8 rzeczy, których nie powinnaś mówić mężowi

Nie można zbudować szczęśliwego związku bez szczerości. Szczerość w związku jest nieoceniona, jeżeli chcemy zbudować prawdziwą relację, jednak niektóre rzeczy nie warto mówić swojemu partnerowi.

Oto jakich tematów trzeba unikać, aby nie narobić bałaganu w swoim małżeństwie:

1. O tajemnicach twoich przyjaciół.

tajemnica

Kiedy zwierzamy się przyjaciółce ze swoich problemów i sekretów, spodziewamy się, że ona nikomu nic nie powie. Często prosimy ją o to, aby trzymała usta na kłódkę. Ale dlaczego zawsze musimy przypominać przyjaciółkom o tym, żeby nikomu nie zdradzały twoich sekretów? Ponieważ doskonale wiemy, że ze wszystkiego zwierzają się swoim mężom. Mąż z kolei może niechcący wypaplać sekret swoim przyjaciołom albo w towarzystwie przyjaciółki, która prosiła cię trzymać gębkę na kłódkę.

2. O swoich fantazjach seksualnych na temat innych facetów.

seks

Kiedy mężatka od czasu do czasu miewa fantazje seksualne, w których nie ma miejsca dla jej męża to całkiem normalna sytuacja. Mężatce może się podobać facet, który nie jest jej mężem. Nie warto jednak mówić o tym swojemu mężowi. Owszem, chcesz być zawsze szczera ze swoim mężem, o wszystkim mówić mu, zwierzać się ze swoich problemów i wątpliwości, ale jeśli nie chcesz, aby zazdrość i podejrzliwość zrujnowały twój związek, zachowaj swoje fantazje seksualne wyłącznie dla siebie.

3. O nowych adoratorach.

randka

Ludzie uwielbiają flirtować i obrączka na palcu nigdy jeszcze nikogo nie powstrzymała przed podrywaniem i prawieniem komplementów. Jeśli kolega w pracy każdego dnia prawi ci komplementy i podrywa cię, to nie musisz od razu z tym lecieć do swego męża i opowiadać mu o tym, chcąc w taki sposób zmusić go do tego, aby był o ciebie zazdrosny i udowodnić mu, że nadal jesteś atrakcyjna. Twój mąż na pewno wie, że jesteś piękna i seksowna, więc lepiej zachowaj flirt w pracy w tajemnicy przed swoim mężem.

Jeśli jesteś pewna, że twój mąż nie będzie zazdrosny, to możesz od czasu do czasu mówić mu o komplementach, jakie prawią ci przedstawiciele płci męskiej. Najważniejsze nie przesadzić. Zazdrość może zrujnować nawet najszczęśliwszy związek.

4. Przyjemne wspomnienia o swoich byłych.

razem

Nie mieszaj przeszłości z teraźniejszością. Unikaj rozmów o swoich byłych partnerach. Twój mąż na pewno nie będzie chciał słuchać, jaki to fajny był twój były. Spodziewa się, że to on jest najlepszy, że to właśnie z nim miałaś najlepszy seks w swoim życiu i to tylko z nim jesteś naprawdę szczęśliwa. Pozytywne wspomnienia o swoich byłych zachowaj wyłącznie dla siebie. Niech przeszłość zostanie przeszłością.

5. Brak pożądania i namiętności.

stres

Każde małżeństwo przeżywa kryzys. Po kilku latach wspólnego życia możemy poczuć, że gaśnie pożądanie i namiętność, ale w żadnym przypadku nie można o tym mówić swojemu małżonkowi. Spróbuj znaleźć sposób, jak ponownie rozpalić związek, przywrócić namiętność. Powiedz mu coś przyjemnego, kiedy on ciebie dotyka, robić coś romantycznego. Na pewno będzie o tym pamiętać i będzie chciał coraz częściej cię dotykać, przytulać i całować.

6. O czymś, czego nie można już zmienić.

rozmowa

Uważasz, że on nie wie, że zaczęły wypadać mu włosy lub urósł mu brzuszek? Wie, więc nie warto każdego dnia mu o tym przypominać. Nie warto mówić o rzeczach, których nie da się zmienić. Jedynie go wkurzysz i zniechęcisz do siebie.

7. O tajemnicach dzieci.

dzieci

Córka zwierzyła ci się ze swojej tajemnicy, że podoba jej się kolega z klasy i poprosiła, aby o tym nie mówić tacie? Trzymaj usta na kłódkę, aby nie zawieść swojej pociechy i nie stracić jej zaufania. Oczywiście nie możesz ukrywać przed swoim mężem, że wasze dziecko pije alkohol lub pali papierosy, nawet jeśli ono prosi cię o to, aby nie mówić o tym tacie. Są problemy, które rozwiązać można tylko wspólnymi siłami.

8. O tym, że twoi rodzice go krytykują.

rodzice

Czasami się zdarzają sytuacje, kiedy twoi bliscy pod wpływem emocji krytykują twego męża, mówią jakieś obelżywa słowa, zwłaszcza wtedy, kiedy przychodzisz do nich i się skarżysz na niego. Chcą w taki dość nietypowy sposób wesprzeć cię i wyładować swoje negatywne emocje. Nie warto więc od razu lecieć do swego męża i o wszystkim mu opowiadać, przekazując każde słowo, wypowiedziane przez twoich bliskich. W taki sposób zniechęcisz męża do swoich rodziców i jeszcze bardziej zaostrzysz konflikt.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty