Afrodyzjaki w warunkach domowych – olejki eteryczne i produkty afrodyzjaki

afrodyzjaki w warunkach domowych

Pojęcie "afrodyzjak" ma starożytne korzenie – słowo pochodzi od imienia starożytnej bogini greckiej Afrodyty. Bogini Afrodyta była posiadaczką niezwykłego pasa, który wydzielał niezwykły zapach – dzięki czemu bogini uwodziła jak mężczyzn śmiertelnych, tak i nieśmiertelnych bogów. Dziś współczesne kobiety podobnie jak bogini Afrodyta, chcą stworzyć wokół siebie niezwykłą atmosferę, która będzie wywoływać podziw i pożądanie u mężczyzn. I wykorzystanie różnych afrodyzjaków w warunkach domowych staje się coraz bardziej popularne. Najbardziej skutecznymi i sprawdzonymi afrodyzjakami dla kobiet i mężczyzn są olejki eteryczne i produkty afrodyzjaki.

Olejki eteryczne afrodyzjaki

Jeszcze w czasach starożytnych olejki eteryczne uważano wspaniałym środkiem, który przyciąga uwagę mężczyzn. W dniu dzisiejszym olejki eteryczne afrodyzjaki również pomagają pozbyć się stresu, rozluźnić się.

Fachowcy uważają, że najbardziej rozpowszechnione problemy seksualne mężczyzn i kobiet – frygidność i impotencja nie zawsze mają podłoże fizjologiczne. W większość wypadków przyczyną pojawienia się problemu jest stres lub problemy psychologiczne. Nietolerancja własnego ciała, niezadowolenie, doprowadzają do niskiej samooceny, co z kolei jest jedną z najgłówniejszych przyczyn tego, że człowiek nie może doznawać zadowolenia seksualnego. Zanim udać się do lekarza i rozpocząć leczenie, należy spróbować rozwiązać własne problemy psychologiczne. Jednym ze środków, który daje możliwość osiągnąć harmonii z własnym ciałem są olejki eteryczne afrodyzjaki.

Mnóstwo roślin, produktów, ziół zawierają olejki eteryczne afrodyzjaki. Obecnie wiele firm kosmetycznych wykorzystuje afrodyzjaki w perfumerii. Bardzo popularne są damskie perfumy z afrodyzjakami. Najgłówniejsze pamiętać, że afrodyzjak jest jedynie środkiem wspomagającym, którego można użyć w skomplikowanej sytuacji.

Podczas wykorzystania olejków eterycznych afrodyzjaków w warunkach domowych również należy pamiętać o przeciwwskazaniach:

  • indywidualna nietolerancja konkretnego olejku eterycznego;
  • olejki eterycznie nie można nanosić na narządy płciowe;
  • olejki eteryczne mogą być bardzo mocnymi afrodyzjakami, dlatego zaleca się stosować je w małych ilościach;
  • przed wykorzystaniem olejków eterycznych afrodyzjaków w warunkach domowych należy dokładnie zapoznać się z instrukcją i jego właściwościami.
Dania afrodyzjaki

Pokarm roślinny i zwierzęcy dosyć często zawiera afrodyzjaki. Dania z takich produktów mogą usunąć napięcie między kobietą i mężczyzną i stworzyć romantyczną atmosferę.

Do produktów afrodyzjaków należą: miód, orzechy, banany, daktyle, migdałowiec. Do naturalnych silnie działających afrodyzjaków należy imbir. Produkty podniecające – czekolada, maliny, owoce morza, truskawka. Owe składniki można dodawać do dań afrodyzjaków. Oprócz tego każdy przepis dania afrodyzjaku zawiera ogromną ilość przypraw: kolendra, goździki, fenkuł włoski, gałka muszkatołowa, etc. Przyprawy nasilają smak dania, dlatego nie warto rezygnować z ich wykorzystania.

Podczas przygotowania dowolnego dania z produktami afrodyzjakami nie warto zapominać o jego ozdobieniu. Deser, sałatka lub główne danie można ozdobić orzeszkami, czekoladą, warzywami, jagodami, owocami.

Gdzie kupić afrodyzjaki?

Kupić aromat afrodyzjak można w sklepie perfumowym. Aby dokonać wyboru, należy zasięgnąć porady doświadczonego sprzedawcy. Najważniejsze, aby perfumy zawierały nie tylko afrodyzjaki, ale również pasowały konkretnej kobiecie. W innym wypadku ich wykorzystanie nie sprawi przyjemności ani kobiecie, ani mężczyźnie.

Olejki eteryczne afrodyzjaki można kupić praktycznie w każdej aptece.

Produkty afrodyzjaki w dniu dzisiejszym można kupić praktycznie w każdym hipermarkecie.

 
Powiązane artykuły:
Striptiz w domu – pięć podstawowych zasad podniecającego tańca
Praktycznie żaden mężczyzna nie pozostanie obojętnym przed kobietą, która tańczy mu striptiz. A jeśli to ulubiona kobieta, która jeszcze tańczy nie przed publicznością, a w domu, tylko dla niego – to zachwytu nie będzie końca. Uczymy się tańczyć striptiz w domu?!
Żel smarujący – rodzaje żelów intymnych
Na dziś, kiedy temat seksu omawia się na każdym rogu, u trochę wstydliwych ludzi wciąż zostają pytania, które oni po jakichś przyczynowym nie mogą zadać lekarzowi czy sprzedawcy konsultantowi w sklepie. I jedna w takich sprawach dotyka żelu smarującego.
Co to jest frygidność, w jaki sposób leczyć owe schorzenie?
Seksualne rozbraty u kobiet nie przyjęto wynosić na otwarte omawiania. I to bardzo na próżno, ponieważ według danych statystyki, 40% kobiet cierpią seksualne rozbraty. I najbardziej częsta z nich jest żeńska frygidność.
10 sposobów, jak urozmaicić życie seksualne – korzystne porady
W poszukiwaniu świeżych seksualnych odczuć całkiem nieobowiązkowo zmieniać seksualnych partnerów jak rękawiczki. Dość często znaleźć utraconą iskrę można nawet w rodzinnym łożu – którymi właśnie sposobami można i należy urozmaicać seksualne stosunki.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty