8 rodzajów pocałunków i ich znaczenie

Pocałunek może wiele powiedzieć o twoim charakterze i nie tylko. Zdradza, co czuje do ciebie twój partner, jak on się zachowuje w związku. W niniejszym artykule wszystko o pocałunkach.

Namiętny, delikatny, przyjacielski, szybki, anielski. Wiedziałeś, że istnieje około 100 rodzajów pocałunków? To, w jaki sposób całuje cię twój partner, zdradza jego uczucia do ciebie, jego temperament i ukryte motywy.

1. Pocałunek w policzek

w policzek

Pocałunek w policzek to prosty, przyjacielski gest. Być może na razie facet się wstydzi powiedzieć ci o swoich uczuciach, ale na pewno mu się podobasz i jest gotów na coś więcej.

2. Pocałunek w usta

w usta

Pocałunek w usta, ale bez języczka, świadczy o tym, że człowiek jest obrażony, z czegoś niezadowolony, zwłaszcza jeśli jesteście już ze sobą od dłuższego czasu.

3. Pocałunek z przygryzieniem wargi

z przygryzieniem wargi

Jeśli partner podczas pocałunku przygryza jedną wargę (górną czy dolną), to oznacza, że wasz związek jest idealny, trwały i szczęśliwy.

4. Francuski pocałunek

Francuski pocałunek

Francuski pocałunek świadczy o tym, że para poznaje się na poziomie energetycznym. W taki sposób buduje się trwała więź emocjonalna.

5. Delikatny pocałunek

Delikatny pocałunek

Im delikatniejszy pocałunek, tym większa miłość. Partnerowi zależy na Tobie i na tym związku, jego miłość jest prawdziwa i głęboka.

6. Gryzienie podczas pocałunku

Gryzienie podczas pocałunku

Gryzienie warg podczas pocałunku świadczy o tym, że facet jest niepoważny, lekkomyślny i beztroski. Zdradza również namiętność, która czyni związek długotrwałym.

7. Nietypowe wymiany czułości

wymiany czułości

Jeśli partnerzy podczas pocałunku mają nietypowe nachylenie głowy lub kąt ułożenia ciała, to oznacza, że lubią eksperymenty, nowe doznania, niespodzianki i emocje. Znajdują się w ciągłym poszukiwaniu czegoś nowego i niezwykłego.

8. Całowanie podczas snu

podczas snu

Jeśli twój partner całuje cię, kiedy śpisz, to świadczy o tym, że bardzo cię kocha. Chce dbać o ciebie i rozpieszczać. Możesz być pewna, że to prawdziwa miłość.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty