8 najładniejszych dzieci świata

Te dzieci natura obdarzyła niesamowitym wyglądem zewnętrznym. Kristina Pimenova, Anastasia Bezrukova, Anna Pavaga – być może przed nami przyszłe światowe supermodelki.

Przed nimi gotowe otworzyć swoje drzwi wszystkie agencje modelek. Mają miliony fanów i tysięcy tych, kto ich nienawidzi. Przedstawiamy najładniejsze dziewczynki i chłopców świata.

8 najładniejszych dzieci-modelek świata

Kristina Pimenova – najładniejsza dziewczynka świata (10 lat)

Kristina Pimenova

Kristina Pimenova urodziła się w rodzinie znanego piłkarza Rusłana Pimenova i jego żony – Glikeriji. Karierę modelki dziewczynka rozpoczęła w wieku 3 lat, a już w 4 lata pewnie kroczyła podiami. Kristina współpracowała z takimi modnymi markami jak Prada, Burberry, Roberto Cavalli, Dolce&Gabbana, Armani. Znalazła się na okładce dziecięcego Vogue. W roku 2014 szereg magazynów w Rosji i za granicą nazwali Kristinę "najładniejszą dziewczynką świata" i do tej pory nikt nie może obalić tego tytułu.

Kristina Pimenova rodzina

Woman Daily Magazine pisał o niej:

"Jej niesamowite lazurowe oczy i anielski wygląd zewnętrzny oczaruje wszystkie ważne osoby na świecie".

Ona uczestniczyła w próbach na rolę Renesmee w "Saga Zmierzch: Przed świtem". Jednak nie otrzymała jej, ponieważ źle znała język angielski.

Kristina Pimenova 2

Kristina jest bardzo popularna w sieciach społecznych: na Instagramie ma około miliona obserwatorów, a na Facebook – 2 miliona. Karierą Kristiny zajmuje się jej mama Glikerya. Kobiecie dosyć często zarzucają eksploatację urody dziewczynki. Obserwatorzy uważają, że na niektórych zdjęciach Kristina wygląda dosyć prowokacyjnie i przybiera "bardzo dorosłe pozy". Jednak mama Kristiny na to odpowiada w następujący sposób:

"Nie zgadzam się z tym, że eksploatujemy seksowność swojej córki. Jestem przekonana, że wszystkie jej zdjęcia są absolutnie niewinne".

Kristina Pimenova 3

Kristina uprawia gimnastykę artystyczną, a w zeszłym roku podpisała kontrakt z agencją modelek "La Models" i przeniosła się do Kalifornii.

Anastasia Bezrukova – dziewczynka z twarzą anioła (12 lat)

Anastasia Bezrukova

Anastasia Bezrukova, wbrew powszechnej opinii, nie jest córką popularnego rosyjskiego aktora Siergieja Bezrukova, chociaż zagrała z nim w jednym filmie. Ojciec dziewczynki – moskiewski prawnik Dmitrij Bezrukov, a matka Swietłana – przedsiębiorca. Anastasia – jedna z najbardziej popularnych supermodelek –dziewczynek w Europie. Rozpoczęła karierę w wieku 8 lat. Jej pierwszą sesję zdjęciową zrobiła Żanna Romaszka. Okazało się, że dziewczynka jest bardzo fotogeniczną i utalentowaną, więc od razu otrzymała kilka propozycji od różnych agencji modelek.

Anastasia Bezrukova 2

Pozowała dla takich magazynów jak Vogue Bambini, Harper’s Bazaar, Collezioni etc. Współpracowała z Moschino, Benetton, Dolores, Pinko, Incanto, MonnaLisa, Armani.

kristina pimenova i nastya bezrukova 2
kristina pimenova i nastya bezrukova 3
kristina pimenova i nastya bezrukova

Całkiem niedawno Anastasia zagrała w filmie "Milky Way" z Siergiejem Bezrukovym. Anastasia – bardzo aktywna dziewczynka. Lubi spędzać czas z przyjaciółmi, uprawia gimnastykę artystyczną, uczestniczy w zespole "Wiesnuszki". Matka dziewczynki mówi, że ona nie ma zamiaru łączyć swoje życie ze światem mody, to jedynie hobby. Całkiem niedawno dwie najładniejsze dziewczynki, Anastasia Bezrukova i Kristina Pimenova wzięły udział we wspólnej sesji zdjęciowej. Obserwatorzy twierdzą, że podobne są do siebie jak dwie krople wody.

William Franklyn Miller – najładniejszy chłopak świata (12 lat)

William Franklyn Miller
William Franklyn Miller 2

Australijski chłopak, który był modelem, otrzymał światowy rozgłos całkiem niespodziewanie. Wszystko się zaczęło od tego, że pewna japońska dziewczynka umieściła na Twitterze jego zdjęcie. W ciągu kilku godzin jego zdjęcie stało się bardzo popularne w Japonii i Chinach, a później i na całym świecie, zbierając kilka tysięcy retwittów. Chłopak z błękitnymi oczyma i bezdennym spojrzeniem zdobył wiele fanów. Użytkownicy internetowi nazwali go najładniejszym chłopakiem na świecie. Więc w taki oto sposób, został gwiazdą internetową. Chociaż William już od 5 lat pracował modelem, nie spodziewał się na to, że zdobędzie taką popularność, ponieważ tak naprawdę jest zwykłym chłopcem, który chodzi do szkoły, lubi spędzać czas z przyjaciółmi, gra w rugby. Dziś nowa gwiazda udziela mnóstwo wywiadów za pośrednictwem skype i uczestniczy w różnych show azjatyckich.

Laneya Grace – dziewczynka z najładniejszymi oczyma (12 lat)

Laneya Grace

Dziewczynka ma taki niesamowity wygląd zewnętrzny dzięki połączeniu się krwi jej przodków Hiszpanów, Filipińczyków i Amerykanów. Laneya urodziła się w San Francisco dnia 23 czerwca 2004 roku. W wieku trzech lat dziewczynka rozpoczęła karierę modelki. Wtedy jej matka była po raz drugi w ciąży i zastanawiała się nad tym, czym zająć starszą córkę, zanim ona będzie poświęcać czas noworodkowi, więc postanowiła ją oddać do agencji modelek Ford.

Laneya Grace 2

Fotografowie byli w zachwycie od ładnej dziewczynki z zielonymi oczyma i natychmiast podpisali kontrakt z rodzicami. Już w czasie pierwszych sesji zdjęciowych dziewczynka zademonstrowała szczególne umiejętności: wspaniale umiała pozować. Od tamtego czasu Laneya była zaangażowana w ponad 40 sesjach zdjęciowych, a również spróbowała własnych sił jako aktorka, pojawiwszy się w teledysku szwedzkiego zespołu Avicii wraz z rosyjską modelką Kristinoj Romanowoj. Dziś Laneya jest zatrudniona w 3 agencjach modelek.

Laneya Grace 3

Dziewczynka mieszka wraz z rodzicami, młodszą siostrzyczką i ulubionym psem Lando w San Francisco. Obecnie dziewczynka uczy się w domu, ponieważ nie można uczęszczać do szkoły, bo ciągle jest zaangażowana w sesjach zdjęciowych. Młoda modelka uprawia boks i uwielbia jeździć skateboardem. Chce zostać aktorką i uwielbia Gigi Hadid. Laneya mówi, że ma wesoły charakter, jest ciekawska i nieco dziwna. Niegdyś była bardzo wstydliwą, jednak udało jej się pozbyć tej wady.

Elisabeth Hiley – sobowtór Kristiny Pimenovoj (11 lat)

Elisabeth Hiley

Ta kanadyjska dziewczynka rozpoczęła karierę modelki dopiero 2 lata temu, gdy jej mama Mary Ashcroft przeczytała artykuł w Daily Mail poświęcony Kristinie Pimenovoj i awanturze, która wybuchła po tym, gdy matka Kristiny Pimenovoj umieściła w sieciach społecznych zdjęcie swojej 9-letniej córki w bikini. Wtedy rodzina Pimenovych została oskarżona o to, że specjalnie publikuje prowokacyjne zdjęcia dziewczynki.

Elisabeth Hiley 2

Wtedy właśnie Ann-Mary Ashcroft zauważyła, że jej córka jest bardzo podobna do Kristiny:

"Podobieństwo między moją córką a Kristiną jest niesamowite. Zanim nie zobaczyłam Kristiny, miałam wątpliwości co do tego, czy Elisabeth warto rozpoczynać karierę modelki w takim młodym wieku, Dziś rozumiem, że to jest najbardziej odpowiednia pora dla niej".

Elisabeth Hiley 3

Kobieta natychmiast odprowadziła dziewczynkę do fotografa. "Kopią Kristiny Pimenovoj" od razu zainteresowało się kilka agencji.

Elisabeth Hiley 4

Dziś Elisabeth to bardzo poważna i rozsądna dziewczynka, współpracuje z agencją modelek w Montrealu, tańczy, marzy o karierze anestezjologa i podziwia Romeo Beckhama. Czy zostanie tak samo popularną jak Kristina Pimenova, pokaże czas.

Lily Chee (13 lat) – piękność ze wschodnią urodą

Lily Chee

Kariera tej dziewczynki z Brooklynu zaczęła się całkiem niespodziewanie. Poszła z ojcem na zakupy do sklepu, w którym zobaczył ją przedstawiciel agencji modelek Wilhelmina. Dziewczyna z długimi nogami i egzotyczną wschodnią urodą ( w żyłach Lily płynie kaukaska i malezyjska krew) przyciągnęła jego uwagę. I wszystko od tego się zaczęło! Kontrakty, sesje zdjęciowe, modne wybiegi. Dziś dziewczynka jest twarzą marki sportowej Nike, a również ma podpisany kontrakt z Ralph Lauren, Velveteen, Levi's. W zeszłym roku ona zarobiła ponad 20 000 dolarów. Wszystkie zarobione pieniądze rodzice modelki przelewają na specjalne konto, pobrać pieniądze, z którego dziewczynka będzie mogła dopiero po ukończeniu 18 lat.

Lily Chee 2
Lily Chee 3

Lily jest bardzo aktywna i ruchliwa. Gra w piłkę nożną i tańczy.

Ira Brown – żywa Barbie (7 lat)

Ira Brown

Ira Brown zdobyła popularność kilka lat temu, gdy w wieku 2 lat dopiero rozpoczynała swoją karierę. Zdjęcia "żywej Barbie" opublikowane w sieciach społecznych wywołały burzę emocji: od podziwu do oburzenia. Rzeczywiście publiczność miała powody ku oburzeniu: maleńkiemu dziecku nanoszono makijaż, robiono różne fryzury, zwiększano usta i rozjaśniano włosy. Chociaż matka dziewczynki przekonywała, że córeczka uwielbia pozować i zakładać różne stroje, jednak jest bardzo wątpliwe, że maleńkiemu dziecku podobał się długi proces robienia skomplikowanych fryzur i nanoszenia makijażu. Wiele ludzi pomyślało, że rodzice po prostu zarabiają na urodzie swego dziecka.

Ira Brown 2
Ira Brown 3

Dziś Ira już nie jest tak popularna, jak niegdyś, jednak nadal uczestniczy w różnych sesjach zdjęciowych dla różnych marek odzieży dla dzieci.

Anna Pavaga – młody talent z Sankt Petersburgu (6 lat)

Anna Pavaga

Zdobywać modelowy Olimp Anna zaczęła bardzo wcześnie, w wieku 3 lat. Jej miła twarzyczka zdobiła okładki magazynów "Erudit", "Dzieci", "BILLBOARD". Dziewczynka uczestniczyła w różnych reklamach towarów dla dzieci. Ona reklamowała markę naczyń Taller, dziecięcy sklep Kideria, aqua park w Sankt Petersburgu "Waterwill", fotografowała się dla katalogów odzieży dla dzieci. Była zaangażowana w teledyskach zespołu "Marsel", zagrała rolę epizodyczną.

Anna Pavaga 2

Anna jest wesołą i pozytywną dziewczynką. Długo zajmuje się baletem. Uwielbia starszego brata Michała i psa rasy chihuahua. Anna nie ustępuje Kristinie Pimenovoj i ma duże szanse na to, że w przyszłości zostanie "najładniejszą dziewczynką świata".

Anna Pavaga 3
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty