7 typów mężczyzn najbardziej pociągających kobiety

Dotychczas naukowcy dokładnie nie wiedzą, co wywołuje stan zakochania. Jednak można wytypować kilka kryteriów, na podstawie których wybieramy sobie partnerów. I co najciekawsze, kobiety podczas wyboru partnera najmniej uwagi zwracają na jego wygląd zewnętrzny i pozycję społeczną.

Przedstawicielki płci pięknej przede wszystkim zwracają uwagę na poszczególne cechy charakteru mężczyzny i jego zachowanie. Przedstawiciele płci męskiej powinni być uprzejmi, romantyczni i powinni umieć stworzyć niesamowitą atmosferę. Psycholodzy wytypowali siedem typów mężczyzn, którym nie potrafią oprzeć się kobiety.

1. Dżentelmen

chłopacy

Zwraca uwagę na każdy szczegół i dba o potrzeby swojej partnerki. Dżentelmen otwiera drzwi, podsuwa krzesło w restauracji, jest taktowny i przyjaźnie nastawiony do innych. Po kolacji zawsze odprowadzi piękną panią do domu i oczywiście sam zapłaci za kolację. Taki mężczyzna zadba o odpowiednią atmosferę podczas randki, wie, jak zaskoczyć swoją partnerkę, jest zawsze uważny i miły.

W czym tkwi urok takiego mężczyzny? Dba o szczegóły i potrzeby swojej partnerki. Kobiety cenią to najbardziej w mężczyznach.

2. Romantyk

randka

Niestety romantyków jest coraz mniej. Jednak każda z nas spodziewa się na to, że uda jej się spotkać swego wymarzonego księcia. Większość kobiet marzy o romantycznym facecie, który przynosi im kwiaty i czekoladki, lubi patrzeć głęboko w oczy podczas romantycznej kolacji przy świecach. Romantyczny facet dzwoni do ukochanej kilka razy dziennie, aby uwierzyła w jego miłość.

Co takiego sprawia, że kobiety nie potrafią mu się oprzeć? Potrafi zaskoczyć gestami i czynami, wie, jak zrobić, aby kobieta czuła się kochana i szczęśliwa, więc nie sposób oprzeć się romantykowi.

3. Cudzoziemiec

chłopak

Jego intrygujący akcent, odmienne zwyczaje, zachowanie sprawiają, że jest interesujący, zwłaszcza jeśli kobieta jest naturą romantyczną, która lubi sobie pomarzyć o niebieskich migdałach, bajkowym księciu, tajemniczych podróżach. I nawet jego inny sposób postrzegania świata wiele kobiet odbiera jako uroczy. Do tego typu mężczyzn należą nie tylko cudzoziemcy, ale również doświadczeni globtroterzy, poligloci i native speakerzy z sąsiedztwa.

Co takiego sprawia, że kobiety nie potrafią mu się oprzeć? Główna zaleta, która przyciąga kobietę to oczywiście niesamowity męski magnetyzm i charyzma. Kobietę zawsze pociąga mężczyzna, który ma w sobie jakąś tajemnicę. Takich mężczyzn najczęściej wybierają kobiety, które marzą o podróżach, chcą przeprowadzić się za granicę albo po prostu pragną poznać inną kulturę i obyczaje.

4. Buntownik

chłopak w auto

Jeden z najpopularniejszych typów mężczyzn na naszej liście. Taki facet ustala własne granice, płynie z prądem, łamie zasady, jest szalony, postępuje tak, jak nakazuje mu jego serce. Takich facetów wybierają poszukiwaczki adrenaliny, emocji i przygód, które marzą o tym, aby zabrał ich na randkę swoim Harleyem.

Dlaczego kobiety uwielbiają buntowników? Kobietę pociąga ich niepokorność i duchowa wolność. Mogą zaoferować kobiecie naprawdę szalony związek.

5. Pewny siebie

mężczyzna

Ten typ mężczyzn zawsze wyróżnia się z tłumu. Są pewni siebie i opanowani. Gdy są w związku, nigdy nie są zazdrośni, zawsze biorą sprawę w swoje ręce, są dominantami. Nigdy się nie czepiają i nie robią awantur o drobiazgi.

Co takiego sprawia, że kobiety nie potrafią mu się oprzeć? Kobieta nie potrafi oprzeć się mężczyźnie, który jest pewny siebie. Przy takim facecie dziewczyna czuje się bezpiecznie i spokojnie. Mężczyźni należący do tego typu, nie opierają poczucia własnej wartości na opiniach innych ludzi i nie nie czują się zagrożeni przez innych facetów, co sprawia, że stają się atrakcyjni w oczach kobiety.

6. Inteligent

rozumny

Każda kobieta na pewno zwróci uwagę na inteligentnego mężczyznę, który potrafi słuchać i zatrzymać zainteresowanie kobiety, ma wspaniałe poczucie humoru. Ludzie inteligentni potrafią rozmawiać o wszystkim, z nimi kobieta na pewno nigdy się nie będzie nudzić.

Dlaczego kobiety uwielbiają inteligentów? Zainteresowanie – podstawowy atut. Inteligent cieszy się największą popularnością wśród kobiet po trzydziestce, które doskonale wiedzą, czego chcą i uważają, że udany związek powinien opierać się przede wszystkim na intelektualnej części składowej.

7. Artysta

maluje

Typ mężczyzny, który z łatwością da się rozpoznać. Żyje chwilą, szybko się zakochuje, ma nietuzinkowy talent, nigdy nie buduje żadnych planów na przyszłość. Śpiewa serenady swojej muzie, daruje obrazy, namalowane na szybką rękę pod wpływem emocji w romantycznej atmosferze.

Co takiego sprawia, że kobiety nie potrafią mu się oprzeć? Artysta bardzo umiejętnie stosując swoją kreatywność, sprawia, że dziewczyna czuje się wyjątkowo. Czuje się najpiękniejsza i kochana. Jest jego muzą i inspiracją.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty