9 niebezpiecznych znalezisk: rzeczy, których nie wolno podnosić z ziemi

Z całą pewnością znalezienie czegoś zawsze jest lepsze niż stracenie. Dlatego cieszymy się, gdy przypadkowo znajdziemy pod nogami zgubione przez kogoś pieniądze, możemy zabrać ze sobą zapomnianą przez nieznajomego w parku książkę lub nawet przymierzyć znalezioną ozdobę, ale...
rzeczy

Jeśli radość od znaleziska będzie wypełniać cię kilka godzin lub dni, za jakiś czas zaczną się "nieodwracalne" procesy, po których można bardzo pożałować, że dotknąłeś znalezionych rzeczy!

Głównym powodem dla którego pod żadnym warunkiem nie wolno podnosić z ziemi zgubione przez kogoś przedmioty osobistego użytku, jest to, że takie rzeczy zawsze pochłaniają energię swojego właściciela, a więc ze znalezionym przedmiotem do ciebie przejdą jego myśli, problemy, kłopoty, a nawet choroby.

I nie zapomnij, że dobra połowa tzw. "zagubionych" rzeczy jest pozostawiana na ulicy umyślnie, aby pozbyć się tych negatywnych myśli, przeciwności, finansowego niepowodzenia, złego stanu zdrowia i problemów w życiu osobistym! I jeśli już dziś na drodze napotkasz te 10 przedmiotów, mijaj je bez zastanawiania się!

1. Drobne metalowe pieniądze

pieniądze

Jest znanym faktem, że metal dobrze wchłania w siebie energię, zarówno pozytywną, jak i negatywną. Ale jeśli metalowa moneta specjalnie napełniona jest dobrą energią, ona staje się talizmanem, i jej już na pewno nikt z rąk nie wypuści. A może powstać sytuacja, że drobny pieniążek był "zaprogramowany" na pozbycie się coś złego, w tym trudności finansowych, i jest to opcją bardziej prawdopodobna. A to oznacza, że ryzykujesz nie wzbogacić się o kilka groszy, lecz o wiele więcej stracić. I zazwyczaj uruchomienie takiego programu zaczyna działać natychmiast.

2. Ozdoby z metali szlachetnych

Ozdoby

O tym, że metale wchłaniają w siebie różną energię, już pisaliśmy. Ale jeśli chodzi o biżuterię ze złota i srebra, konsekwencje takich znalezisk mogą być jeszcze bardziej zagrażające. Na ciele właściciela cenne drobiazgi nie tylko wchłaniają w siebie energię, a zaczynają wchodzić w interakcje z biopolem, a następnie przechowywać w sobie całą otrzymaną informację. Ale najbardziej niebezpieczne jest to, że biżuteria ze złota i srebra najczęściej są stosowana jesz do rzucenia klątw i uroków oraz tzw. złego spojrzenia lub nałożenie zaklęcia! I jeśli znalazłeś zaręczynowy pierścionek, bądź pewny – w większości przypadków był on "wyrzucony", żeby pozbyć się problemów w życiu osobistym lub żeby je zmienić. Można się domyślić, jakie konsekwencje będzie miała dla ciebie nawet przymiarka takiego znaleziska?

3. Przedmioty ręcznie wykonane (zabawki, figurki z drewna, lalki)

zabawki

Jeśli już coś takiego było wykonane własnymi rękami, a następnie wyniesione z domu, jest duże prawdopodobieństwo, że zrobiono to było specjalnie, żeby uratować swój dom od czegoś złego lub zrobić to komuś innemu. Porada – przejść obok i nie oglądając się, bo nawet dotknięcie takiego niebezpiecznego znaleziska grozi szybkim nieładem w rodzinie, finansowym niepowodzeniem, a nawet chorobami!

4. Szpilki i igły

igły

Interesujący fakt, ale ezoteryści twierdzą, że negatywną energią najlepiej "naładowują się" ostre przedmioty metalowe. Dlatego igły lub szpilki w 99% przypadkach nie są zgubione, a wyrzucone na ulicę umyślnie! Pamiętaj, nawet jeśli były właściciel nosił taki przedmiot jako talizman, tobie ta rzecz przekaże tylko to, czego on chciał uniknąć. Szczególnie ważne jest, aby nie ukłuć się igłą, bo w takim przypadku przejścia na ciebie nabytego negatywnej energii nie da się uniknąć!

5. Klucze

Klucze

Wiesz do czego najczęściej są wykorzystywane, a następnie wyrzucane w rytuałach klucze? Dlatego, żeby "zamknąć" nieszczęście i pozbyć się go. Znalazłszy zgubiony klucz, można "otworzyć" cudze nieszczęścia i wpuścić je w swoje życie.

6. Bransoletki

Bransoletki

Mimo ogromnej popularności ręcznie robionej biżuterii, w większości przypadków ludzie robią je do wykorzystania w postaci talizmanu. Wiadomo, że przez pewny czas taki przedmiot chroni właściciela od negatywnych wpływów lub wchłania jego negatywną energię. A kiedy przychodzi moment "nasycenia", bransoletka rozrywa się lub spada z ręki. I jeśli taka ozdoba więcej nie wykonuje funkcji ochronnej, to wcale nie oznacza, że ona nie zaczęła pełnić funkcji destruktywnej. W sumie – nawet dotknięcie do takiego przedmiotu jest wysoce niewskazane!

7. Lusterka

Lusterka

I jeśli o problemach z powyższymi znaleziskami nawet nie podejrzewałeś, to szkodliwość lusterek jest faktem udowodnionym. Od wieków ten przedmiot gospodarstwa domowego uznawany jest za najbardziej niebezpieczny, a wszystko dlatego, że powierzchnia lustra stawała się świadkiem wszystkich wydarzeń, które rozegrały się w domu lub z ludźmi, i chroniła wszystko w swojej pamięci. Można się domyślić, dlaczego w znalezione lustro w żadnym przypadku nie można nawet zaglądać?

8. Zegar

Zegar

W dzisiejszym świecie, kiedy zegary stały się koniecznym codziennym akcesorium, trudno sobie wyobrazić, że takie znalezisko może przynieść wiele kłopotów i skończyć się dla nowego właściciela niepowodzeniem. I nic dziwnego, bo wielu ludzi ma dziesiątki zegarków, a nawet setki, i z każdym egzemplarzem energetyką po prostu nie zdążysz się podzielić. Ale nawet przez ten krótki czas, kiedy zegar znajdował się na ręku człowieka, już zdążył wejść kontakt z biopolem. Dlatego nosząc takie znalezisko na ręce, rujnujesz swoje biopole, a jeszcze zabierasz problemy i choroby dawnego właściciela, które on miał w okresie korzystania z tego akcesorium.

9. Grzebienie

Grzebienie

W przypadku znalezienia grzebnia należy pamiętać, że chodzi tu nie tylko o przyswajanie negatywnej energii od poprzedniego właściciela. Ten przedmiot domowego użytku bardzo często wykorzystywany jest do nałożenia uroków i klątw , a dlatego, że takie znaleziska są bardzo niebezpieczne!

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty