9 oznak torebki złej jakości

Torebka jest dodatkiem, po którym poznasz kobietę. Każda torebka coś mówi o kobiecie, do której należy, dlatego też czasami jesteśmy negatywnie postrzegane i krytykowane, jeśli mamy torebkę złej jakości. Często producenci nas oszukują, sprzedając kiepskie torby w wysokiej cenie.

Jeśli chcesz wyglądać na kobietę, która ma wyśmienite wyczucie stylu i jest elegantką, musisz odpowiedzialnie potraktować wybór jednego z najważniejszych akcesoriów kobiety, czyli torebki. Mamy dla ciebie 9 ogólnych oznak słabych jakościowo torebek.

1. Nieforemny kształt

forma

Nigdy nie warto kupować torby, która przypomina wór. Nawet jeżeli to torba worek lub messenger, które, z zasady, mają ten konkretny kształt. Jeśli cała torba jest przekrzywiona na bok, a wszystkie linie, które powinny być proste, przypominają fale morskie, to zdecydowanie nie kupuj takiej torby. Nieforemny kształt przyciąga wzrok i zdradza niską jakość produktu.

2. Sterczące nitki

nicie

Sterczące nitki nie mogą być oznaką torby wysokiej jakości, więc jeśli w sklepie bardzo ci się spodobał jakiś model, to bardzo uważnie zbadaj wszystkie nitki i szwy: jeżeli nitki i szwy pękają przy najlżejszym dotyku, to nie ma sensu kupować takiej torby, bo niebawem wyląduje w koszu na śmieci.

3. Szwy słabej jakości

szwy

Krzywe szwy po pierwsze wyglądają nieestetycznie, po drugie, niska jakość szwów znacznie zmniejszy żywotność twojej torebki. Krzywe szwy – kolejna oznaka torebki złej jakości, której nie można ignorować, ponieważ sprawi, że będziesz czuć dyskomfort, nosząc taką torbę.

4. Ozdóbki niskiej jakości

torba

Kupiłaś wymarzoną torebkę i szczęśliwie biegasz z nią 24/7, odkładając tylko na noc, a kilka tygodni później spotyka cię przykra niespodzianka: pozłacane nity zaczynają zmieniać kolor, tracą wygląd, a zamki zaczynają się zacinać. Właśnie dlatego podczas zakupu warto zwrócić uwagę nie tylko na szwy i nitki, ale również na jakość ozdóbek.

5. Nieprzyjemny zapach

torebka

Jeśli nie chcesz kupić torebki, która jest wykonana z materiału, który traktowany był niezidentyfikowanymi chemikaliami, to unikaj toreb, które wydzielają nieprzyjemny zapach. Nawet torby wykonane ze sztucznej skóry nie wydzielają brzydkiego zapachu. Jeśli w sklepie wyraźnie czuć silny odór, to możesz być pewna, że nie pomoże nawet wietrzenie torby.

6. Jakość podszewki

oznaki

Każda kobieta na pewno miała do czynienia z rozciągającą się podszewką torby, do której dziur wpadają kluczy i kosmetyki. I nie ma wcale znaczenia, że podszewka torby to część, którą w zasadzie widzisz tylko ty. Jeśli nie chcesz cały czas wygrzebywać z dziur podszewki twojej torby pieniądze i klucze, to podczas zakupu akcesorium musisz koniecznie zwrócić uwagę na jakość tego elementu.

7. Podróbka znanej marki

moda

Lepiej kupić torbę dobrej jakości nieznanej marki niż podróbę. Po pierwsze, to jest samo w sobie w złym guście, a po drugie, fałszywkę można łatwo odróżnić od oryginału w 99% przypadków.

8. Nadmiar ozdób

decor

Bez wątpienia duża ilość koralików, frędzli, dżetów i innych zawieszek zawsze przyciąga wzrok kobiety i właśnie to wykorzystują nieuczciwi producenci, którzy w taki sposób próbują odwrócić uwagę od niskiej jakości materiału. Mieszanka niepasujących do siebie ozdób sprawia, że torba wygląda tandetnie.

9. Przetarte rogi

spod

Takie coś może się zdarzyć i z torbą skórzaną, i z torbą ze sztucznej skóry: rogi jakby odbarwione, popękane, wystają nitki oraz inne elementy wnętrza torebki. W przypadku akcesorium niskiej jakości torebka będzie wyglądała jak zużyta już po pierwszych dniach noszenia.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty