9 aktorek, które ogoliły głowę na łyso dla roli

Cara Delevingne, Charlize Theron, Kristen Stewart i inne dzielne aktorki, którzy ofiarowały swoje przepiękne włosy dla sztuki.

Cara Delevingne

Cara Delevingne

Cara jest dziewczyną silną, i dla roli swojej śmiertelnie chorej bohaterki w filmie "Life in a Year" bez wahania ogoliła głowę. Z niecierpliwością czekamy na premierę!

Cara Delevingne 2

Kristen Stewart

Kristen Stewart

W marcu gwiazda "Zmierzchu" rozstała się prawie ze wszystkimi swoimi włosami, pozostawiając tylko krótki "jeżyk". Okazało się, Kristen zrobiła to dla roli w filmie "Underwater", który wejdzie na ekrany kin już w przyszłym roku.

Demi Moore

Demi Moore

Jedną z pierwszych odważyła się na taką radykalną zmianę wizerunku Demi Moore. Ona pozbyła się włosów dla roli w filmie "G.I. Jane", przy czym zrobiła to prosto w kadrze. Nawiasem mówiąc, krytycy uważają, że ta rola jest najlepsza w karierze Moore.

Anne Hathaway

Anne Hathaway

Aktorka musiała rozstać się z włosami, aby zagrać prostytutkę w filmie "Nędznicy". Z jej strony była to bardzo duża ofiara. Anne dużo płakała i długo nie mogła dojść do siebie.

Cynthia Nixon

Cynthia Nixon

W 2012 roku gwiazda całkowicie ogoliła głowę, aby zegrać rolę umierającej na raka kobiety w teatralnej inscenizacji. Cynthia bez wahania zgodziła się wcielić tę postać, bo w 2006 roku u niej wykryto raka piersi, który, na szczęście, udało jej się pokonać. Ze swoimi rudymi włosami aktorka pożegnała się dość łatwo:

"Zawsze byłam ciekawa, jak będę wyglądać łysa. Myślałam, że teraz mi w ogóle nie trzeba myśleć o fryzurze. Ale okazało się, że muszę się golić codziennie. Zresztą, nie sądzę, że będę łysa przez całe życie"

Charlize Theron

Charlize Theron

Charlize Theron jest znana jako aktorka, która jest gototowa dla sztuki na wszelkie ofiary! Aby wcielić się w role swoich bohaterek, ona tyła, i odchudzała i niszczyła włosy. Dlatego golenie głowy do filmu "Mad Max: Na drodze gniewu” było dla niej dość łatwe, nawet cieszyła się z powodu pozbycia się loków!

Cate Blanchett

Cate Blanchett

W 2002 roku Cate wykonała rolę nauczycielki w filmie "Raj". Dla tej roli musiała się ogolić na łyso, ale aktorka wcale o tym nie żałowała, to jej się nawet podobało!

"Wiatr bardzo przyjemnie owiewa łysą głowę"

Po zdjęciach w filmie jej agenci radzili Cate nosić peruki i nakrycia głowy, aby nie zaszkodzić swojemu wizerunkowi, ale gwiazda odmówiła i na wszystkich imprezach pojawiała się z gołą głową.

Natalie Portman

Natalie Portman

Natalie Portman zerwała ze swoimi włosami prosto w kadrze, podczas kręcenia filmu "V jak Vendetta" - tak wymagał scenariusz. Później nie żałowała swojej decyzji.

Sigourney Weaver

Sigourney Weaver

Aktorka zgodziła się rozstać z włosami dla zdjęć w filmie "Obcy-3", jednak film był nakręcany długo, a włosy Sigourney znowu odrosły. Producenci poprosili ją ogolić się na nowo, ale aktorka odpowiedziała, że zrobi to dopiero za 40 tysięcy dolarów. Wtedy, aby uniknąć niepotrzebnych kosztów, była kupiona specjalna peruka, więc w filmie Weaver jest łysa tylko "na niby".

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty