9 pomysłów na idealny makijaż na co dzień

"Nakładać cienie na oczy, czy nie? A jaką szminkę wybrać: czerwoną, czy różową? Do pracy nie można z jaskrawym makijażem, może po prostu nanieść tusz na rzęsy? " Te i jeszcze setki innych pytań zadaje sobie prawie każda kobieta, gdy się wybiera do pracy.
9 pomysłów

Idealny podkład

Idealny podkład

Aby mieć idealny kolor twarzy, użyj podkładu, pudru lub korektora (concealer). Pamiętaj! Nie warto używać bardzo ciemnego podkładu, nawet jeśli chcesz, aby twoja cera wyglądała opaloną. Dobierając concealer do twarzy, warto uważać na to, aby był jaśniejszy od podstawy o jeden ton.

Gęste brwi

Gęste brwi

Zadbaj o własne brwi, wypełniając pustki w nich cieniami, kredką lub tuszem. Nie zapominaj o tym, że kolor brwi powinien odpowiadać kolorowi włosów. Blondynkom zaleca się używać jasno-brązowych kredek, a brunetki mogą używać ciemnych odcieni.

Podkreślamy oczy

Podkreślamy oczy

Podkreśl oczy jasno-brązową kredką lub brązowymi cieniami, zatuszuj linię pędzlem. Na powieki nanieś cienie o maksymalnie neutralnych odcieniach. Na rzęsy – brązowy lub czarny tusz.

Delikatny róż

Delikatny róż

Idealnym odcieniem róży do naturalnego makijażu jest beżowo-różowy. Lepiej nanosić go bardziej delikatnym pędzelkiem, który da możliwość nanieść róż również na boczną powierzchnię szyi. Pamiętaj, że róż można nanosić na te miejsca, które szczególnie są widoczne w czasie uśmiechu.

Jaskrawe usta

Jaskrawe usta

Nie zaważając na to, że masz naturalny makijaż, obowiązkowo musimy podkreślić urodę ust. Szminkę lub błyszczek wybieramy w ciepłych odcieniach i nanosimy na usta za pomocą palców, dzięki takiemu trikowi makijaż będzie wyglądać naturalnie.

Idealny makijaż dla brunetek

Idealny makijaż dla brunetek

Aby zrobić naturalny makijaż, dziewczyny z ciemnymi odcieniami włosów mogą użyć czarnej kredki do oczu. Na ustach ładnie będzie wyglądać na pół przeźroczysty wiśniowy odcień szminki.

Naturalny makijaż dla blondynek

Naturalny makijaż

Dziewczyny z jasnymi włosami mogą użyć delikatnych odcieni do makijażu: delikatnie różowych lub brzoskwiniowych. Na usta można nanieść różową szminkę z błyszczkiem.

Naturalny makijaż dla rudych

Naturalny makijaż dla rudych

Dziewczynom rudowłosym warto unikać jaskrawej granatowej i fioletowej palety, najlepiej użyć złotych lub pastelowych kolorów. Zakończyć naturalny makijaż można za pomocą szminki w ciepłych odcieniach i odpowiedniego różu.

Idealny nude

Idealny nude

Zapamiętaj złotą zasadę: podkreślasz oczy lub usta. Naturalny makijaż przewiduje harmonicznie podkreślanie oczu i ust.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty