7 rzeczy, których powinna się nauczyć robić kobieta ustami

Nigdy się nie zastanawiałeś, po co kobiecie usta? Na pewno większość z nas uważa, że to głupie pytanie, przecież odpowiedź jest oczywista: do jedzenia, mówienia i całowania się. Jednak jest jeszcze kilka rzeczy, do których kobiecie mogą służyć usta.

Psycholodzy przekonują, że każdy człowiek, który zaczyna dorastać, zapomina o kilku prostych i istotnych rzeczach. Dlaczego tak się dzieje? Dorastając, poznajemy życie, w którym są nie tylko radości, ale również utrapienia. Często kobiety mają trudności w relacjach z mężczyznami. Jednak nie warto się dołować – jesteśmy kobietami, a to z kolei oznacza, że z łatwością manipulujemy facetami. Najważniejsze wiedzieć – jak to skutecznie robić. Mamy dla ciebie 7 trików, które pomogą ci zbudować dobre relacje z partnerem.

1. Uśmiechaj się

uśmiech

Nie jest chyba tajemnicą, że mężczyźni uwielbiają patrzeć na uśmiechnięte kobiety. Wydają im się one wtedy dużo bardziej atrakcyjne. Co więc z tego wynika? Trzeba jak najczęściej się uśmiechać! Na pewno każdy mężczyzna uwielbia, kiedy jego partnerka się uśmiecha. Jeśli na razie nie masz stałego partnera, po prostu się uśmiechaj.

Jak to najlepiej robić? Przypomnij sobie, jak to robią dzieci. Uśmiechają się, ponieważ są szczęśliwe, nie muszą rozwiązywać żadnych problemów, borykać się z depresjami. Dla przedstawicieli płci męskiej uśmiech na twarzy kobiety to dowód na to, że ona jest szczęśliwa. Szczęście jest swoistym narkotykiem, bez którego żaden z nas nie może żyć. Kiedy mężczyzna ma przy sobie uśmiechniętą partnerkę, natychmiast chce się nią opiekować, chronić i bronić ją, co jest bardzo istotne w budowaniu udanego związku.

2. Mów

kawa

Kobieta może nie tylko uśmiechać się, ale również rozmawiać ze swoim partnerem. Jednak powinnaś zrozumieć jedną istotną rzecz: jeśli chcesz zbudować dobre relacje z partnerem, musisz się tego nauczyć. Przypomnij sobie, jak zachowują się faceci na różnych spotkaniach biznesowych: poważne miny, maksimum skupienia, zero luzu. Jeśli nie chcesz, aby twój partner traktował cię jako swego przyjaciela, z którym można pogadać o piłce nożnej i pracy, rozmawiaj z nim w inny sposób. W twoim głosie powinny brzmieć delikatne nutki, nie bełkocz i nie krzycz. Mężczyzna, rozmawiając z tobą, powinien czuć się spełnionym i szczęśliwym.

3. Milczeć

milczenie

Każda kobieta powinna nauczyć się milczeć. Chodzi nie o to, że faceci kochają milczące kobiety, tylko o to, że czasami są sytuacje, kiedy trzeba milczeć i siedzieć cicho. Nie warto udowadniać swemu partnerowi, że masz rację lub wdawać się w dyskusję, w której masz pozycję dominującą. Mężczyzna może poczuć się zraniony i upokorzony, ponieważ będzie zmuszony przyznać ci rację. Na tym tle często dochodzi do różnych problemów w rodzinie: facet zaczyna mniej zarabiać, kobieta ma z tego powodu wiele pretensji, związek zaczyna się rujnować. Jak tego uniknąć? Przede wszystkim musisz nauczyć się milczeć w niektórych sytuacjach. Jeśli mężczyzna sam dojdzie do tego, że nie ma racji, to na pewno cię przeprosi i będzie bardzo ci wdzięczny za to.

4. Wydymać usta

rozmowa

Na pewno każda dziewczyna powinna nauczyć się wydymać usta. Uwaga! Nie krytykować, a tylko wydymać usta. To jest bardzo istotne. Kiedy kobieta krytykuje faceta, zaczyna traktować ją jako rywala. Taka sytuacja zabija jego męskość i twoją kobiecość. Spójrz, jak dzieci pięknie wydymają usta, kiedy są obrażone. Żaden rodzic nie ma serca im odmówić. To samo dzieje się z przedstawicielami płci męskiej: kiedy partnerka zaczyna wydymać usta, instynktownie chce spełnić każdą jej zachciankę albo przytulić.

5. Prosić

ciekawo

Jesteśmy już przy piątym punkcie na naszej liście, który brzmi "Prosić". Również obowiązują tu niektóre zasady, z którymi warto się zapoznać. Prośbie powinien koniecznie towarzyszyć uśmiech. Żadnego ultimatum. Kiedy przed facetem stoi dziewczyna, w której oczach jest wypisana prośba, na pewno jej nie odmówi i będzie chciał spełnić wszystkie jej zachcianki. Ale musisz być nie tylko biorcą, ale również dawcą.

6. Dziękować

randka

Kobieta koniecznie musi dziękować facetowi, który spełnia wszystkie jej zachcianki. Nie może myśleć w następujący sposób: "Po co mam mu dziękować? Przecież musi być w siódmym niebie ze szczęścia, że jestem przy nim. To on powinien mi dziękować". Szczere podziękowanie, któremu towarzyszą tylko pozytywne emocje, uskrzydla faceta i sprawia mu wielką przyjemność. Przypomnij sobie, jak cieszy się dziecko, kiedy dostaje nową zabawkę? Skacze z radości, śmieje się i jest niezmiernie wdzięczne swojej ukochanej i najlepszej mamusi na świecie. To samo dzieje się z facetem. Cieszy się z tego, że doceniłaś jego wysiłek.

7. Inspirować

rozmawia

Często facetom brakuje inspiracji. Z natury są wojownikami, zdobywcami i rycerzami, którzy ciągle powinni popełniać jakieś szlachetne uczynki dla swojej damy serca. Jednak we współczesnym życiu nie ma miejsca na szlachetność. Jednak kiedy facet poznaje kobietę, która inspiruje go do zwariowanych uczynków, czuje się szczęśliwy i spełniony. Jeśli chcesz mieć w swoim partnerze wsparcie emocjonalne i mieć pewność tego, że niebawem z tobą nie zerwie, inspiruj go do romantycznych, zwariowanych lub szlachetnych uczynków.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty