyka znika, a w jej miejscu pojawia się rutyna.

Partnerzy wiedzą, czego się po sobie spodziewać. Już tak dobrze zna się swojego partnera, że można przewidzieć jego zachowanie w różnych sytuacjach. Ona wie, co on odpowie, co będzie chciał zjeść na kolację, dokąd się wybiera z kolegami. Wtedy to właśnie w związek wkrada się rutyna i nuda. Są mężczyźni, którzy nie zdają sobie sprawy z tego, że związek to ciągła praca obu stron. Uważają, że jeśli kobieta jest z nim, to już nie musi o nią walczyć, przynosić jej kwiaty, dawać prezenty. I tu się myli. Kobieta ciągle potrzebuje uwagi, miłych niespodzianek, troski i miłości.

6. Kłótnie

krzyk

Konflikty i kłótnie zdarzają się w każdym związku. Jeśli partnerzy kłócą się rzadko i to naprawdę z poważnych powodów, to nie ma w tym nic niebezpiecznego. Jeżeli jednak kłótnie i awantury zdarzają się codziennie i to z byle drobiazgu, to można oznaczać koniec związku.

Dziewczyna czuje się dobrze w związku, w którym partner prawi jej komplementy, szanuje ją, dba o nią. Jeśli z kolei partner cały czas jest z czegoś niezadowolony, ma mnóstwo zarzutów wobec swojej partnerki, krzyczy na nią, nie poświęca jej czasu, to wtedy ona może zacząć zdradzać go. Jak zapobiegać konfliktom oraz kłótniom? Rozmawiajcie ze sobą. Powiedz swemu partnerowi, jakie masz wobec niego oczekiwania, co chciałabyś zmienić, czego ci brakuje w związku.

7. Samotna w związku

rozsranie

Każda dziewczyna marzy o tym, by jak najwięcej czasu spędzać ze swoim partnerem. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy facet zbyt często odwołuje randki i to z różnych powodów: spotkanie biznesowe, urwanie głowy w pracy, podróż służbowa, spotkanie z przyjaciółmi.

Kobieta nie może zawsze być sama i czuć się samotna, pomimo tego, że jest w związku. Wtedy ogarnia ją rozpacz i smutek. Woli znaleźć innego faceta, który będzie poświęcać jej czas i uwagę, niż czekać na mężczyznę, który nigdy nie ma czasu dla niej.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty