9 dzieci, które zdobyły popularność dzięki urodzie i talentowi

Dzieci bez wątpienia są źródłem radości i młodości dla swoich rodziców. Przy tym każde dziecko ma coś, co go wyróżnia z tłumu i czyni unikalnym. Bez wątpienia każda pociecha dla swoich rodziców jest niepowtarzalna i wyjątkowa, zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci, posiadające niezwykłe zdolności i urodę.

W niniejszym zestawieniu dzieci, które wyróżniają się niebywałym talentem i urodą. Kim one są?

1. Mia Aflalo

mia aflalo

6-letnia Mia z Izraela podbija internet dzięki zachwycającym, bujnym włosom. Obecnie ma ponad 100 tys. obserwujących na Instagramie i to oczywiście tylko początek. Mała ślicznotka chętnie pozuje do zdjęć i codziennie eksponuje nowy wizerunek.

Co prawda Mia ma tak gęste włosy, że większość osób nie wierzy, że są naturalne. Jej rodzice przekonują jednak, że wszystkie włosy na jej głowie są w 100 proc. naturalne.

2. Melanie Dickerson

melani dikerson

Melanie Dickerson, jak księżniczka z bajki Disney, zachwyca niepowtarzalnym spojrzeniem i ogromnymi oczami. Jej niesamowite oczy to jedna z najważniejszych cech rzadkiej choroby genetycznej zwanej zespołem Axenfelda-Riegera. Z powodu tej choroby struktura źrenicy jest zaburzona i nie ma w ogóle tęczówki. Melanin musi nosić okulary przeciwsłoneczne przy słonecznej pogodzie, ponieważ cierpi na światłowstręt.

3. Farouk James Miller

faruk dzheyms miller

Farouk James Miller, mając 3 lata, opublikował swoje pierwsze zdjęcia w internecie i podbił go dzięki swojej bujnej czuprynie. Jak się później okazało, chłopak może się także pochwalić niebywałą fotogenicznością. Dziś ma 6 lat, a długość jego włosów wynosi 60 cm. Małego Brytyjczyka można zobaczyć na różnych modnych pokazach w towarzystwie gwiazd i projektantów mody.

4. Virsaviya Borun-Goncharova

virsaviya borun-goncharova

Virsaviya Borun urodziła się z bardzo rzadką przypadłością zwaną ektopia serca, która trafia się raz na 1 mln osób. Oznacza to, że jej serce znajduje się poza klatką piersiową. Brakuje jej również części kości klatki piersiowej, mięśni brzucha oraz nie ma przepony. Dziewczynka jednak się nie załamuje, lubi śpiewać, tańczyć i malować. Uwielbia Beyonce i kucyków.

Na razie amerykańscy lekarze nie mogą przeprowadzić operacji z powodu wysokiego ciśnienia tętnicy płucnej. Jednak Varsaviya i jej matka spodziewają się, że w przyszłości dziewczynka będzie zoperowana.

5. Rebecca i Kimberly Yeung

rebekka i kimberli eng

Dziewięcioletnia Kimberly i jedenastoletnia Rebecca z Seattle nie tylko się pasjonują nauką, ale także stwarzają niesamowite urządzenia. Zbudowały balon stratosferyczny i posłały go do granic kosmosu. W zasobniku umieściły kamerę, moduł GPS, które zarejestrowały temperaturę, ciśnienie, prędkość i współrzędne. Dzięki swemu urządzeniu siostry Yeung spotkały się w Białym Domu z ówczesnym prezydentem USA – Barackiem Obamą. Młode pasjonatki astronautyki nie mają zamiaru poprzestawać na osiągniętym.

6. Mira Modi

mira modi

Mira Modi generuje ręcznie bezpieczne hasła dla wszystkich chętnych. Rzucając tradycyjną kostką do gry, paruje otrzymane wyniki ze słowami przypisanymi poszczególnym liczbom. Dziewczyna założyła stronę internetową, za pomocą której sprzedaje ręcznie zapisane hasła za 8 dolarów, których złamanie jest praktycznie niemożliwe.

7. Isaiah Bird

isayya byord

Nie zważając na to, że chłopczyk urodził się bez nóg, aktywnie gra w baseball, pływa, biega, uprawia surfing i jeździ na deskorolce. Nigdy nie opuszcza treningów i dzielnie znosi wszystkie trudności i wyzwania.

8. Marcia i Millie Biggs

marsiya i milli bigs

Marcia i Millie Biggs są bliźniaczkami. Kiedyś dziewczynki były identyczne, jednak po pewnym czasie kolor skóry dziewczynek zaczął się zmieniać. Marcia ma jasną karnację i szare oczy. Dziewczynka jest podobna do matki, natomiast jej siostra bardzo przypomina pochodzącego z Jamajki ojca, który ma ciemną skórę, brązowe oczy oraz kręcone włosy. Taki przypadek zdarza się raz na milion urodzeń.

9. Lydian Nadhaswaram

lindian nadhasvaram

Pochodzący z Indii Lydian Nadhaswaram to pierwszy zwycięzcą programu "The World’s Best", który emitowany był w 2019 roku w Stanach Zjednoczonych. Chłopak nie tylko zdobył tytuł "The World’s Best", ale także wygrał milion dolarów. Genialny pianista potrafi grać na dwóch pianinach jednocześnie. Chłopak już w wieku 2 lat zaczął grać na bębnach. Mając 8 lat, zagrał swój pierwszy utwór na fortepiano z prędkością 190 uderzeń w minutę. Chłopak z łatwością zdał egzaminy do University College London, specjalność: fortepian.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty