7 rodzajów lodów, które mogą zdradzić wiele o twojej osobowości

Całkiem niedawno psychoterapeuci potwierdzili, że lody są jednym z najlepszych leków na depresję. W przeciwieństwie do innych leków są dostępne bez recepty i kosztują niewiele. Dzieci już dawno doceniły niesamowite właściwości lodów.

Lody w magiczny sposób poprawiają humor. Jednak każdy rodzaj lodów na swój sposób wpływa na nasz nastrój, rozbudzając w nas różne chęci. Chcesz się dowiedzieć czegoś nowego o sobie? Wtedy niniejszy artykuł jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. Przypomnij sobie, jakie lody najczęściej kupujesz a dowiesz się kim jesteś.

1. Lody w wafelku

lody

Osoby, które lubią lody w wafelku, są mało wymagające i niewybredne. Uwielbiają komfort, lubią sobie pomarzyć o niebieskich migdałkach. Najlepsze leki na depresję dla miłośników lodów w wafelku to spacery, huśtawki i oczywiście ulubiony smakołyk.

2. Lody w czekoladzie

lody smaczne

Dla miłośników lodów w czekoladzie najlepszym lekiem na depresję jest filiżanka smacznej kawy, którą można wypić w jakiejś przytulnej kawiarence lub w domu na kanapie, otulając się ulubionym kocem. Są to osoby, które najbardziej cenią sobie samotność, swobodę i niezależność.

3. Lody waniliowe

lody kulki

Pyszne kremowe lody wybierają osoby delikatne i dobre, które ponad wszystko cenią sobie komfort. Na pewno poprawi im humor bukiet pięknych kwiatów i pyszne lody waniliowe z bitą śmietaną lub lody o smaku crème brûlée. Jeśli ukochana osoba lub przyjaciele poświęcają im mało uwagi, psuje im się humor i wpadają w depresję.

Lody waniliowe to wybór osób o romantycznej naturze. Ich mieszkania urządzone są w jasnych, subtelnych kolorach, ubrania uszyte z naturalnych materiałów, a jedzenie na ich stołach zawsze jest pyszne i pięknie serwowane. Najlepszy sposób poprawić im humor to dać jakiś fajny prezent i kupić ulubione lody.

4. Lód owocowy – lody Fruit Ice

lody owocowe

Miłośnicy lodów Fruit Ice rzadko mają zły humor. Są to optymiści, miłośnicy sportu, którzy czerpią z życia pełnymi garściami. Lód owocowy wybierają osoby, którym zawsze dopisuje humor i które nie lubią długo się rozżalać nad swoim losem.

5. Lody crème brûlée

lody deser

Miłośnikom lodów crème brûlée zawsze dopisuje humor, ponieważ potrafią szybko zapominać o tym, co najgorsze i doszukiwać się tylko rzeczy pozytywnych w swoim życiu.

6. Lody czekoladowe

lody czekoladowe

Osoby, które przepadają za lodami czekoladowymi, nie najlepiej radzą sobie ze stresem, zwłaszcza jeśli nieprzyjemności czyhają na nich na każdym kroku. Poprawić humor może im jakaś miła niespodzianka, prezent i oczywiście ulubiony deser czekoladowy.

7. Lody truskawkowe, miętowe, bananowe i brzoskwiniowe

lody kolorowe

Lody owocowe najczęściej kupują osoby kreatywne i artyści. Szybko radzą sobie ze złym humorem, ponieważ w ich życiu nie ma czasu na smutek i rozpacz. Mają zawsze mnóstwo pomysłów i planów, ale nigdy nie zapominają o ulubionym pysznym smakołyku.

W lodach bananowych gustują osoby otwarte na świat i ludzi oraz osoby towarzyskie, natomiast lody truskawkowe i ananasowe to ulubiony smakołyk osób, które lubią flirtować i cechują się zmiennością, i kapryśnością. W lodach pomarańczowych gustują osoby energiczne, pełne życia, a lody brzoskwiniowe, miętowe, cytrynowe najczęściej kupują osoby, które mają świetne wyczucie stylu i estetyki.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty