8 najgorszych matek wśród celebrytek

Gwiazdorki rzadko są dobrymi matkami, ponieważ harmonicznie połączyć karierę i życie rodzinne jest dosyć trudno. Jednak bohaterki niniejszego artykułu nawet zgodnie z oceną hollywoodzką są najgorszymi matkami.

Brak instynktu macierzyńskiego, zażywanie narkotyków i alkoholu, nadmierne zafascynowanie karierą – podstawowe przyczyny tego, że celebrytki nie radzą sobie z obowiązkami rodzicielskimi.

Brigitte Bardot

Brigitte Bardot

Brigitte Bardot od lat walczy o prawa zwierząt. Nazywa siebie "dobrą wróżką zwierząt" i jest dumna ze swego wielkiego serca. Niestety w nim zabrakło miejsca dla jej syna Nicolasa, którego ojcem jest aktor Jacques Charrier. 24-letnia aktorka chciała pozbyć się dziecka, jednak żaden lekarz nie chciał zrobić aborcji znanej aktorce. Poród był bardzo ciężki i gdy lekarze powiedzieli młodej matce, że urodził jej się syn, wykrzyknęła:

"Jest mi wszystko jedno! Nie chcę go widzieć!"

Po rozwodzie z Jacquesem Charrierem aktorka oddała dziecko na wychowanie rodzinie męża. Później w swoich pamiętnikach nazwała go "pasożytującym nowotworem " przez co Nicolas pozwał ja do sądu. Dziś syn aktorki mieszka w Norwegii i prawie nie kontaktuje się z matką. Ma dwie córki, które nigdy nie widziały swojej babci.

Barbra Streisand

Barbra Streisand

Barbra Streisand na tyle się poświęciła swojej karierze, że nie miała czasu na wychowanie swego jedynego syna Jasona. Pięcioletnie dziecko oddała do internatu i zapomniała o nim na długich 20 lat. Przypomniała o nim tylko wtedy, kiedy dostała od niego zaproszenie na jego ślub z innym mężczyzną.

Whitney Houston

Whitney Houston

Córka piosenkarki Bobbi Kristina Brown miała bardzo trudne dzieciństwo. Jej rodzice byli narkomanami. Kierowca Whitney Houston opowiadał, że ona paliła crack przy swojej córce. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że Bobbi Kristina zaczęła bardzo wcześnie brać narkotyki, które były przyczyną jej zgonu.

Kate Moss

Kate Moss

Kate Moss nigdy nie była idealną matką. Zaczęła brać narkotyki i nadużywać alkoholu jeszcze przed urodzeniem swojej córki Liny. Dziewczyna obchodziła swoje trzecie urodziny bez matki, która w tym czasie przebywała w ośrodku odwykowym. Oprócz tego Lilą dosyć często opiekował się chłopak modelki, Pete Doherty – narkoman i psychopata.

Courtney Love

Courtney Love

Courtney Love zaczęła zażywać narkotyki, będąc nastolatką i krążą pogłoski, że nawet będąc w ciąży, brała heroinę. Piosenkarka nie mogła poradzić sobie z nałogiem, dlatego kilka razy była pozbawiana praw rodzicielskich.

Córka Courtney Love, Francis opowiada, że jej życie z matką było podobne do piekła: piosenkarka cierpiała na manię prześladowczą, miała ciągle histerie i kilka razy zasnęła z papierosem, co było przyczyną pożarów w ich domu.

Jednak Francis nie ma do niej żalu.

"Ona jest narkomanką i robi to nie z własnej woli".

Nicole Kidman

Nicole Kidman

Nicole Kidman i Tom Cruise zaadoptowali dwójkę dzieci: Connora i Isabelle. Po rozwodzie dzieci postanowiły zamieszkać z ojcem, po czym aktorka przestała wcale je odwiedzać i zerwała z nimi wszelkie kontakty. Dziś wiele opowiada o swoich dzieciach biologicznych, których ojcem jest jej obecny mąż Keith Urban, natomiast nigdy nie wspomina o dzieciach adoptowanych.

Madonna

Madonna

Madonna ma sześcioro dzieci i jest bardzo surową matką. Dom piosenkarki jest podobny do więzienia, w którym panują rygorystyczne zasady. Dzieciom zakazano spożywanie słodyczy, fast food i oglądanie telewizji. Dzieci muszą sprzątać po sobie, jeśli matka zobaczy na podłodze jakąś rzecz, natychmiast ląduje w koszu na śmieci. Madonna kontroluje każdy krok swoich dzieci, wymaga natychmiastowego wykonania jej rozkazów.

Madonna nie jest dobrym przykładem do naśladowania dla swoich dzieci: często się upija i ciągle ma nowych młodych kochanków.

Kris Jenner

Kris Jenner

Twórczyni programu telewizyjnego "Z kamerą u Kardashianów" zmieniła życie swojej rodziny w prawdziwe show. Można śmiało powiedzieć, że wzbogaciła się za rachunek swoich córek. Krążą pogłoski, że Kris była zawsze bardzo zachłanna i żądna popularności. Jej dzieci mogły się przyjaźnić tylko z dziećmi celebrytów.

Również mawiają, że to właśnie Kris Jenner opublikowała w sieciach społecznych filmik erotyczny z udziałem jej córki Kim Kardashian i jej ówczesnego chłopaka Ray J. Piosenkarz potwierdził, że był jedynie aktorem, który zagrał w spektaklu organizowanym przez jego byłą dziewczynę i jej matkę dla zdobycia popularności. Nazwał Kris "prostytutką".

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty