9 prezentów, które można dostać przez internet za darmo

Wiele ludzi uwielbia coś dostawać za darmo. Okazuje się, że w internecie istnieją różne portale, na których możesz zamówić różne drobiazgi za darmo.

Ludzie przyzwyczaili się do tego, że w internecie za darmo mogą pobierać filmy, muzykę, gry, etc. Jednak to nie wszystko: istnieją niektóre portale, na których po dokonaniu rejestracji, możesz dostać za darmo wiele korzystnych rzeczy. Niektóre kompanie wysyłają przyszłym klientom różne próbki, aby oni mogli się przekonać, że oferowany produkt jest jakościowy.

1. Karma dla zwierząt

kot

Niektórzy producenci proponują właścicielom psów i kotów darmową karmę. Na przykład kompania Royal Canin proponuje użytkownikom zbierać punkty za obejrzenie filmików, czytanie różnych artykułów. Później za te punkty dostajesz darmową karmę na cały tydzień. Kompania Futtershop wyszli próbną porcję karmy dla pupila, każdemu, kto dokona rejestracji.

2. Darmowe prezenty od AliExpress

AliExpress

Każdego dnia na jednym z najpopularniejszych chińskich portali losuje się różne prezenty wśród ludzi, którzy odpowiadają następującym kryteriom: publikują opinie i zdjęcia, dokonują zakupów na AliExpress, każdego dnia uczestniczą w losowaniu nagród. Zarejestrować się do udziału można w odpowiednim rozdziale.

3. Jakościowe pieluchy

dziesko

Mamusie narzekają, że na pieluchy wydają kupę forsy. Kompania The Honest Company za dokonanie rejestracji na ich stronie internetowej daruje matkom darmowe pieluchy, wykonane z naturalnych materiałów.

4. Aromatyczna kawa

kawa

Kompania Jacobs Monarch daruje wszystkim chętnym darmowe próbki aromatycznej kawy. Każdy, kto chce otrzymać darmową próbkę, musi wypełnić odpowiedni formularz na stronie internetowej kompanii.

5. Korzystny plaster

serce

Kompania kosmetyczna La Roche-Posay proponuje wszystkim chętnym dostać darmowy plaster UV, który pomaga racjonalnie korzystać ze słońca. Aby go dostać, musisz pobrać na swój telefon specjalną aplikację kompanii i wcisnąć "Dostać plaster". Następnie trzeba będzie wypełnić formularz i wybrać sposób, w jaki chcesz dostać plaster.

6. Karta podarunkowa

amazon

Amerykańska kompania Amazon daje możliwość swoim klientom każdego miesiąca zarabiać. Muszą uczestniczyć w różnych sondażach, aby pomóc kompanii zrozumieć, jakie produkty w internecie cieszą się największą popularnością. Każdy chętny musi na stronie internetowej Amazon pobrać aplikację Shoptracker, po czym od razu dostaje kartę podarunkową z 3$. Taka sama suma będzie każdego miesiąca wpływać na twoją kartę, dopóki używasz aplikacji.

7. Czekoladki

czekolada

Kompania Godiva daruje gościom swojego portalu czekoladki. Każdy, kto chce otrzymać czekoladowe smakołyki, musi się zarejestrować i uczestniczyć w różnych konkursach.

8. Maszynka do golenia Gillette

gillette

Znana marka może wysłać ci darmową maszynkę do golenia, jednak zrobi to tylko po tym, jak ty dokonasz rejestracji i opowiesz historię używania innych maszynek i wyjaśnisz, dlaczego zrezygnowałeś z ich stosowania. Oprócz tego musisz opublikować zdjęcia i wideo, które demonstrują, jak dbasz o swój wygląd zewnętrzny.

9. Modna biżuteria

bransoletka

Ostatnio ogromną popularnością cieszą się gumowe bransoletki z różnymi napisami. Taką biżuterię można dostać od piosenkarki Kira Michels. Na bransoletce w zielonym lub czerwonym kolorze widnieje napis – It’s OooooooKaaaaaaay. Każdy chętny może dostać go po wypełnieniu ankiety na stronie internetowej piosenkarki.

Duża ilość portali internetowych przeprowadza różne promocje, dając w prezencie klientom różne próbki. Każdy, kto chce dostawać darmowe prezenty, musi uważnie śledzić promocje przeprowadzane przez różne kompanie.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty