7 zdjęć, których najbardziej się wstydzą gwiazdy

Gwiazdy to tacy sami zwyczajni ludzie jak my, jednak w odróżnieniu od nas, zawsze powinny kontrolować swoje zachowanie i uczynki. Paparazzi są bezlitośni i czyhają na nich zawsze w najgorszych momentach, dlatego w internecie czasami pojawiają się dość kontrowersyjne fotki.

Nie ma idealnych ludzi, jednak fani gwiazd często nie mogą w to uwierzyć. Niniejsza galeria jest niezbitym dowodem na to, że gwiazdy również ulegają pokusom.

1. Anita Ekberg

Anita Ekberg

Gwiazda słynnego filmu w reżyserii Federico Felliniego "Słodkie życie" Anita Ekberg często walczyła z paparazzi, które ją nękały. Pewnego razu celowała z łuku do paparazzi, aby uniemożliwić im zrobienie zdjęcia.

2. Kate Moss

Kate Moss

Nie jest tajemnicą, że supermodelki często biorą narkotyki, nadużywają alkoholu, w taki sposób radząc sobie z ciągłym stresem, długimi sesjami zdjęciowymi i rygorystycznymi dietami. Kate Moss jednak miała najmniej szczęścia ze wszystkich modelek, ponieważ dwukrotnie została przyłapana przez paparazzi na wciąganiu kokainy. Świat mody zareagował natychmiastowo: kontrakty z Kate zerwali H&M, Chanel i Burberry. Modelka została skierowana na przymusowe leczenie odwykowe i rehabilitację.

3. Elizabeth Taylor

Elizabeth Taylor

W przerwie między zdjęciami do filmu "Kleopatra", paparazzi przyłapali Elisabeth Taylor i Richarda Burtona, którzy w tym momencie mieli małżonków, na zdradzie. Na początku zachowywali się przyzwoicie, bojąc się plotek, ale miłość i namiętność zwyciężyły.

4. Victoria Beckham

Victoria Beckham

Żona piłkarza Davida Beckhama często nadużywa alkoholu i zalicza spektakularne wpadki. Tak się też stało podczas świętowania 1. urodzin sklepu Victorii w Londynie. Kilka kieliszków wina zwaliło projektantkę z nóg i ona się posiusiała w spodnie. W następnym dniu Victoria oświadczyła, że wylał jej się sok.

5. Nicole Kidman

Nicole Kidman

Nicole Kidman często w wywiadach mówi o tym, że niektóre zasady dobrego zachowania są już mocno przestarzałe. Nie tylko mówi, ale również potwierdza – jeśli ma ochotę na ziewanie, to robi to, nie krępując się kamer i nie zasłaniając ust.

6. Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian, niekwestionowana królowa kontrowersji, uwielbia oblizywać palce w miejscach publicznych. Często razem ze swoim mężem Kanye Westem odwiedza mecze baseballowe, na których zawsze je fast food, a po posiłku koniecznie oblizuje palce.

7. Lindsay Lohan

Lindsay Lohan

Skandaliczna aktorka imprezowiczka od lat nie może się oduczyć obgryzania paznokci. Czasami zapomina o tym, że wokół niej są ludzie i paparazzi, których później podaje do sądu, aby zakazać im publikowania takich wstydliwych zdjęć.

Za sprawą mediów społecznościowych i paparazzi fani znają każdy szczegół z życia prywatnego swoich idoli. Niestety nie wszystkie gwiazdy mają kaca moralnego i wstydzą się swojego zachowania. Po zaliczeniu wpadek nadal zachowują się nieprzyzwoicie i wyzywająco.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty