8 dowodów na to, że wnuki w stanie są roztopić serca nawet najbardziej zagorzałych twardzieli dziadków

Bohaterowie niniejszego zestawienia to popularni aktorzy i muzycy, którzy na ekranie zagrali zagorzałych twardzieli, a niektórzy z nich rozbijali swoje instrumenty na scenie na drobny mak. Jednak po tym, jak zostali dziadkami, kardynalnie się zmienili.

Niestety gwiazdy też się starzeją. Jeśli Danny DeVito, Stinga lub Jacka Nicholsona możemy sobie wyobrazić w roli dziadka, to nie da się tego zrobić, kiedy mówimy o słynnych brutalach Hollywood. Jednak słynni dziadkowie w niniejszym zestawieniu gotowi są na wszystko dla swoich wnuków.

1. Pierce Brosnan

Pierce Brosnan

Aktor po raz pierwszy został dziadkiem w wieku 44 lat. Wnuczka Isabella i wnuk Lucas to dzieci przybranej córki Charlotty, którą zaadoptował po tym, jak się pobrał z jej matką, swoją pierwszą żoną Cassandrą Harris, która zmarła na raka. Co prawda po urodzeniu wnuków, aktor do końca nie uświadamiał sobie, że został dziadkiem. Jednak kardynalne zmiany w jego świadomości zaszły po tym, jak jego synowi Seanowi urodziła się córka Marley May. Pierce Brosnan uwielbia swoją wnuczkę i jest gotów dla niej na wszystko.

2. Harrison Ford

Harrison Ford

Harrison Ford miał trzy żony, ma pięcioro dzieci i czwórkę wnuków. Aktor, który zapisał się na kartkach historii jak poszukiwacz przygód Indiana Jones i dowcipny przemytnik Han Solo, w roli dziadka wygląda naprawdę uroczo.

3. Jim Carrey

Jim Carrey

Trudno jest sobie wyobrazić, że najbardziej kontrowersyjny komik szklanego ekranu, dla którego rodzina nigdy nie była na pierwszym miejscu, w wieku 48 lat zmieni się w kochającego dziadka. Wnuk nazywa się Jackson. Carrey wspaniale się sprawdza w nowej roli.

4. Ozzy Osbourne

Ozzy Osbourne

W przeciwieństwie do swego kolegi Micka Jaggera, który ma dużo dzieci i wnuków, Ozzy Osbourne jest bardzo kochającym dziadkiem. Wokalista heavy metalowy bardzo lubi bawić się ze swoimi wnukami. W tym roku został dziadkiem po raz ósmy – żona jego syna Jacka urodziła córeczkę!

5. Steven Seagal

Steven Seagal

Aktor ma za sobą cztery małżeństwa, jest ojcem siedmioro dzieci i ma już dwóch wnuków. Ma na swoim koncie około 50 ról w kinach akcji i doskonale zna się na aikido i karate. Jednak ten zagorzały twardziel zmienia się nie do poznania, kiedy na jego kolanach siadają dzieci starszego syna Kentaro!

6. Tom Hanks

Tom Hanks

Aktor w swoim 40-letnim dorobku ma wiele różnych ról, jednak jest jedna rola, której nigdy nie zagrał na szklanym ekranie – kochający i opiekuńczy dziadek. Szkoda! Wspaniale się sprawdza w tej roli życiowej! Colin Hanks jest pierwszym dzieckiem aktora, który doczekał się potomków.

"Mając takiego dziadka, nie potrzebujemy żadnej niani, - zwierza się Colin – tata strasznie je rozpieszcza, daje różne prezenty, nosi na rękach i spełnia wszystkie ich zachcianki".

7. Steven Tyler

Steven Tyler

Córka znanego frontmana zespołu Aerosmith już po raz trzeci została matką, więc Steven Tyler jest dziadkiem trzech cudownych wnuków, którzy sprawili, że zmienił się nie do poznania.

8. Snoop Dogg

Snoop Dogg

Amerykański raper postrzegany jako miłośnik pieniędzy, kobiet i awantur w rzeczywistości jest kochającym mężem, tatą i dziadkiem. Piosenkarz w 2015 roku został dziadkiem. Partnerka najstarszego syna Corde Broadusa urodziła syna, który nazywa się Zion. Dziś raper nie wyobraża sobie życia bez tego szkraba. Zabiera go nawet ze sobą na próby.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty