8 najważniejszych etapów w związku

Nowe znajomości to zawsze coś fajnego i niezapomnianego. No, chyba że jesteś samotnikiem i wolisz towarzystwo swego kota.

Osoby, które idąc na kolejną randkę, zastanawiają się nad tym, czy to nie jest marnowaniem czasu, powinny wiedzieć, że istnieje kilka faz związku, przez które przechodzi każda para.

1. Uświadamiasz sobie, że ta osoba może zostać twoją połówką

kochanie

Ten etap można nazwać "A co jeśli?" Może to być przyjaciół, który wysyła do ciebie fajne esemesy czy zawsze przychodzi z pomocą, więc zaczynasz się zastanawiać nad tym, a może to właśnie on jest tym jedynym na całe życie. Albo kolega, w towarzystwie którego czujesz się wyjątkowo, ale nie zwracasz na to uwagi do tej pory, aż przyjaciółka ci o tym nie powie. W każdym razie nieważne, kim jest ten mężczyzna, ale już teraz rozumiesz, że możecie być razem.

2. Esemesowanie

randka

W zależności od ilości wypitego alkoholu i temperamentu, możecie od czasu do czasu wysyłać do siebie śmieszne albo pikantne esemesy. Jeśli natomiast zaczynasz wysyłać do niego na trzeźwo słodkie i seksowne esemesy, to oznacza, że jesteś gotowa do tego, by przejść do następnego etapu.

3. Koniecznie chcesz zobaczyć jego foty z lat młodzieńczych albo zdjęcia jego byłych (no bo jak inaczej!)

spotkanie

Na pewno nie wystarczą ci zdjęcia, które znajdziesz w mediach społecznościowych. Koniecznie musisz zobaczyć, jak wyglądał w liceum albo na studiach. Oczywiście musisz zobaczyć foty jego byłych, aby stwierdzić, że bardzo są do siebie podobne, no a ty nie jesteś podobna do żadnej z nich.

4. Pierwsza randka zawsze się wiąże z dużym stresem, więc na pewno będziesz mało co z niej pamiętać

love

Pamiętasz tylko, że on żartował, zamawiał drinka, którego nie mogłaś pić, bo byłaś strasznie podenerwowana. Na pewno się całowaliście. Pamiętasz, że było fajnie i nic poza tym. Miałaś prawdziwy mętlik w głowie! W następnym dniu koniecznie musisz ze wszystkiego się zwierzyć przyjaciółce.

5. Teraz na pewno wiesz, co on lubi, a czego nie

buzia

Kiedy wiesz, jakie kanały na YouTube on subskrybuje i jakie filmy woli oglądać, czujesz się świetnie i pewna siebie, wysyłając mu różne głupstwa. Czyż to nie jest romantyczne, kiedy śmiejecie się z tych samych żartów i lubicie tego samego ulubionego aktora?

6. Chodzicie na randki do tych miejsc, które oboje lubicie

razem

Na pewno będziesz się czuć doskonale, uświadamiając sobie, że twój facet fajnie się czuje w twoim towarzystwie i miejscu, które razem wybraliście na randkę. Może to być kameralna kawiarenka na osiedlu, park, piknik, biblioteka – najważniejsze, że jesteście razem.

7. Porozmawiaj z nim o jego byłych, by się na pewno przekonać, że jesteście sobie przeznaczeni

serce

Wiesz, że był z kimś w długotrwałym związku, który się rozpadł. Dlaczego? Być może nie pasowali do siebie albo nie chciał jej pomagać w obowiązkach domowych. Być może jest egoistą albo domowym tyranem? Koniecznie musisz o tym z nim porozmawiać, aby później się nie rozczarować.

8. Zapoznać go z rodzicami i przyjaciółmi

rodzina

Musisz zapoznać swego ukochanego z osobami, których kochasz, którym ufasz i lubisz z nimi spędzać wolny czas: przyjaciółmi, bliskimi, kolegami z pracy. Jeśli twoja ciągle naburmuszona przyjaciółka będzie się śmiać z jego żartów, możesz być pewna, że jesteście sobie przeznaczeni.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty