8 zasad, które pomogą zwiększyć kobiecą energię

Kobieca energia to ogromna siła. Im bardziej jest rozwinięta, tym bardziej dziewczyna jest atrakcyjniejsza, delikatniejsza, kobieca. Są to kobiety, za którymi oglądają się mężczyźni, którzy pragną jak najdłużej przebywać w ich towarzystwie. Aby poprawić i zwiększyć kobiecą energię, wystarczy przestrzegać prostych zasad.

Istnieje przekonanie, że jeśli mężczyzna prowadzi godne życie, to emanuje potężną energią męską. Ona się tylko zwiększa, jeśli obok jest kobieta o takiej samej energii kobiecej. Każda kobieta może pomóc swemu facetowi osiągnąć sukces i pewność siebie, ale pod warunkiem, że będzie przestrzegać kilku istotnych zasad.

1. Żadnych spodni w damskiej garderobie

kobieta

Jak przekonują fachowcy, każda kobieta, która chce zwiększyć swoją energię, powinna wyrzucić wszystkie spodnie, które ograniczają jej energię. Kobieca energia jest symbolem zmian i ruchu, więc nie można ją ujarzmić. Kobiety od zarania dziejów noszą długie sukienki i spódnice. Rozpocznij swój detoks od spodni i spróbuj nosić przez miesiąc wyłącznie spódnice i sukienki. Istnieje przekonanie, że dziewczyna zaczyna się zmieniać, naładowując się energią z Kosmosu.

2. Ruch to zdrowie

joga

Kobieta powinna jak najwięcej się ruszać, bo energia to ciągła zmiana. Kobiecą energię można porównać do warunków pogodowych, które się zmieniają i są w ciągłym ruchu. Jeżeli dziewczynę dopada stagnacja, to dochodzi do zastoju energii. Stagnacja może nas dopaść zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Musisz jak najszybciej ją przezwyciężyć, a jeśli nie uda ci się od razu pozbyć problemu, to powinnaś wprowadzić do swego życia więcej ruchu. Może to być poranne bieganie, pływanie, joga.

3. Spotkania z przyjaciółkami to nieodłączny element życia

kobiety

Dziewczyna podczas spotkań ze swoimi przyjaciółkami naładowuje się energią od nich, dzięki czemu uświadamia sobie swoją rolę w społeczeństwie i jakie jest jej przeznaczenie. W towarzystwie przyjaciółek nie musi nikogo udawać, zakładać maski kokietki, uwodzicielki, kobiety niedostępnej. Może być sobą i zwiększać swoją kobiecą energię.

4. Umiejętność przyjmowania

podarunek

Kobieca energia cechuje się chłonnością. Męska energia oddaje, a kobieca pochłania i przyjmuje. Jeżeli kobieta jest szczęśliwa, zakochana, żyje w harmonii ze sobą, to jej źródło energii nigdy się nie wyczerpie. Kobieta w różny sposób może pobierać energię od mężczyzny: seks, masaż, prezenty, pokarm przygotowany przez ukochanego.

5. Im więcej orgazmów, tym lepiej

pocałunek

Podczas ejakulacji dochodzi do utraty energii przez mężczyznę, dlatego czuje się wyczerpany i zmęczony. Jeżeli natomiast chodzi o kobietę, to podczas orgazmu jej ciało pobiera energię, ona czuje się szczęśliwa i kochana. Im więcej orgazmów, tym więcej energii kobieta ma w sobie. Kobieca natura staje się bardziej emocjonalna, twórcza, nastawiona na miłość. Kobieta, która jest w związku, może się pochwalić niebywałą intuicją, której wcześniej nigdy nie używała.

6. Komunikacja werbalna na pierwszym planie

randka

Po zakończeniu dojrzewania dziewczyna potrzebuje kontaktu z inną osobą. Poprzez rozmowy z przyjemnymi ludźmi, kobieta czerpie energię. Rozmawiać można z rodzicami, przyjaciółmi, znajomymi, kolegami. Szczere rozmowy to najlepszy sposób na rozładowanie napięcia emocjonalnego, pozbycie się energii negatywnej, kiedy to uwalniamy miejsce na pobranie energii pozytywnej. Kobieta, która żyje w zgodzie ze sobą, zawsze jest uśmiechnięta i miła.

7. Twórcza kobieta

gitara

Kobieca energia jest twórcza. Właśnie dlatego, jeśli kobietę dopada stagnacja, to dochodzi do zastoju energii. Aby to zmienić, trzeba znaleźć jakieś twórcze hobby. Możesz zacząć uczyć się grać na gitarze, rysować, robić na drutach, pisać wiersze, gotować. Najważniejsze, to odkryć swój potencjał, zapomnieć o skrępowaniu i czerpać zadowolenie z tego, co robisz, nawet jeśli nikt tego nie doceni.

8. Pokochaj siebie. Rozpieszczaj się.

zakupy

Kobiety są bardziej emocjonalne niż mężczyźni. Mężczyźni bardziej się skupiaj na myślach, kobiety zaś na uczuciach. Jeżeli chcesz zwiększyć swoją kobiecą energię, musisz wyostrzyć swoje zmysły. Aby wyostrzyć zmysł smaku, zjedz coś słodkiego, jeśli chcesz popatrzeć na coś pięknego, wybierz się na zakupy do sklepu odzieżowego, chcesz wciągnąć przyjemny zapach, pójdź do drogerii. Ulubiona muzyka pomoże dostroić swój słuch. Kobieca energia poprawiona i harmonijne przepływa przez Twoje ciało!

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty