8 aktorek, które związały się ze zwykłymi facetami

Wielu z nas uważa, że gwiazdy wiążą się wyłącznie z osobami z branży. Jednak nie zawsze tak jest. Znane są przypadki, kiedy gwiazdy związały się ze zwyczajnymi ludźmi.

Większość gwiazd przyznaje, że chętnie wiążą się z przedstawicielami z branży, ponieważ mają jednakową pozycję społeczną i finansową. Jednak są tacy, którzy lubią łamać stereotypy i zakochują się w zwyczajnych ludziach. W niniejszym zestawieniu celebrytki, które poślubiły zwykłych facetów i nigdy nie pożałowały tej decyzji.

1. Keira Knightley

Keira Knightley

Na początku Keira miała jedynie romanse na planie filmowym. Jednak jej życie kardynalnie się odmieniło po tym, jak na jednej z imprez poznała Jamesa Rightona, który jest członkiem brytyjskiego zespołu Klaxons. Niebawem para się pobrała. Keira rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Szczęśliwi małżonkowie wychowują córkę.

2. Julia Roberts

Julia Roberts

Zniewalający uśmiech aktorki zdobył serca wielu przystojnych celebrytów, ale na ślubnym kobiercu stanęła ze zwykłym operatorem kamery Dannym Modera. Poznali się podczas kręcenia filmu "Mexican". Są razem już od 18 lat. W jednym z wywiadów aktorka powiedziała, że mąż dla niej jest murem, o który może się oprzeć.

3. Cindy Crawford

Cindy Crawford

Podczas kolejnej sesji zdjęciowej modelka poznała młodego chłopaka, który się nazywał Randy Gerber. Po kilku spotkaniach para postanowiła się rozstać. Cindy Crawford wyszła za mąż za Richarda Gera, z którym niebawem się rozwiodła. Po rozwodzie modelka zdecydowała się na ponowny romans z Gerberem. Cindy jako pierwsza oświadczyła się swemu przyszłemu mężowi. Są razem już od 20 lat. Modelka uważa, że trwały związek zaczyna się od przyjaźni.

4. Lisa Kudrow

Lisa Kudrow

Gwiazda, znana głównie z serialu komediowego "Przyjaciele", związała się z Michaelem Sternem, francuskim twórcą reklam. Są razem już od 20 lat. Ich małżeństwo jest przykładem szczęścia i harmonii.

5. Natalie Portman

Natalie Portman

Kiedy aktorka przygotowywała się do roli w filmie "Czarny łabędź", wiele czasu poświęcała zajęciom z baletu. Głównym choreografem filmu był Benjamin Millepied, z którym Natalie Portman miała romans. Po raz pierwszy razem jako małżeństwo pojawili się na gali rozdania Oscarów. Natalie Portman były wtedy już w ciąży. Aktorka dla męża wyjechała ze Stanów Zjednoczonych do Paryża, w którym on jest kierownikiem trupy baletowej.

6. Reese Witherspoon

Reese Witherspoon

Po raz pierwszy aktorka wyszła za mąż za aktora Ryana Phillippe'a, jednak małżonkowie się rozwiedli, ponieważ Ryan był zazdrosny o to, że żona w odróżnieniu od niego, robi oszałamiającą karierę. Po rozwodzie aktorka miała romans z aktorem, jednak on szybko się zakończył. Reese po raz drugi wyszła za mąż za agenta artystycznego Jima Totha, dla którego rodzina zawsze jest na pierwszym miejscu.

7. Anne Hathaway

Anne Hathaway

Aktorka na jednym z przyjęć poznała nieznanego aktora Adama Shulmana i od razu w nim się zakochała. Nigdy nie zwracali uwagi na różnicę w pozycji społecznej – najważniejsze, to miłość. Adam porzucił karierę aktorską i zaczął projektować biżuterię. Mężczyzna oświadczył się Anne, dając jej pierścionek, który sam zaprojektował.

8. Jessica Alba

Jessica Alba

Aktorka swego przyszłego męża poznała podczas kręcenia filmu "Fantastyczna Czwórka". Wtedy ona była już znaną aktorką, a Cash Warren jedynie pomocnikiem producenta. Jessica od razu się spodobała mężczyźnie, ale on się nie spodziewał tego, że kiedyś zostanie jego żoną. Alba przyznaje, że nigdy nie zwracała uwagi na pozycję społeczną swego wybranka. Aktorce nie tylko udało się założyć z nim szczęśliwą rodzinę, ale ona również pozytywnie wpływa na karierę swego męża. Dziś Cash Warren jest producentem filmów dokumentalnych.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty