9 gwiazdorek, które zamieniły życie swoich dzieci w prawdziwe piekło

Patrząc na dzieci gwiazd często się wydaje, że ich życie to bajka. Rzeczywistość bywa niestety zgoła odmienna. Często cierpią z powodu popularności swoich rodziców.

Często celebrytki wybierają karierę, a nie wychowanie dzieci. Niektóre z nich nie mają instynktu macierzyńskiego i nie radzą sobie z macierzyństwem.

1. Nicole Kidman

kidman

Tom Cruise i Nicole Kidman zakochali się w 1989 roku na planie filmu, pobrali rok później. W 1992 roku adoptowali Isabellę, w 1995 Connora. Byli ulubieńcami mediów, stworzyli wizerunek idealnej rodziny i kochającego się małżeństwa. Gdy Kidman i Cruise rozstali się, Isabella miała 9 lat, a Connor 6. Dzieci zadecydowały, że zostaną z ojcem. Aktorka o dzieciach z Cruisem mówi rzadko. Isabella i Connor wybrali inną ścieżkę kariery niż słynni rodzice. Ona jest makijażystką i stylistką fryzur, on pracuje jako DJ. Nicole przyznała się:

"Moje dzieci nie nazywają mnie mamusią. Nie mówią do mnie nawet: "mamo". Mówią do mnie: "Nicole", czego nienawidzę".

2. Brigitte Bardot

bardo

Z drugim mężem Jacques’em Charrier’em aktorka ma syna, którego urodziła w 1959 roku. Nicolas-Jacques Charrier (syn) po rozwodzie rodziców zamieszkał z ojcem. Brigitte nie miała bliskiego kontaktu ze swoim dzieckiem, do czasu, gdy osiągnął dorosłość. W wydanych po latach „Pamiętnikach” przyznała, że nigdy nie chciała dziecka i z tego powodu chciała zrobić aborcję. Gdy była w ciąży, dwa razy przedawkowała środki nasenne.

"Nosiłam go dziewięć miesięcy i nie chciałam widzieć! Był nowotworem, który przez dziewięć miesięcy zżerał moje ciało".

Nienawidziła swego syna, bo przez niego miała rozstępy i zbędną wagę.

3. Barbra Streisand

barbara

Barbara ma dwóch synów: Jasona Goulda, syn wokalistki i aktora Elliotta Goulda i syna adoptowanego Jessa Brolina. Jason Gould przebywał w internacie aż do osiągnięcia pełnoletności, a adoptowany syn Barbry Streisand i Jamesa Brolina, Jess jest bezdomnym, który szuka jedzenia na śmietnikach. Barbra usprawiedliwia się w następujący sposób: nie miała czasu na wychowanie Jasona, bo robiła karierę, natomiast Jess nie chce utrzymywać z nią żadnego kontaktu.

4. Madonna

madonna

Piosenkarka, słynąca z erotycznego image’u i ciągłych zmian kochanków, nie zauważyła, kiedy dorosły jej dzieci. Madonna przez kilka lat starała się bezskutecznie uzyskać pełną władzę rodzicielską nad synem. Rocco nie pozostawiał jednak złudzeń i wyraźnie dał do zrozumienia, że woli mieszkać z ojcem. Natomiast Lourdes Leon, która urodziła się w 1996 roku i jest najstarszym dzieckiem Madonny, nadużywa alkoholu, bierze narkotyki i zachowuje się skandalicznie. Przyznała się, że robi to, aby jej matka zwróciła na nią uwagę i poświęciła nieco czasu.

5. Angelina Jolie

angelina

We wrześniu zeszłego roku aktorka Angelina Jolie rozstała się z mężem Bradem Pittem. Po rozwodzie wyprowadziła się do wynajętego w Los Angeles domu. Wraz z nią zamieszkały dzieci. Po regularnych kłótniach z już byłem małżonkiem, Jolie zamykała się w sypialni, nie jadła, nie chciała rozmawiać z dziećmi, które płakały z powodu histerii ich matki. Jedna z córek aktorki chce poznać swoją biologiczną matkę, a inna – zmienić płeć. Jednak aktorkę nie za bardzo obchodzą ich problemy.

6. Christina Aguilera

agilera

Piosenkarka swoich dzieci syna Maxa Lirona Bratmana i córkę Summer Rain Rutler widuje bardzo rzadko. W przerwie między koncertami i trasami koncertowymi. Kilka lat temu w mediach wybuchł skandal wokół Christiny Aguilery: dziennikarze twierdzili, że kobieta cały czas spędza w nocnych klubach, natomiast wcale nie poświęca uwagi wychowaniu swoich dzieci. Zbulwersowana wokalistka pojawiła się z Maxem, który miał pod okiem siniak. Adwokat Aguilery musiał się tłumaczyć przed sędzią, mówiąc, że dziecko upadło w parku i odniosło obrażenia.

7. Jennifer Lopez

lopes

Bliźniaki o imionach Maximilian David Muñiz i Emme Anthony w dzieciństwie swoją nianię nazywali mamą, ponieważ Jennifer Lopez podobnie jak Christina Aguilera cały czas pracowała. Gwiazda przyznała, że została matką, ponieważ obawiała się tego, że nigdy nie będzie mogła urodzić dziecko. Rozwód z Markiem Anthony i dążenie do pozbycia się narzuconego przez niego wizerunku pani domu, zmusiły wokalistkę do wielogodzinowych treningów na siłowni. Jennifer Lopez w tej pogoni za idealnym wizerunkiem całkowicie zapomniała o swoich dzieciach.

8. Britney Spears

spirs

W 2007 roku Britney Spears straciła prawo do opieki nad dziećmi. Sąd Rodzinny Los Angeles odebrał jej prawa rodzicielskie. Synowie piosenkarki przeszli pod opiekę jej byłego męża, Kevina Federline'a. W trakcie rozpraw sądowych świadkowie zeznali, że wokalistka zmuszała dzieci do spożywania owoców morza, na które one miały alergię, również defilowała nago przed dziećmi. Dopiero po tym jak Britney Spears zabrano dzieci, ona wzięła się w garść i postanowiła wyjść z nałogów.

9. Courtney Love

kortni

Frances Bean, córka Courtney Love i Kurta Cobaina. Chodziły plotki, że nawet wiedząc o ciąży, Courtney zażywała heroinę. Po samobójczej śmierci Kurta Cobaina w 1994 roku Courtney sama zaopiekowała się córką. Nie wychodziło jej to najlepiej. Rokendrolowy tryb życia Love i jej nieustannie powtarzające się odwyki raczej nie służyły relacjom matki z dorastającym dzieckiem. W końcu w 2009 roku sąd w Los Angeles odebrał Courtney Love prawa do opieki nad córką i powierzył je Wendy O'Connor i Kimberly Dawn Cobain, matce i siostrze zmarłego Cobaina. Ze względu na udokumentowane przypadki użycia przemocy domowej, Love otrzymała bezwzględny zakaz zbliżania się do córki i bezpośredniego kontaktowania się z nią.

Gwiazdorki nie mogą podarować swoim dzieciom szczęśliwego dzieciństwa, ponieważ dosyć często więcej dbają o swoją karierę i życie osobiste niż o nie.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty