8 najlepszych filmów o psach

Filmy z udziałem uroczych czworonogów zawsze nas zachwycają i naładowują pozytywną energią. Kino ma wiele psich bohaterów, którzy występują zarówno w rolach głównych, jak i drugorzędnych.

W niniejszym zestawieniu 8 najlepszych filmów o psach, które poruszą serca zarówno małych, jak i dorosłych widzów.

1. Sztuka ścigania się w deszczu

Sztuka ścigania się w deszczu

Film opowiada o psie, który niebawem umrze. Wspomina szczęśliwe chwile, spędzone z właścicielem i jego rodziną. To ciepła i pełna wzruszających momentów opowieść.

2. O psie, który wrócił do domu

O psie

Rozdzielony ze swoim właścicielem pies, postanawia wrócić do domu, w którym był szczęśliwy i kochany. Czeka na niego jednak długa podróż, pełna przygód i zaskakujących spotkań.

3. Mój przyjaciel Hachiko

Hatiko

Niesamowita historia, która wzruszy każdego do łez. Hachiko codziennie w ciągu 10 lat, nie tracąc nadziei, że w końcu zobaczy swego ukochanego pana, przychodzi na dworzec i czeka na niego

4. Był sobie pies

pies

Idea filmu: pies po odejściu z tego świata odradza się ponownie w kolejnym psim wcieleniu, więc żyje kilka razy przy boku jednego lub kilku właścicieli. Film dla tych, którzy nie mogą spokojnie patrzeć na to, jak umierają zwierzęta.

5. Beethoven.

Beethoven

Beethoven – chyba jeden z najbardziej rozpoznawalnych psów w historii kina. Uroczy olbrzym bernardyn – ulubieniec całej rodziny. Beethoven szturmem zdobywa serca dzieciaków, jedynie surowy ojciec zostaje niewzruszony. Ciekawe, czy uda mu się zdobyć i jego serce?

6. Marmaduke – pies na fali

Marmaduke

Główny bohater – dog. Przeprowadza się wraz z rodziną, w której mieszka, do nowego domu. Tam poznaje nowych przyjaciół, zakochuje się i czerpie z życia pełnymi garściami. Film, który kończy się happy endem, więc na pewno poprawi ci humor.

7. Hotel dla psów

Hotel dla psów

Główni bohaterowie filmu postanowili przekształcić opuszczony hotel w schronisko dla psów. Stwarzają idealne warunki dla swoich czworonożnych przyjaciół. Niesamowita komedia, którą najlepiej się oglądać w gronie rodzinnym.

8. Marley i ja

Marley i ja

Nowożeńcy cieszą się ze szczęśliwego życia rodzinnego. Mają wszystko, o czym marzyli. Pewnego dnia postanowili adoptować psa, który okazał się prawdziwym urwisem. Czy zdołają z nim się uporać?

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty