7 rzeczy, których nie wolno wkładać na ślub innej osoby

Za oknem jest sierpień – najgorętszy miesiąc weselny, w którym odbywa się najwięcej wesel. Czy zostałeś zaproszony na jedno z nich? Prezent jest gotowy, ale nadal nie wiesz, w czym pójdziesz na uroczystość? W takim razie ten artykuł dla ciebie.

Wesele jest jednym z moich ulubionych świąt. A dla ciebie? Przyjaciele i krewni często zawierają małżeństwa, więc ta uroczystość nie jest czymś niezwykłym. Idąc na ślub, być może najważniejszą kwestią dla kobiet w każdym wieku jest problem wyboru sukienki. Każda z pań, od najmłodszych do starszych, chce wyglądać najlepiej, stając się najmodniejszym gościem, ale rozsądnie jest nie wywoływać gniewu panny młodej, która powinna być najpiękniejsza na weselu, bo to jest jej dzień. Aby więc nie popełnić błędu podczas uroczystości, nie powinnaś wkładać:

1. Biała sukienka

suknia

Biały kolor stroju na weselu jest przeznaczony tylko dla panny młodej, nawet jeśli sama zdecydowała się popisać się kreatywnością i wybrała sukienkę w innym odcieniu. Wyobraź sobie niezręczność sytuacji, w której obcy gość przyjmie cię za panną młodą. Spłoniesz się ze wstydu i wywołasz kłopotliwą sytuację. To same dotyczy kremowej sukienki lub stroju w kolorze kości słoniowej.

Możliwy jest wyjątek, jeśli sprawca samej uroczystości poprosi, aby zaproszeni lub tylko druhny byli w białych ubraniach. Na przykład taki strój był na wszystkich paniach na weselu Beyonce i Jaya Z.

Jeśli Twój strój jest częściowo biały lub z nadrukiem, możesz się nie martwić.

2. Odzież sportowa

sport

Sportowy styl w ubraniach jest niewątpliwie wygodny, komfortowy i teraz jest w trendzie, ale zachowaj go na siłownię lub na co dzień, na weselu on będzie bez wątpienia niewłaściwy. Gościa w rajstopach, t-shircie i trampkach na weselu wśród eleganckich kobiet jest w złym guście. Czy szanujesz ludzi, którzy Cię zaprosili? Więc ubierz się odpowiednio.

3. Przejrzyste i śmiałe stroje

śmiało

Przestrzegaj zasad przyzwoitości, nawet jeśli to wesele, a nie ślub w kościele! Nie przyciągaj uwagi innych ludzi za pomocą krótkich spodenek, spódniczek, głębokiego dekoltu, gołego brzucha, odzieży z przezroczystych tkanin, przez które widać bieliznę i skórę, lateks lub usypaną cekinami. Wszystko to można założyć do klubu, ale nie na wesele – uroczystość rodzinną, na której zwykle przebywają dzieci.

4. Wszystkie jeansowe ubrania

denim

Zapomnij o swoich ulubionych dżinsach przynajmniej w tym dniu, nawet jeśli są w jasnych kolorach, nie są podarte i bardzo piękne. Format tradycyjnego wesela w restauracji nie obejmuje ubrań jeansowych – spodni, spódnic, szortów, kombinezonów lub sukienek. W takich ubraniach na pewno będziesz źle wyglądać na tle innych dziewczyn, jeśli nie jest to wesele na dyskotece lub na łonie natury.

5. Sukienki ze "zwierzęcym" nadrukiem

wizerunek

Nadruk "zwierzęcy" nigdy nie wychodzi z mody, ale ze względu na to, że tygrysowe, lampartowe i inne barwy są bardzo sprzeczne, tylko niektórym dziewczynom udaje się poprawnie wprowadzić je w swój wizerunek, aby nie wyglądały wulgarnie, więc lepiej nie ryzykuj.

6. Nudny czarny strój

czarna

Czarna sukienka może być całkiem odpowiednia na takiej imprezie jak ślub, z zastrzeżeniem długości i stylu. Pamiętaj tylko, że wybierając strój, wybierasz się nie na pogrzeb! Ciemna sukienka do podłogi jest zbyt smutna, bardzo krótka – prowokująca. Prawidłową opcją jest lekka i przewiewna czarna sukienka lub klasyczna wersja małej czarnej sukienki z dodatkami.

7. Klapki

klapki

Nie zachęcamy Cię do uzupełniania wizerunku niewygodnymi butami na wysokim obcasie, możesz włożyć buty lub sandały na płaskiej podeszwie, platformie lub małym obcasie. Klapki lepiej pozostaw na co dzień lub na plażę.

wesele

Nie będzie zbędnym dodać, że każda reguła ma wyjątek i nazywa się on – wesele tematowe, gdzie wszystko wymienione powyżej może stać się atutem. W tym przypadku, narzeczeni (ustnie lub w zaproszeniu) zawiadamiają gości o niestandardowym formacie uroczystości.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty