9 gwiazd, które twierdziły, że nigdy nie będą mieć dzieci, a teraz są szczęśliwymi rodzicami

Osoby, które dobrowolnie podejmują decyzję o nieposiadaniu potomstwa, nazywają child free. Wśród gwiazd również są takie, które nie marzą o byciu rodzicem. Nigdy nie mów nigdy...

Niektóre kobiety za wszelką cenę chcą urodzić dziecko, nawet czasami narażając własne życie na niebezpieczeństwo. Jednak również są przedstawicielki płci pięknej, które nie marzą o tym, aby zostać matką. Kojarzą posiadania dziecka z ograniczeniami dotyczącymi dotychczasowego stylu życia i poziomu aktywności. Niektórzy mężczyźni uważają tak samo i dobrowolnie rezygnują z ojcostwa.

Gwiazdy w niniejszym zestawieniu nie raz przyznawały, że nie chcą mieć dzieci. Jednak każdy człowiek może zmienić zdanie, więc niektóre gwiazdy, które niegdyś twierdziły, że nigdy nie zdecydują się na dzieci, teraz są szczęśliwymi rodzicami.

1. Eva Mendes

Eva Mendes

Aktorka zawsze była karierowiczką, więc przekonywała, że nigdy nie będzie mieć dzieci. Uważała, że będzie okropną matką. Kariera dla niej zawsze była na pierwszym miejscu. Jednak kardynalnie zmieniła zdanie, po tym, jak poznała przystojnego aktora Ryana Goslinga.

Eva Mendes 2

Dziś para wychowuje dwie śliczne córeczki: 2-letnią Amadę Lee i 4-letnią Esmeraldę Amadę. Eva w całości poświęciła się macierzyństwu i nie korzysta z usług niani. Aktorka odrzuca propozycje ról, aby cały swój czas poświęcać wychowaniu córeczek.

Eva Mendes 3

Latem 2018 roku w mediach pojawiła się informacja o tym, że aktorka niebawem zostanie matką po raz trzeci. Krążą pogłoski, że 44-letnia Eva Mendes jest w ciąży z bliźniakami.

2. Eva Longoria

Eva Longoria

Zanim poślubiła José Bastóna, dwukrotnie wychodziła za mąż. Od 2002 do 2004 była żoną aktora Tylera Christophera. Jej następnym mężem był Tony Parker – koszykarz występujący w NBA. Aktorka nie miała dzieci w poprzednich małżeństwach, ponieważ uważała, że dziecko nie jest gwarancją szczęścia rodzinnego. Po tym, jak pobrała się z Jose Bastónem, przyznała, że dziecko nie jest koniecznym warunkiem harmonijnego związku. Jej mąż ma trójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa i to jej wystarcza. Jednak jeśli zajdzie w ciąży, to bobas będzie swoistą "wisienką na torcie".

Eva Longoria 2

Od tej pory fani aktorki, jak tylko zauważali, że ona przybrała kilka kilogramów, od razu podejrzewali ją o to, że jest w ciąży i wysyłali wiadomości z gratulacjami. W grudniu 2017 roku małżonkowie potwierdzili, że spodziewają się dziecka. Santiago urodził się w czerwcu 2018 roku.

Eva Longoria 3

3. Janet Jackson

Janet Jackson

Piosenkarka Janet Jackson, która miała obsesję na punkcie muzyki, wielokrotnie przyznawała, że dobrowolnie podjęła decyzję o nieposiadaniu potomstwa. Trudno było uwierzyć, że 50-letnia gwiazda zdecyduje się na macierzyństwo. Jednak jesienią 2016 roku Janet Jackson oświadczyła, że spodziewa się dziecka, którego ojcem jest jej trzeci mąż, miliarder Wissam Al Mana.

Janet Jackson 2

50-letnia piosenkarka przybrała 50 kg podczas ciąży. Kiedy Eisa, urodzony w styczniu 2017 roku, skończył zaledwie kilka miesięcy, jego rodzice oświadczyli, że się rozwodzą. Przyczyna rozwodu – różnice światopoglądowe. Dziś 52-letnia piosenkarka samotnie wychowuje 1.5 rocznego synka.

Janet Jackson 3

4. George Clooney

George Clooney

Przystojny aktor Hollywood George Clooney zawsze przyznawał, że dzieci go denerwują. Kiedy zaczynał wątpić w swoje przekonania, zapraszał do swego domu liczną rodzinę Angeliny Jolie i Brada Pitta. Po ich wizycie po raz kolejny stwierdzał, że nie chce być ojcem.

George Clooney 2

Jednak jego życie przewróciło się do góry nogami, po tym, jak poznał atrakcyjną pani adwokat – Amal Alamuddin. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Jak tylko para się pobrała, aktor zmienił swoje zdanie, jeśli chodzi o posiadanie dzieci.

George Clooney 3

W czerwcu 2017 roku Amal urodziła aktorowi córeczkę Ellę i syna Alexandra. 57-letni George Clooney uwielbia swoje dzieci, chociaż ojcostwo w takim wieku to nie lada wyzwanie.

5. Jessica Biel

Jessica Biel

Aktorka Jessica Biel i jej mąż Justin Timberlake ze sobą już od 11 lat. W ciągu ośmiu lat często pojawiały się w rankingach bezdzietnych gwiazd. Małżonkowie, którzy budowali karierę, oświadczyli, że pies przysparza im wystarczająco kłopotów.

Jessica Biel 2

Jednak w kwietniu 2015 roku aktorka urodziła syna Silasa. 36-letnia Jessica Biel i 37-letni Justin Timberlake marzą jeszcze o córeczce.

Jessica Biel 3

6. Zooey Deschanel

Zooey Deschanel

38-letnia Zooey Deschanel, będąc żoną muzyka Bena Gibbarda, wielokrotnie w wywiadach mówiła, że nie planuje dzieci. Jednak po tym, jak poślubiła producenta Jacoba Pechenika, jedenaście miesięcy później urodziła córeczkę Elsie Otter.

Zooey Deschanel 2

Okazało się, że najważniejsze, to spotkać odpowiedniego mężczyznę. W maju 2017 roku aktorka urodziła syna Charlie.

7. Kelly Clarkson

Kelly Clarkson

36-letnia Kelly Clarkson przekonywała, że kocha pracować i dzieci nie są jej ambicją. Po tym, jak piosenkarka poślubiła producenta muzycznego Brandona Blackstocka, podjęła się wychowania jego dzieci z poprzedniego małżeństwa.

Kelly Clarkson 2

Kiedy Kelly zrozumiała, że bycie mamą to najpiękniejsza rzecz na świecie, zdecydowała się na urodzenie własnego dziecka. W czerwcu 2014 roku pojawiła się na świat River Rose, a dwa lata później synek Remington.

Kelly Clarkson 3

8. Josh Holloway

8Josh Holloway

49-letni amerykański aktor, który występował w roli Sawyera w serialu "Zagubieni", zanim pobrał się z Yessicą Kumalą, powiedział swojej narzeczonej, że nie chce mieć dzieci. Atrakcyjna Indonezyjka również była zwolenniczką dobrowolnej bezdzietności, więc para, która uwielbiała aktywny sport i podróże, cieszyła się wspólnie z życia.

Josh Holloway 2

Jednak później Josh zrozumiał, że chce zostać ojcem i publicznie do tego się przyznał. W kwietniu 2009 roku Yessica urodziła córkę Javę, a w lutym 2014 roku syna Huntera.

Josh Holloway 3

9. Cameron Diaz

Cameron Diaz

46-letnia zjawiskowa Cameron Diaz na razie nie ma dzieci, ale bardzo tego chce. Kiedyś aktorka otwarcie przyznawała, że nie chce być matką. Jednak zmieniła zdanie, kiedy poślubiła gitarzystę Benji Maddena. Aktorka wiosną 2018 roku oświadczyła, że ma zamiar zakończyć karierę. Cameron i Benji bardzo chcą zostać rodzicami, ale na razie im to się nie udaje. Aktorka stosuje terapię hormonalną, więc przybrała kilka zbędnych kilogramów, ale gwiazda wcale się tym nie przejmuje.

Cameron Diaz 2

Przyjaciele pary opowiadają, że jeśli aktorce nie uda się urodzić własnego bobasa, to małżonkowie na pewno zaadoptują dziecko.

Cameron Diaz 3

Na pewno o nikim nie zapomnieliśmy?

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty