7 znanych wielodzietnych matek, które nadal mogą się poszczycić idealną figurą

Gwiazdy, które zawsze znajdują się w blasku fleszy, po porodzie dążą do tego, aby jak najszybciej wrócić do formy i kształtów sprzed ciąży. Gwiazdy to tacy sami zwyczajni ludzie jak my, tak samo, jak my mają rodziny i dzieci, ale jak im się udaje tak szybko wrócić do poprzednich kształtów?

Znane matki wielodzietne mogą się popisać idealną figurą. Narzędziem aktorów, muzyków i celebrytów jest ich ciało, więc powinni zawsze o niego dbać.

1. Jessica Alba

Jessica Alba

38-letnia aktorka jest szczęśliwą matką trójki dzieci: dwóch córeczek i synka, który ma dopiero 1,5 roku. Nie zważając na to, Jessica Alba ma idealną figurę. Aktorka przyznaje się, że dla pięknej sylwetki może ćwiczyć 24/7. Nie stosuje jakichś rygorystycznych diet, ale stara się spożywać jak najmniej cukru.

2. Reese Witherspoon

Reese Witherspoon

43-letnia aktorka wychowuje trójkę dzieci: dwóch synów i córkę. Reese Witherspoon nie próbowała za wszelką cenę powrócić w kilka miesięcy do poprzednich kształtów, robiła to stopniowo, krok po kroku. Sekret jej idealnej sylwetki tkwi w zdrowym odżywianiu i ćwiczeniach fizycznych. Kobieta przekonuje, że codzienne bieganie, joga i pilates pomagają zachować smukłą sylwetkę. Nie stosuje żadnych rygorystycznych diet.

3. Gwen Stefani

Gwen Stefani

49-letnia piosenkarka jest matką trzech uroczych synków. Gwen Stefani przekonuje, że najlepszym sposobem na piękną sylwetkę jest zdrowe odżywianie i regularne treningi. Nie można się użalać nad sobą, należy każdego dnia trenować, aby być zawsze piękną i zadbaną.

4. Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian

40-letnia celebrytka wychowuje syna i dwóch uroczych córeczek. Modelka stosuje dietę bezglutenową i je małe posiłki, dzięki czemu ma piękną, smukłą sylwetkę. Oprócz tego celebrytka każdego dnia ćwiczy na siłowni. Są to treningi siłowe i cardio.

5. Stephanie Seymour

Stephanie Seymour

51-letnia amerykańska modelka i aktorka jest matką trójki dzieci: dwóch synów i córki. Modelkę często można zobaczyć na plaży, kiedy gra w siatkówkę ze swoimi dziećmi albo uprawia jogę. Stephanie Seymour przyznaje się, że ma trudności z utrzymaniem wagi i pięknych kształtów. Często trenuje w stylu Aniołków Victoria’s Secret. Modelka zdrowo się odżywia i regularnie uprawia pilates.

6. Heidi Klum

Heidi Klum

46-letnia modelka wychowuje czwórkę dzieci. Jest matką dwóch synów i dwóch uroczych córeczek. Po porodzie Heidi potrzebuje kilku miesięcy, aby wrócić do poprzednich kształtów, po czym znowu pojawia się na modnych wybiegach. Modelka spędza wolny czas ze swoją rodziną na świeżym powietrzu.

Prowadzi aktywny tryb życia i każdy swój dzień zaczyna od biegania. Heidi wyeliminowała ze swojej diety pieczywo i makaron.

7. Victoria Beckham

Victoria Beckham

45-letnia piosenkarka i projektantka mody jest szczęśliwą matką czwórki dzieci: trzech synków i pięknej córeczki. Po porodzie Victoria potrzebowała kilku tygodni, by wrócić do formy, po czym musiała jedynie utrzymywać wagę.

Celebrytka każdego dnia biega 7 kilometrów (na piąty dzień po porodzie wróciła do biegania!), uprawiała sport, nawet będąc w ciąży, od lat stosuje dietę garstkową, która polega na spożywaniu 5 posiłków, odmierzonych własną dłonią.

Czasami matka wielodzietna może utrzeć nosa młodej dziewczynie, która jeszcze nie ma dzieci. Na niniejszej liście znalazły się kobiety, które nie tylko wychowują dzieci, ale również mogą się popisać idealną figurą.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty