7 rzeczy, które powinnaś zrobić w obecności przyszłego męża

Każda panna młoda przed ślubem zastanawia się, czy dokonała właściwego wyboru. Jeśli nie chcesz, aby twoje małżeństwo było kompletną klapą, musisz przetestować swego przyszłego męża w kilku kluczowych kwestiach i nietypowych sytuacjach.

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Chcesz dokonać właściwego wyboru? Mamy dla ciebie 6 rzeczy, które wypadałoby zrobić w obecności swego wybranka, zanim powiecie sobie sakramentalne "tak". Jeśli nie ucieknie, to masz przy sobie partnera na całe życie.

1. Popłakać się.

cicho

Kobietom zdarza się o wiele częściej płakać niż mężczyznom. Płacz jest reakcją na różne emocje. Jednak przedstawicielki płci pięknej mogą nagle się popłakać i bez powodu. Nie warto oczywiście przesadzać. Jednak wypadałoby się popłakać w obecności swego przyszłego męża i zobaczyć, jak on na to zareaguje. Jeśli nie chcesz albo boisz się płakać w jego obecności to niepokojący sygnał.

2. Rozładować emocje.

stres

Żaden facet nie lubi, kiedy kobieta przeklina, histeryzuje i awanturuje się o każdy drobiazg. Nie namawiamy cię do urządzania awantur każdego dnia, ale musicie przynajmniej jeden raz, zanim powiecie sobie sakramentalne "tak", pokłócić się na Amen. Od tego, w jaki sposób on się zachowa w tej sytuacji, zależy wasze życie rodzinne.

3. Wspólne zakupy.

zakupy

Wspólne zakupy, tak samo, jak remont to nie lada wyzwanie dla pary. To wcale nie oznacza, że twój wybranek musi cały dzień spędzić z tobą na zakupach. Jeśli nawet nie zna się na modzie i nie może odróżnić body damskie od bluzy sportowej, ale podczas zakupów zwraca uwagę na jakość tego, co kupujesz, interesuje go, jakie kolory i fasony tobie się podobają, to na pewno dokonałaś właściwego wyboru i on idealnie nadaje się na męża.

4. Pełne wtajemniczenie.

wanna

Kobiety wolą, aby ich wybrankowie nie widzieli, jak przebiegają różne zabiegi pielęgnacyjne. Nie warto budzić się kilka godzin wcześniej, aby się wydepilować, umalować i wystylizować włosy. Możesz śmiało depilować nogi w jego obecności, pokazywać się bez makijażu, aby on zrozumiał, że nie jesteś kobietą idealną i nie uciekł, kiedy w czasie ciąży okropnie przytyjesz i nie będziesz miała ochoty na nakładanie makijażu i robienie manicure.

5. Wstydliwe dolegliwości.

toaleta

Nigdy nie wymiotowałaś w obecności swego chłopaka, który przytrzymywał ci włosy? Wtedy nie jesteście sobie jeszcze bardzo bliscy. Nie należy to do najprzyjemniejszych przeżyć, ale na pewno was scementuje. Nie zrozumiesz, jak facet zachowa się w trudnych i nieprzewidywalnych sytuacjach, jeśli razem czegoś takiego nie doświadczycie.

6. Puścić bąka w obecności przyszłego męża.

ubikacja

Wiele dziewczyn krępuje się w obecności swego wybranka załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne. Jednak nie wstydzą się przy nim rozbierać. Twój facet nie jest małym księciem i on doskonale wie, że masz takie same potrzeby fizjologiczne, co on.

7. Nie miej przed nim tajemnic.

rozmowa

Jeśli masz jakąś tajemnicę przed przyszłym małżonkiem, to lepiej wyjawić wszystko. Najważniejsza jest jego reakcja i to, w jaki sposób on później wykorzysta te informacje. Zaufanie jest fundamentem każdej trwałej relacji.

Jeśli mieszkacie razem, to z łatwością będziesz mogła przetestować swego wybranka, wykorzystując nasze porady. Jeśli na razie nie zdecydowaliście się na wspólne zamieszkanie, to musicie się zastanowić nad tym, jak możecie się lepiej poznać. Najważniejsze, nie rób tych wszystkich rzeczy naraz, bo twój facet może tego nie wytrzymać i zwiać.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty