8 gwiazd, które miały problemy z prawem

Wielu z nas nie raz marzyło o tym, aby móc poczuć się jak gwiazda. Uważamy, że są wzorem godnym naśladowania. Warto jednak pamiętać o tym, że gwiazdy to tacy sami ludzie, jak my, więc tak samo, jak my popełniają błędy oraz występki, przez co mają problemy z prawem.

1. Wesley Snipes

uesli snaips

Uchylenie się od podatków to poważne wykroczenie w USA. Niektórzy jednak próbują oszukać państwo i urząd skarbowy. Aktorzy nie stanowią wyjątku. Wesley Snipes został skazany na trzy lata więzienia za oszustwa podatkowe.

2. 50 Cent

50 sent

Dzieciństwo znanego rapera nie było usłane różami. Dorastał w domu, w którym zawsze były narkotyki i broń, gdyż jego matka była dilerem narkotykowym na osiedlu Queens (Nowy Jork). Kiedy Curtis Jackson miał 8 lat, jego matka została zamordowana z powodu długów. Po śmierci matki ojciec nie wykazywał zainteresowania synem.

Opatrzność jednak nad nim czuwała i mężczyźnie udało się zrobić oszałamiającą karierę muzyczną i zarobić miliony. 50 Cent został skazany na 6 miesięcy ograniczenia wolności za posiadanie narkotyków oraz broni.

3. Mike Tyson

maik taison

Mike Tyson od zawsze miał problemy z prawem. Najmłodszy mistrz świata wagi ciężkiej w boksie zawodowym miał bardzo trudne dzieciństwo i już jako nastolatek po raz pierwszy znalazł się w poprawczaku.

W 1991 roku rok po tym, jak stracił tytuł niekwestionowanego mistrza świata wagi ciężkiej, przegrywając walkę z lżejszym przeciwnikiem, Jamesem "Busterem" Douglasem, bokser został skazany na 3 lata ograniczenia wolności za gwałt.

4. Robert Downey Jr.

robert dauni

Robert Downey Jr. ma niesamowity talent, którym popisuje się na ekranie, niestety w życiu codziennym nie posiada takich samych cech, co bohaterowie, w których się wciela na przykład w filmie "Iron Man" czy "Sherlock Holmes". Aktor nominowany do Oscara i Złotego Globu za rolę w filmie "Chaplin" przez wiele lat zmagał się z uzależnieniem od narkotyków.

W 1997 roku został skazany na karę 113 dni prac społecznych za rażące naruszenie zasad zwolnienia warunkowego i za to, że nie chciał poddać się leczeniu odwykowemu.

5. Mel Gibson

mel gibson

Australijski aktor nie raz miał problemy z prawem. W 2006 roku został zatrzymany przez policję i trafił do aresztu za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu i przekroczenie dozwolonej prędkości. Pędził prawie 140 km\h.

6. Carmen Electra

karmen elektra

Carmen Electra – kobieta, za którą szaleją miliony mężczyzn na całym świecie. Głośno się o niej zrobiło w mediach niedługo po tym, jak wyszła za mąż za Dennisa Rodmana, czarnoskórego koszykarza NBA.

Carmen Electra została aresztowana w listopadzie 1999 roku w Miami za pobicie swojego męża. Sprawa niebawem jednak została umorzona.

7. Hugh Grant

hyu grant

Angielski aktor ma na swym koncie takie przeboje filmowe, jak "Cztery wesela i pogrzeb", "Notting Hill".

W 1995 roku Hugh Grant został przyłapany na stosunku z prostytutką w samochodzie, za co został aresztowany.

8. Matthew McConaughey

metju makkonahi

Matthew McConaughey jest bardzo utalentowanym aktorem, który może bez problemów się wcielić w dowolną postać. Laureat Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego za film "Witaj w klubie". W 2012 roku wziął ślub z brazylijską modelką Camilą Alves. Mają trójkę dzieci.

Niestety nie ma ludzi idealnych. W 1999 roku aktor został aresztowany w stanie Teksas za zakłócanie ciszy nocnej, będąc pod wpływem marihuany.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty