86-letnia panna młoda zdziwiła portale społecznościowe strojem wykonanym własnoręcznie!

Miłość dopada w każdym wieku, i z tym trudno się nie zgodzić, kiedy widzisz oczy szczęśliwej pary!

Panna młoda, która zaledwie tydzień temu skończyła 86 lat, dziś udowodniła, że wiek nie jest przeszkodą na drodze do osobistego szczęścia, a jeśli bardzo chcieć, można nawet utrzeć nosa młodym.

86letnia panna młoda

Obecnie fotografia Millie Taylor Morrison stała się jedną z najbardziej popularnych w sieciach społecznościowych. Użytkownicy nie przestają podziwiać 86-letnią pannę młodą, która pozuje w sukni ślubnej, a propos, własnego autorstwa!

Pół wieku temu Millie pracowała jako modelka, i nawet teraz nie straciła umiejętności, swój urok i zdolność uwodzenia każdego mężczyzny!

Jej wnuczka Hadizha umieściła post od razu po zawarciu ślubu z podpisem:

panna młoda
"Moja babcia była zamężna z moim dziadkiem w ciągu 41 lat, do momentu dopóki nie zmarł. 25 lat później znów znalazła swoją miłość, a nasza rodzina jest bardzo szczęśliwa".
panna

Okazuje się, że narzeczony Milly – Harold Morrison – znał swoją przyszłą żoną już więcej niż sześćdziesiąt lat. A zbliżyło się "małżeństwo" w smutnych okolicznościach – Millie przeprowadziła się do domu Harolda, żeby opiekować się nim i troszczyć w czasie choroby.

Od tego czasu, jak narzeczony oświadczył się ukochanej, minęło nie tak dużo czasu, i z uroczystością weselną postanowili nie zwlekać.

para

Wspaniała ceremonia odbyła się w Weronie (stan New Jersey). A już dziś najpiękniejsza starsza panna młoda otrzymuje nie tylko życzenia i prezenty z okazji ślubu, a jeszcze i miliony komplementów za suknię, którą zaprojektowała i uszyła sama!

młoda

I przy okazji, Millie jest starsza od swojego męża, bo on ukończy 86 lat dopiero za dwa miesiące!

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty