8 modnych ciuchów, potraktowanych w sposób ironiczny

Każdy z nas ma własny styl, swój gust i na swój sposób wyobrażamy sobie, jak powinna wyglądać moda. Z tego więc powodu projektanci mody nie mogą stworzyć uniwersalnych ciuchów, które przypadną do gustu każdemu z nas.

Większość współczesnych trendów modowych na początku zostały potraktowane przez publiczność z odrobiną sceptycyzmu i ironii.

Być może to już jakaś tradycja, że każdy nowy trend spotyka się z negatywnymi reakcjami. Dopiero po tym, jak modne ciuchy pojawiają się w sieciówkach, zaczynamy na nie zwracać uwagę i one stają się mega popularne.

1. Tkanina lakierowana

Tkanina lakierowana

Na razie rzadko kto się decyduje na ubrania wykonane z tkaniny lakierowanej, ponieważ nie wiemy, z czym je łączyć. Dziś w sieciówkach już można kupić lakierowane spodnie, sukienki i odzież wierzchnią. Taką odzież najlepiej łączyć z jakimiś neutralnymi ubraniami, wtedy na pewno uda ci się stworzyć oryginalny wizerunek.

2. Dzwony

Dzwony

W ciągu kilku ostatnich lat królowały obcisłe spodnie, dlatego dziewczynom trudno będzie zaakceptować dzwony i zdecydować się na ich noszenie. Ten typ spodni królował w latach 70. Dziś dzwony zdobywają coraz więcej zwolenniczek wśród przedstawicielek płci pięknej.

3. Buty z wydłużonym czubkiem i małym obcasem

buty

Ten typ butów cały czas przewijał się w modzie. Jedni je kochają, inni raczej za nimi nie przepadają. Nie zmienia to jednak faktu, że to właśnie botki w szpic z małym obcasem królują w 2018 roku. Są bardzo wygodne i eleganckie.

4. Patchworkowe ubrania

tkanka

Patchworkowe ubrania zazwyczaj kojarzymy z ciuchami, które stworzono z tego, co się ma pod ręką, czyli zszywamy kawałki materiału i mamy modne ubranie. W tym sezonie patchworkowe ubrania stały się prawdziwym hitem. Zwłaszcza kurtki, spódnice i marynarki.

5. Zwierzęce wzory

lampart

Zwierzęce wzory zawsze traktujemy z dystansem. Jednak projektanci przekonują, że kobieta po prostu powinna się nauczyć nosić takiego typu ubrania, a wtedy na pewno je bardzo polubi. Cętki – to podstawowy i najgłówniejszy element wizerunku, a inne elementy powinny być neutralne.

6. Sztuczne futra

chutro

W coraz większej ilości krajów wzrasta oburzenie opinii publicznej w związku z zabijaniem i hodowaniem zwierząt dla ich futer, dlatego dziś sztuczne futra cieszą się szczególną popularnością. Również wiele gwiazd protestuje przeciwko naturalnym futrom. Coraz więcej projektantów przedstawia w swoich kolekcjach różnorodne modne jaskrawe sztuczne futerka, które stają się mega popularne.

7. Ekstremalnie podkreślone ramiona

plecy

Chociaż większość dziewczyn marzy o smukłej sylwetce, jednak niektóre z nich decydują się ekstremalnie ją powiększyć. Sukienki, koszule w stylu lat 80 z wszytymi poduszkami w ramionach osiągają apogeum popularności. Pamiętaj, że takie ubrania najlepiej łączyć z obcisłymi spodniami, dżinsami i spódnicami.

8. Buty sportowe z dziwną podeszwą

adidasy

Większość z nas uważa, że takie buty wyglądają naprawdę szkaradnie ze względu na rozmiar i wielowarstwową podeszwę. Jednak ich popularność rośnie z dnia na dzień. Najważniejsze, łączyć je z ubraniami w takim samym stylu.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty