Aksamitny choker – piękny dodatek do wyglądu

aksamitny choker

Już od dawna stylowe ozdoby są uważane za atrybut nie tylko wieczorowej mody, ale i powszedniego stylu. Przecież wytworne akcesoria pomagają modnisiom codziennie podkreślać kobiecość, wyrafinowanie i elegancję. Jednak dziewczyny coraz więcej oddają przewagę niezwykłym i oryginalnym rozwiązaniom. I dziś do takich można odnieść aksamitny choker. Ten rodzaj akcesorium doda do stylowego wyglądu nie tylko najdelikatniejsze kobiece jakości, ale i takie jakości jak pewność siebie i stanowczość. Przecież dosłownie w tłumaczeniu z angielskiego nazwę gustownej ozdoby na szyję oznacza "pętla". Ale oczywiście przerażający efekt tego słowa jest założony tylko w definicji, które jest przyjęte nie tłumaczyć.

Dziś choker z aksamitu jest prezentowany przez kilka rodzajów. Ta ozdoba może być jednostajna, czy uzupełniona stylowym breloczkiem, czy wisiorkiem. Również choker może być wykonany jak z szerokiej aksamitnej taśmy, tak i w wąskim wariancie. Naturalnie pierwszy design podejdzie szczupłym posiadaczkom długiej szyi. Wąskie modele są uważane za uniwersalne. Najpopularniejszymi na dziś stanęły czarne aksamitne chokery. Również designerzy oferują modele w czerwonym, niebieskim i ciemnozielonym odcieniu, które spotykają się w sprzedaży dość rzadko.

z czym nosić aksamitny choker 1 z czym nosić aksamitny choker 2 z czym nosić aksamitny choker 3

Z czym nosić aksamitny choker?

Według stylistów choker na szyję z aksamitu dziś jest stylowym uzupełnieniem dowolnego obrazu. Oczywiście najpewniejszym rozwiązaniem będzie wieczorowe ubranie. I w tym wypadku przewaga oddaje się klasycznym zabarwieniom i modelom z aksamitu. W wyborze powszedniego stylu piękny naszyjnik stylowo uzupełni obraz ze skórzanymi wyrobami – kurtką, spódnicą, suknią. Aksamitny choker doskonale wpisuje się do wyrafinowanego biznesowego wyglądu. W tym wypadku nie warto wybierać surową klasykę, a lepiej oddać przewagę oryginalnym skróconym spodniom, lekkim koszulom, które oblegają, sukniom z dekoltem w kształcie litery V.

z czym nosić aksamitny choker 4 z czym nosić aksamitny choker 5 z czym nosić aksamitny choker 6
z czym nosić aksamitny choker 7 z czym nosić aksamitny choker 8 z czym nosić aksamitny choker 9
 
Powiązane artykuły:
Koronkowy choker – delikatna ozdoba na szyję
Koronkowy choker – wyrafinowany wariant tego rodzaju akcesorium. Jednak przy wyborze garderoby do delikatnej ozdoby warto dotrzymywać się niektórych reguł noszenia: podbierajcie odzież kobiecych i romantycznych kierunków.
Futerkowe rękawiczki – idealne ciepłe akcesorium na zimę
Futerkowe rękawice na dziś są nie tylko koniecznością w północnych regionach, ale i stylowym dopełnieniem powszedniego obrazu miejskiej kobiety. Ich rozmaite rodzaje pozwalają wybrać wariant odpowiednio do osobistych przewag i możliwości.
Rękawiczki jednopalczaste z jeleniami - żeby zimą nie było bardzo zimno
Ten wesoły i pocieszny malunek, niewątpliwie, wymaluje i urozmaica wasze powszednie życie, kiedy na ulicy chłód, śnieg i wiatr. Rękawiczki z jeleniami podejmą humor i ogrzeją wasze rączki.
Skarpetki ażurowe – rodzaje i wygląd zewnętrzny
Niezwykłe akcesoria zawsze stają się atrakcyjną nutką w obrazie. Zwyczajne, podobne elementy garderoby nie są obowiązkowe. Jednak jeśli chcecie zamarkować indywidualność i wydzielić się na tle innych, to stylowe dopełnienia – akurat to, co trzeba.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty