9 gwiazd, które zostały matkami w bardzo młodym wieku

Każdy z nas powinien zrozumieć, że dzieci nie są przeszkodą dla kariery. Nawet mając dziecko, można osiągnąć sukces i zdobyć światową popularność. Niektóre gwiazdy, które zostały matkami w bardzo młodym wieku, są niezbitym dowodem na to.

Dziś kobiety wolą wychodzić za mąż i rodzić dzieci po 30, czyli kiedy już mają w miarę ustabilizowane życie. Zanim zdecydują się na założenie rodziny, muszą ukończyć studia, mieć stabilną pracę i wysokie zarobki. Jeśli chodzi o celebrytki, to rzadko decydują się na to, aby urodzić dziecko w młodym wieku. Nie zważając na to, znamy kilka sławnych pań, które zostały matkami jeszcze na początku swojej kariery.

1. Natalja Wodianowa (19 lat)

Natalja Wodianowa

36-letnia Natalja Wodianowa, która ma pięcioro dzieci, po raz pierwszy została matką w wieku 19 lat. Ojcem Lucasa Alexandra jest brytyjski magnat nieruchomości Justin Portman. W grudniu najstarszy syn modelki i aktorki skończy 17 lat.

2. Kylie Jenner (20 lat)

Kylie Jenner

Kiedy w mediach zaczęły krążyć pogłoski o tym, że amerykańska gwiazda reality show, modelka, celebrytka i miliarderka, która w sierpniu dopiero co skończyła 21 lat, jest w ciąży, jej fani w to nie uwierzyli. Jednak najmłodsza Kardashianka wszystkich zaskoczyła. W lutym 2018 roku urodziła córeczkę Stormi. Ojcem dziecka jest partner celebrytki, raper Travis Scott.

3. Whoopi Goldberg ( 18 lat)

Whoopi Goldberg

62-letnia aktorka Whoopi Goldberg podobnie, jak poprzednie bohaterki niniejszego zestawienia, została matką w bardzo młodym wieku. W 1973 roku urodziła córkę Alexandrę. Ojcem dziecka jest piłkarz Alvin Martin. Alexandra poszła w ślady swojej matki i urodziła synka w wieku 16 lat, więc niepowtarzalna Whoopi Goldberg została babcią, mając 34 lata.

4. Solange Knowles (18 lat)

Solange Knowles

Amerykańska wokalistka, aktorka i modelka, młodsza siostra Beyonce, mając 17 lat zaszła w ciąży i wyszła za mąż za ojca dziecka, piłkarza Daniela Smitha. W zeszłym tygodniu synek piosenkarki skończył 14 lat.

5. Jamie Lynn Spears (16 lat)

Jamie Lynn Spears

Córka młodszej siostry Britney Spears przyszła na świat, kiedy jej matka Jamie Lynn Spears miała zaledwie 16 lat. W 2007 młoda gwiazda sieci telewizyjnej Nickelodeon wyznała, że jest w ciąży ze swoim chłopakiem Caseyem Aldridgem. Dziś córka 27-letniej Jamie Lynn skończyła już 10 lat.

6. Aretha Franklin (13 lat)

Aretha Franklin

Królowa soulu, która w sierpniu 2018 roku zmarła na raka trzustki, urodziła swoje pierwsze dziecko, syna Edwarda, mając 13 lat. Krążyły pogłoski, że ojcem syna Arethy Franklin jest jej kolega z klasy. Dwa lata później piosenkarka urodziła drugiego syna.

7. Anna Nicole Smith (18 lat)

Anna Nicole Smith

Zanim została amerykańską modelką Playboya, Anna Nicole w wieku 18 lat urodziła syna Daniela Wayne Smitha, którego ojcem jest pierwszy mąż modelki, kucharz Billy Wayne Smith. Niestety starszy syn modelki, która zmarła w wieku 39 lat, odszedł, mając 20 lat. Śmierć matki i syna nastąpiła w wyniku wypicia mieszanki leków o podobnym działaniu, głównie uspokajających i nasennych.

8. Sofía Vergara (19 lat)

Sofía Vergara

46-letnia Sofía Vergara, która w tym roku uplasowała się na szczycie dorocznej listy najlepiej zarabiających aktorek telewizyjnych, przygotowanej przez magazyn "Forbes", swoje jedyne dziecko urodziła, mając 18 lat. Ojcem jest jej pierwszy mąż Joe Gonzalez. Syn aktorki Manolo Gonzalez-Ripoll Vergara w tym roku skończył 26 lat.

9. Édith Piaf (17 lat)

Édith Piaf

Legendarna francuska piosenkarka wyszła za mąż za Louisa Duponta, mając 16 lat. Edith urodziła córkę Marcelle, mając zaledwie siedemnaście lat. Marcelle zmarła w wieku 2 lat na zapalenie opon mózgowych.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty