Akcesoria dla włosów
Chcecie dziennie mieć doskonałą objętościową fryzurę? Wtedy przyda się nasz nowy artykuł. W nim dokładnie opowiada się o szpilkach, przeznaczonych specjalnie do nadania lokom objętości. Poznajcie, jak korzystać tymi akcesoriami.
Opaski na gumce do fryzury w stylu greckim wyznacza styl fryzury i całego obrazu. W tym artykule dowiadujecie się, jak dobrać gumkę, żeby ona harmonizowała ze strojem, a także, które warianty greckiej fryzury można zrobić za pomocą tego akcesorium.
Wąskie kawałeczki tkanki różnych kolorów – bezgraniczne pole dla fantazji. A jeszcze to wciąż aktualny sposób ubrać fryzurę. Którymi bywają spinki ze wstążek i co można zrobić z taśm swoimi rękami, żeby urazić otoczenie? O tym czytajcie w artykule.
U każdej dziewczyny powinna być swoja koronna fryzura, którą można zrobić za kilka minut nawet z zamkniętymi oczami. Opaska może stać się doskonałym dopełnieniem do takiej fryzury.
Dziś mowa pójdzie o efektywnej metodzie układania włosów. Zrobić fryzurę za pomocą brushingu proponują w każdym salonie, ale także można zrobić to samodzielnie. O odmianach brushingu i o tym jak poprawnie ułożyć nim pasma, opowiemy w tym artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty