7 trików w makijażu, za które zirytowani mężczyźni są gotowi nas umyć!

Choć jak przekonują kobiety, że robią makijaż tylko dla siebie, jednak im bardzo chce się podobać mężczyznom. Dlatego tonami kupują kosmetyki i testują na sobie wszystkie nowości kosmetyczne, nawet nie wiedząc, że tylko irytują tym silną połowę.

Słowem, nawet jeśli twój ukochany lajkuje zdjęcia dziewczyn z jaskrawym makijażem, to jeszcze nie oznacza, że jest gotowy zobaczyć takie "barwy bojowe" na twojej warzy. A jeszcze znamy dokładnie 7 sztuczek, które na pewno trzeba zakazać, żeby mężczyźni od złości nas nie umyli!

1. Sztuczne rzęsy

rzęsy

Szczerze mówiąc, mężczyźni w ogóle strasznie boją się wszystkiego sztucznego i wymiennego na kobiecym ciele, w tym paznokci, staników push-up i peruk. Więc lepiej obejść się tuszem lub przedłużyć je, aby nie zaszkodzić ich "subtelnej organizacji psychicznej" jeśli nagle stanie się zamieszanie...

2. Jaskrawo pomalowane oczy

oczy

Podczas gdy psychologowie zastanawiają się, dlaczego jaskrawo pomalowane oczy tak żenują silną połowę ludzkości, coraz bardziej wierząc w wersję, że wszystkie nasycone kolory kojarzą się z trucizną, lepiej nie ryzykować i zrobić bardziej naturalny makijaż. Tym bardziej, gdy wykorzystywane są krzykliwe kolory palety, lepiej aby to robił profesjonalista. A to nie zawsze jest wygodne, i potem (po demakijażu) kontrast będzie boleśnie rażący i nie zawsze na twoją korzyść!

3. Konturowanie

twarz

Choć marki kosmetyczne zapewniają nas o najlepszej jakości swojego towaru, nadszedł czas, aby uznać prawdę – konturowanie na twarzy jest bardzo zauważalne. Co gorsza – widoczne jest nawet na zdjęciach w Instagram! Czy wiesz, że zafascynowanie zmianą swojej twarzy przejęłyśmy...od samych facetów, a dokładniej – od tranwestytów, wśród których nie ma kobiet?

4. Fioletowe, niebieskie, żółte i zielone szminki

śminka

Dziwne, że w ogóle komuś się to podobają!

5. Zbyt nienaturalne brwi

brzwi

Wydaje się, że dziś od modnych trendów w makijażu najwięcej ucierpiały właśnie brwi. Jeden tylko Instagram kilka razy w miesiącu zaskakuje nas nową formą, stylem lub kolorem. Ale jeśli być szczerym, to przede wszystkim mężczyznom nie podobają się wyraźnie wyprofilowane brwi, zwłaszcza, jeśli konturówka, żel lub tatuaż bardzo rzucają się w oczy!

6. Usta pomalowane poza konturówką

usta

Wszystkie dziewczyny marzą o pięknych, pulchnych i zmysłowych ustach. A jeśli jedne takie dostały od natury, inne "poprawiają" je w gabinecie chirurga plastycznego, albo malują same. I nie zawsze skutecznie...

7. Róż, który jest widoczny na kilometr

makijaż

"Oddała 50$ za róż, a mój chłopak podał mi chusteczkę, śmiejąc się, że moją twarz pokryta jest jakimiś cekinami..."

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty