7 znanych par, które się rozstały i wróciły do siebie

Gwiazdy niczym się nie różnią od zwykłych ludzi – tak samo popełniają błędy. Czasami się rozstają ze swoją drugą połówką, a kiedy uświadamiają sobie, że uczucie nie zgasło, wracają do niej.

Kiedy znane pary się rozstają, ich fani bardzo to przeżywają – wystarczy wspomnieć rozstanie Channinga i Jenny Dewan Tatum. Oczywiście fani zawsze się spodziewają, że gwiazdy wrócą do siebie, jak w przypadku Zayna Malika i Gigi Hadid. Czasami nawet gwiazdy rozumieją, że popełniły błąd i się schodzą.

1. Chrissy Teigen i John Legend

Chrissy Teigen

Poznali się w 2007 roku podczas kręcenia teledysku piosenkarza pt. "Stereo", w którym modelka zaprezentowała swoje wdzięki. Szczęśliwy związek trwał 10 lat, ale później gruchnęła wiadomość o tym, że John Legend postanowił się rozstać ze swoją partnerką. W jednym z wywiadów przyznał, że w tym okresie borykał się ze stresem, więc zdecydował, że chce być sam. Później Chrissy opowiedziała dziennikarzom:

"To było nietypowe rozstanie. John miał trasę koncertową, dlatego był obrażony na cały świat. On zaproponował rozstanie, a ja odmówiłam".

2. Książę Wilhelm i Kate Middleton

Książę Wilhelm

Księżna i książę Cambridge mało się nie rozstali w latach 2006-2007 przez zasady etykiety. Kate zaprosiła Williama na Sylwestra do rodzinnego domu, książę przyjął zaproszenie, jednak w ostatniej chwili okazało się, że William będzie musiał zgodnie z zasadami etykiety spędzić wakacje z królową Elżbietą w Sandringham.

William wycofał się z wcześniejszych deklaracji i spędził weekend ze swoją rodziną. William nie zaprosił Kate do wspólnego świętowania Nowego Roku z rodziną królewską w Sandringham, ponieważ nie byli jeszcze małżeństwem. Ta decyzja wydała się Kate nie do zaakceptowania i poskutkowała zerwaniem. Jednak później para wróciła do siebie. Potrzebowali czasu, aby zrozumieć, że są dla siebie stworzeni.

3. Miley Cyrus i Liam Hemsworth

Miley Cyrus

Znany aktor Hollywood Liam Hemsworth i piosenkarka Miley Cyrus zaczęli się spotykać w 2009 roku, rozstali w 2013 roku. Liam twierdził, że doszło do tego z powodu różnicy poglądów:

"W pewnym momencie zrozumiałem, że mamy całkowicie odmienne poglądy na życie i już więcej nic nas nie łączy. Byliśmy bardzo młodzi i nie byliśmy gotowi na poważny związek, dlatego nasze rozstanie było czymś logicznym".

Hemsworth przyznaje, że trudno było mu podjąć taką decyzję, bo był szalenie zakochany w Miley. Bardzo cierpiał po rozstaniu. Jednak w 2016 roku para wróciła do siebie, by wziąć ślub.

4. Jessica Biel i Justin Timberlake

Jessica Biel

W 2007 roku na gali rozdania Złotych Globów Justin Timberlake poznał swoją przyszłą żonę Jessicę Biel. Wtedy piosenkarz był jeszcze w związku z Cameron Diaz. Nie zważając na to, Justin Timberlake cały wieczór spędził w towarzystwie aktorki, z czego oczywiście była bardzo niezadowolona Cameron Diaz. Kilka miesięcy później piosenkarz niespodziewanie zabrał Jessicę Biel w romantyczną podróż, o czym dzięki dziennikarzom dowiedział się cały świat.

Dwa lata później w mediach zaczęły krążyć pogłoski, że para się rozstaje, bo Justin Timberlake jest zakochany w aktorce Olivii Munn. Biel spakowała się i wyniosła z ich mieszkania. Jednak w każdym wywiadzie przekonywała, że zależy jej na piosenkarzu. Sześć miesięcy później Biel niespodziewanie odwiedziła imprezę charytatywną organizowaną przez Timberlake, po której para postanowiła wrócić do siebie.

5. Behati Prinsloo i Adam Levine

Behati Prinsloo

Frontman grupy Maroon 5 i Aniołek Victoria's Secret zaczęli się spotykać w 2012 roku, rozstali w 2013. Piosenkarz nie był pewny, że chce się angażować w trwały związek i zakładać rodzinę. Jednak latem 2013 roku para wróciła do siebie, a kilka miesięcy później Adam i Behati ogłosili zaręczyny.

6. Pink i Carey Hart

Pink

Piosenkarka Pink uważa, że najlepszy sposób na udane małżeństwo – to regularne się rozstanie. Biorąc udział w show telewizyjnym Ellen DeGeneres, piosenkarka szczerze opowiedziała o swoim życiu prywatnym, mówiąc, że kilka razy rozstawała się ze swoim mężem: w 2003 roku – kilka miesięcy po tym, jak się poznali i w 2008 roku – kiedy złożyli pozew o rozwód. Pink powiedziała:

"Pierwsza przerwa w związku trwało około roku. Druga – jedenaście miesięcy".

Całkiem niedawno para obchodziła 12. rocznicę ślubu.

7. Elisabeth Taylor i Richard Burton

Elisabeth Taylor

Związek Elisabeth Taylor i Richarda Burtona przeżywał wzloty i upadki – dwukrotnie się rozstawali i schodzili. Ich romans nazywają legendarnym, nie zważając na to, w sieci rzadko pojawiają się ich wspólne zdjęcia. Richard Burton bardzo cierpiał z powodu rozstania się z aktorką, więc aby jakoś poradzić sobie z bólem, nadużywał alkoholu.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty