9 ozdób jubilerskich, które powinna mieć każda kobieta

Najważniejsze – zawsze pamiętać, że wybór powinien opierać się na ogólny styl stroju. W dzisiejszych czasach kobiety mogą sobie pozwolić na absolutnie wszystkie akcesoria, które podkreślą ich indywidualność i uzupełniają wizerunek. Ale jest "obowiązkowa" lista ozdób jubilerskich, które powinny być w arsenale każdej kobiety.
9 ozdób jubilerskich

1. Diamentowe kolczyki wkręty

Diamentowe kolczyki wkręty

Niedaremnie się mówi, że "najlepsze przyjaciele dziewczyny – to są diamenty", więc diamentowe kolczyki wkręty są klasycznym produktem jubilerskim, który jest potrzebny każdej pani. Z nim można łatwo podkreślić swój styl i nadać mu elegancji i wyrafinowania. Ważne, że takie kolczyki można nosić z czymkolwiek i gdziekolwiek. Będziesz cieszyć się nimi zawsze, bo diamenty – " nieugaszone" kamienie. Jeden minus biżuterii z diamentami – ich wysoka cena. Niestety, nie każda kobieta może pozwolić sobie kolczyki z diamentami. Ale nie martw się, zawsze możesz zastąpić diamenty bardziej oszczędnym, ale wcale nie gorszym wariantem kamieni – cyrkonią lub moissanitem. Diament i moissanit różnią się z kilku powodów, do których należą cena, połysk, czystość, kolor i inne. Ale jeśli kupisz wysokiej jakości kolczyki z moissanitem, to wątpię, czy ktoś będzie w stanie się domyślić, że to nie diament.

2. Perłowe kolczyki wkręty

Perłowe kolczyki wkręty

Na świecie nie ma nic bardziej eleganckiego i wytwornego, niż perłowe kolczyki do uszu. Istnieje wiele odmian pereł, ale z każdą będziesz wyglądać idealnie. Perłowe kolczyki – to dokładnie ta ozdoba, która musi być w szkatułce. Można nosić je z każdą rzeczą z garderoby, a także tworzyć niepodobne do siebie opcje kolczyków, bo perły są różnej wielkości. Perły tworzą harmonijną równowagę między nowoczesnym wizerunkiem a klasyczną elegancją. Poczuj się morską syreną i elegancką królową jednocześnie.

3. Bransoletka

Bransoletka

Niewątpliwie, prawie wszystkie kobiety mają bransoletki, ale mało kto nosi je na przedramieniu. Taka bransoletka doda do twojego stylu odrobinę wyrafinowania. Szczególnie aktualne są takie bransoletki w sezonie letnim. Będzie zapewniony unikalny akcent do twojego stroju.

4. Długi naszyjnik lub długi łańcuch na szyję

Długi naszyjnik

Długa ozdoba wygląda bardzo modnie i pięknie z każdą rzeczą w garderobie. Do oficjalnych lub nieoficjalnych sukienek idealnie pasuje długi sznurek pereł, który doda do twojego stylu wyrafinowania. Długie ozdoby ze złota i szlachetnych kamieni doskonale komponują się z orientalnym lub indyjskim ubraniem. Istnieją 3 sposoby używania długich ozdób, żeby dodać pewności siebie. Sposób pierwszy – w połączeniu z krótkimi łańcuchami, które stworzą dodatkową objętość i wielopoziomowość. A jeśli weźmiesz różnofakturowe naszyjniki, to będziesz mieć modne akcesoria. Drugi sposób sugeruje wykorzystanie długich naszyjników z kilku rzędów do tworzenia fantazyjnych ozdób z nici. Trzeci wariant z używaniem długich ozdób – dodawanie medalionu lub wisorka, które stworzą niepowtarzalny naszyjnik.

5. Kolczyki w kształcie koła

Kolczyki

Prawie każda kobieta ma kolczyki w kształcie koła. Różnią się one w zależności od materiału, wielkości i dodatkowej ozdoby na nich. Ale na pewno taki model musi mieć każda modnisi. Mimo, że takie kolczyki zostały wymyślone dawno temu, do tej pory nie straciły na popularności i pozostają w modzie. Można je nosić z wieczornymi lub z codziennymi sukienkami. Kolczyki w kształcie koła staną się dla ciebie niezastąpioną dekoracją do podkreślania własnego stylu.

6. Wielopoziomowy naszyjnik

Wielopoziomowy naszyjnik

Jak wiadomo, naszyjnik jest najlepszą ozdobą każdego stroju. A jeśli jeszcze spróbować znaleźć pasujące do siebie łańcuchy, wizerunek staje się doskonały. Można eksperymentować z ilością łańcuchów do naszyjnika, a także z różnymi zawieszkami. Najważniejsze jest, aby między sobą się komponowały. Pamiętaj, że w żadnym wypadku nie łącz różne metale szlachetne. To oznaka złego gustu.

7. Kolczyki ekspander

Kolczyki ekspander

Jeśli masz wielu przekłutych otworów w uchu, to takie kolczyki będą idealnym rozwiązaniem, aby wyróżnić się z tłumu. Wyjątkowa forma kolczyków pozwala podkreślić piękno wizerunku i dodać odrobinę tajemniczości twojej osobie. Takie kolczyki są różnego rodzaju, dlatego każdy będzie mógł znaleźć ozdobę według własnego gustu i portfela. Kobietom, które mają tylko jedną przekłutą dziurkę w uchu, nie warto się przejmować, bo istnieją kolczyki z alternatywnym zapięciem.

8. Długie kolczyki

Długie kolczyki

Eleganckie długie kolczyki są integralną częścią każdej kolekcji ubilerskiej. Takie kolczyki wspaniale komponują się praktycznie z każdym ubraniem. Możesz śmiało kupić złote lub srebrne długie kolczyki i nosić je z suknią. Na wieczorowe wyjście doskonale nadają się długie kolczyki z kamieniami szlachetnymi. Do codziennego stroju załóż długie kolczyki o różnej fakturze. Idealnie podkreślą twój styl. Najważniejsze jest, aby nie wykorzystywać wszystkie swoje ozdoby jednocześnie.

9. Duży naszyjnik

Duży naszyjnik

Duże naszyjniki stały się hitem wśród kobiecych ozdób. Na każdej imprezie staniesz się prawdziwym centrum przyciągania wszystkich poglądów. Takie ozdoby świetnie wyglądają w złotym kolorze. Ale, jeśli chcesz odmiany, to zawsze można znaleźć naszyjniki mieszanych kolorów. Uwierz, z taką ozdobą nie pozostaniesz niezauważona.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty