Aktualności mody
Bez względu na to, czy cierpisz na jakąś skórną "przypadłość", możesz czuć się jak modelka, nawet jeśli twoje wymiary nie nadają się na wybieg. Brytyjska marka odzieżowa rozpoczęła niezwykłą kampanię walczącą ze stereotypami.
Minęły już czasy, gdy modelki musiały mieścić się w schematach narzucanych przez projektantów czy prestiżowe magazyny. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się sesje zdjęciowe i pokazy, których bohaterkami są "nietypowe" kobiety.
Styliści i projektanci chętnie sięgają po wzory, kolory i kroje, które były modne w przeszłości.
Wydaje się, że głównych fashionistów świata już nie zaskoczysz wybiegami na pokazach mody mężczyzn na obcasach, w kobiecych strojach lub z wkładkami na plecach – wszystko co musisz wiedzieć o najbardziej szokujących trendach dziś już pokazał włoski dom mody Gucci, i nic dziwnego, że świat stracił rozum!
Wreszcie się doczekaliśmy! Podziwiać najbardziej znane obrazy genialnych artystów z przeszłości i współczesności teraz można nie tylko w muzeach, galeriach prywatnych lub ograniczać się do oglądania reprodukcji w internecie.
Poznajcie zawodową psią modelkę i blogerkę Lolę.
W niej żyje młoda wesoła dziewczyna, która panuje nad swoim życiem.
Scoutt, to trzyletnia dziewczynka. Jej babcia choruje na raka piersi. Aby oderwać myśli babci od ciężkiej choroby, dziewczynka i jej matka stworzyły niezwykły projekt fotograficzny, w którym Scoutt naśladowała Adele, Drew Barrymore, Taylor Swift, etc.
Poszukujesz idealnego pomysłu na startup? Wszystko genialne jest proste!
Jeśli jesteś już po trzydziestce, jednak nadal marzysz o karierze modelki, ten artykuł właśnie dla ciebie!
Nareszcie Barbie ma uda, które się ze sobą stykają.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty